Opinie

  1. Galina Vedkal ★☆☆☆☆

    Media Markt - bardzo rozczarowujące doświadczenie zakupowe. Sklep nie realizuje zwrotów środków pieniężnych - oferuje jedynie kartonową kartę podarunkową niskiej jakości, która łatwo ulega zniszczeniu. Czuje się, jakby pieniądze były w praktyce “zamrożone”, bez możliwości normalnego zwrotu. Zasady dotyczące zwrotów nie są jasno komunikowane klientom, a poziom obsługi pozostawia wiele do życzenia. To doświadczenie sprawia, że trudno mi ponownie korzystać z usług tego sklepu.

  2. Ivonne Stel ★★★★★

    Obsługa mega!! Pani Alicja ( z plakietką Uczę się ) niezwykle miła i profesjonalna. Od dawna nie zostawiliśmy obsłużeni w tak eleganckim stylu. Dziękujemy i napewno tu wrócimy.

  3. Andrii Trokhymenko ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Przy planowaniu zakupu IPhone 16 Plus, pracownik powiedział że on będzie następnego dnia pod adresem (dzień zakupu - czwartek) przy kasie już było powiedziane że najszybciej sobota, no okej, bo jeszcze ma być naklejona folia ochronna. W sobotę dostałem etui i zasilacz, bez telefonu… żadnej dokładnej informacji gdzie telefon nie dostałem ani na infolinię ani w sklepie… w końcu przyszedł w poniedziałek po 17… folia była naklejona krzywo i miała nie równo obcięte krawędzi + dodatkowo 3 bąbelki. Pojechałem do sklepu gdzie dostałem odpowiedź że oni to zrobią profesjonalnie, po oczekiwaniu 40 minut, Pani która kleiła tą folię, zepsuła 3 sztuki, tak jak za każdym razem jak nie coś trafiało pod folię, tak krzywo było obcięte, tak nam i zostawiła, na co my nie byliśmy zadowoleni. Wróciliśmy do kasy po zwrot kosztów za folię (150 zł) powiedzieli że mogą tylko dać kartę podarunkowa na 150 zł, a nie żadnej gotówki, jeszcze po kilkunastu minutach dyskusji taki zwrócił nam kasę…. Nigdy więcej! Zdecydowanie nie polecam!!!

  1. Piotr Mikołajski ★☆☆☆☆

    Odradzam zakupów w tym sklepie. Widzę że nie pierwsza już opinia że stosują praktyki „promocyjnych” cen przy produktcie który okazuje się że przy kasie jest droższy. Jeszcze specjalnie na ekspozycji przy produkcie nie ma numerka który by sugerował jaki zabrać z półki żeby był zgodny z ceną. Sprzedawca jak i kierownik sali stwierdzili że to klienci zmieniają ceny oraz produkty na wystawie i nie może zostać obniżona do tej cenówki bo nie jest przytwierdzona do produktu tylko pod nim. Oczywiście promocyjnego produktu nie mieli na stanie i kierownik jeszcze zaproponował jazdę po te promocyjne słuchawki do Olsztyna. To już naprawdę szczyt bezczelności. Zakupione słuchawki zwróciłem. Nie będę dawać zarobić oszustom. Sprawę zgłaszam do uokik i rzecznika praw konsumenta.

  2. Agnieszka Konsik ★★★★★

    Na wstępie chciałabym bardzo podziękować P. Piotrowi i P. Oldze za obsługę na najwyższym poziomie i pomoc w wyborze wszystkich urządzeń do domu! P. Damianowi dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu transportu i znalezieniu dla nas dogodnego terminu :) Taka obsługa powinna być wszedzie! :) Podczas zakupów czułam się naprawdę komfortowo i mile widziana. Obsługa była na najwyższym poziomie – zostałam wysłuchana, a na każde moje pytanie otrzymałam wyczerpującą i fachową odpowiedź. Pracownicy zaskoczyli mnie swoją wiedzą, zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem. Dodatkowo wszyscy byli pozytywni, uśmiechnięci i gotowi do pomocy przez co w markecie panuje bardzo przyjazna atmosferę. Asortyment tego sklepu jest szeroki, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na ekspozycji panuje porządek oraz wszystko jest dobrze zorganizowane. Polecam! ❤️

  3. Sara Dzwill ★☆☆☆☆

    Odkurzacz pomimo reklamacji nadal kopie prądem. Producent nic z tym nie zrobił. Dostaliśmy informacje, że możemy zostać obciążeni kosztami kolejnej reklamacji, którą chcieliśmy wnieść, bo dostaliśmy informacje, że mieć nie zostało w nim zrobione

  1. Bartek Kazimierski ★☆☆☆☆

    nie polecam, 3 krotna wizyta w sklepie w celeu zwrocenia produktu (wedlug infolini sklepu powinenem bez problemu moc to zrobic) , obsluga sklepu twierdzila ze nie mam prawa tego zrobic, dostali nawet maila on centrali a obowiazku przyjecia zwrotu i nic, strata czasu, jeszcze raz nie polecsm

  2. Zbigniew Kwidzinski ★☆☆☆☆

    Pani na kasie w dniu 01.04 ok godz. 11 ej nie chciała przyjąć gotówki, twierdząc że można dokonać zakupu wyłącznie za odliczoną kwotę. Zw innym sklepie nie było problemów z gotówką. Kierownik nieosiągalny Zrobiłem zakupy w innym sklepie bez problemu.

  3. Weronika B ★☆☆☆☆

    Niekompetentny personel, który nie jest w stanie obsłużyć odbioru zamówienia internetowego. Pomimo deklarowanego na stronie odbioru w 29 minut sprzedawca zaczął mówić o możliwości przedłużenia się odbioru, mimo iż od czasu złożenia zamówienia minęło już 10 godzin. Po dalszym oczekiwaniu okazało się, ze przedmiot nie jest dostępny w sklepie, co skutkowało zmarnowaniem prawie całego dnia, mimo ze usługa miała wykazać się szybkością. Najbardziej frustrująca była przy tym obsługa sklepu, która nie była w stanie określić i rozwiązać problemu, podawała różne opcje, a po całym zdarzeniu nawet nie przeprosiła za zaistniała sytuacje. O ile lubię ta sieć sklepów, tak ten konkretny polecam omijać szerokim łukiem.

  1. Pawel Tysiac ★☆☆☆☆

    Ja kupiłem tutaj pierwszy i ostatni raz :-) chciałem kupić na raty 0%, jednak Pan z obsługi powiedział, że nie ma takiej możliwości i tylko raty z odsetkami. Zapytałem się, czy może zrobić jak na stronie, gdzie po chwili pokazał mi, że na stronie rat 0% również nie ma. Jest to dziwne bo na telefonie nie miałem problemu, żeby to ustawić. Byłem zdecydowany na zakup dlatego kupiłem za gotówkę. Wyobraźcie sobie Państwo, że zanosząc produkt do kasy Pan go upuścił i bez żadnego słowa zaniósł do sprzedaży. Jeżeli tak traktuje się klientów i sprzęt za prawie 4000 zł to ja podziękuję. Ja rozumiem, że sklep o takich obrotach może sobie pozwolić, aby sprzedawcy mieli gdzieś klientów, ale jak to mówią- każda kropla drąży skałę. Stąd wystawiam ten komentarz. Osobiście nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Media Markt?

Media Markt znajduje się przy Aleja Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Media Markt?

Można skontaktować się z Media Markt pod numerem +48 799 353 535

Jak można dotrzeć do Media Markt?

Do Media Markt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements