Wydaje się być ok.
Zdjęcia
Opinie
-
Doris H ★★★☆☆
-
Paulina “Paula” ★☆☆☆☆
Beznadziejne przedszkole,nie polecam.Jeszcze jak ja byłam dzieckiem i do niego chodziłam to było wszystko ok.Ale teraz jest masakra Paniom nie chce się pracować,najlepiej jakby dzieci przychodziły do przedszkola na 2hodzinki i do domku.Dzieci które są troszkę bardziej nie grzeczne to są be...za kare wyprowadzane do innych grup,bądź zostawiane na sali gimnastycznej na leżakowanie.same! Już dawno jest po kotonawirusie a tam wciąż nie można wejść na obiekt przedszkola.Pan Dyrektor to totalna pomyłka,wprowadza swoje własne rządy...Nie polecam tego przedszkola!
-
Marko G. ★★★★★
Wspaniała placówka.
-
Jakub Der ★☆☆☆☆
Po czasie przyszedł moment na refleksję i edycję opinii która wystawiłem ponad pół roku temu. Niestety, po przemyśleniu wszystkiego nie będzie to opinia pozytywna. Z całym szacunkiem dla Pani Dyrektor, która stara się na 120% spiąć personel i wszystkie problemy załatwić tak by dzieciom było dobrze, żeby wszystko było jak należy. To niestety nie wszystkie Panie z grona pedagogicznego są tak samo zaangażowane w pracę jak Pani Dyrektor. Że wszystkich pań wg mnie i moich obserwacji to może dwie lub trzy są w pełni oddane pracy z dziećmi i potrafią zaangażować się i zająć się dziećmi. Potrafią zainteresować dziecko zajęciami czy też zainteresować dziecko tak by uczestniczyło z całą grupą w zajęciach. Są niestety tam również Panie które są bo są. Przychodzą do pracy z dziećmi nie potrafiąc się nimi zająć tak na sto procent a jeżeli któreś z dzieci odstaje od normy, to niestety jest stopniowo odstawiane na boczny tor. Dziecko nie chciało tam zostawać, dzieci czują gdzie są źle traktowane, odpychane... W nowym przedszkolu jeszcze ani razu nie zdarzyło się żeby dzieciak nie chciał zostać, idzie z uśmiechem, radością... Czego niestety nie było w przedszkolu na Stogach.
-
29 coeur mort ★★★★★
Bardzo zadbane, dobrze prowadzone przedszkole.
-
Ewa Mateja ★★★★★
Super przedszkole i Panie, synek mega zadowolony!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole nr 58?
Przedszkole nr 58 znajduje się przy Szpaki 2, Stogi, 80-624 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 58?
Można skontaktować się z Przedszkole nr 58 pod numerem +48 583 073 134
Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 58?
Do Przedszkole nr 58 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku