Opinie

  1. Damian M ★☆☆☆☆

    Najgorsza firma jeśli chodzi o zakupy online. Czekam 4 dni na samo wysłanie przesyłki za 2 koła. Dno dna w podejściu do klienta. To samo na infolini. Nigdy więcej od nich nic nie kupie. Nie polecam.

  2. Kamila Winnicka-Rychwalska ★★★★★

    Robiłam w tym miejscu i u konkurencji kilka metrów dalej zdjęcia do dokumentów. Zainteresowanie klientem większe, bez skrępowania można poprosić od dodatkowe próby. Obsługa bardzo miła.

  3. Zuzanna Piotrzkowska ★★★☆☆

    Obsługa w porządku, cena wysoka natomiast do tej ceny doliczona jest usługa wysłania zrobionego zdjęcia na maila- podałam dobry mail ale zdjęć jak nie było tak nie ma. Trochę nie w porządku moim zdaniem szczególnie że na paragonie jest to osobna pozycja za którą kasują.

  1. Filip Lupus ★★☆☆☆

    Zamówiłem telefon z odbiorem osobisty.. Telefon byl niby nowy, ale otwarty i naklejone ponownie plomby z aliexpress. Salon nie wie w jakim celu, infolinia milczy, a mail nie odpowiada w tej sprawie mimo kilkunastu prób pozyskania informacji... nie wiadomo jakie jest pochodzenie telefonu. Na stronie niby UE, a na naklejkach z IMEI - UK. Produkt na plus. Obsługa jak i kontakt na minus.

  2. Małgorzata Słomiana ★☆☆☆☆

    Tragedia,maskara i nie wiem co jeszcze,nie polecam wykonywania zdjęć w tym miejscu.Zero zainteresowania,zero wskazówek,nawet nie wiem czy jest jakieś lustro by się zobaczyć lub poprawić przed zdjęciem.Ani dobrego oświetlenia ani wskazówek jakby zwykły Jan Kowalski zrobił zdjęcie a nie fotograf.55zł do kosza bo tylko do tego nadają się te zdjęcia

  3. Iwona Juzala ★☆☆☆☆

    Moje doświadczenie z tą firmą nie należy do udanych. Po pierwsze Pan niezbyt miał ochotę zająć się klientem bo pogaduchy z koleżanką - która go odwiedziła, były ważniejsze. Po drugie, zdjęcie które mi zrobił było paskudne, blade, powiększone ogólnie wyglądało strasznie. Pan nie był zainteresowany, aby pomóc mi ustawić głowę/ brodę/ włosy. Ogólnie jestem bardzo zawiedziona, ze względu na tyle niby pozytywnych opinii. Nie polecam.

  1. Karol Pankowski ★★★★★

    Kupiłem u nich telefon i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Telefon był trochę upchany w pudełko kartonowe i piankę, ale był dobrze zabezpieczony.

  2. Monika Gajda ★★★★★

    Byłam dziś w Galerii Bałtyckiej i odwiedziłam sklep AB Foto. Jestem pod wrażeniem profesjonalnego podejścia do klientów przez dwóch młodych ludzi (Panią i Pana), oraz ich wiedzy na temat sprzętu fotograficznego. Wspaniale mi doradzili jeśli chodzi o lampy i światło do studia fotograficznego. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim!

  3. Adrianna Kaniecka ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, znająca się na rzeczy, folia zabezpieczająca na telefon przyklejona bardzo dobrze, jedyny sklep który dokleił ją dobrze w całości i nic się nie odkleja

  1. Robert Pat ★☆☆☆☆

    Firma nie profesjonalna, jeśli chodzi o naklejanie jakich kolwiek folii ochronnych, na Tablety to odradzam to miejsce. Po pierwszej nieudanej próbie, Pani wykonującą usługę próbowała jakoś ostrym narzędziem odkleić tą folie, mimo usunięcia, małego pyłku kurzu, na drugi dzień okazało się że jest kilka dużo większych, które utrudniały pracę na urządzeniu. Folia była moja, po kontakcie że sklepem na drugi dzień, usłyszałem "REKLAMACJI NIE PRZYJMUJEMY" Zaproponowali mi naklejenie folii, na mniejsze urządzenie. Nie skorzystałem. Tak więc straciłem czas, pieniądze i zakupioną folię przeze mnie. Gdybym mógł dałbym 0

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AB Foto sp. z o.o.?

AB Foto sp. z o.o. znajduje się przy Aleja Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AB Foto sp. z o.o.?

Można skontaktować się z AB Foto sp. z o.o. pod numerem +48 504 531 740

Jak można dotrzeć do AB Foto sp. z o.o.?

Do AB Foto sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements