Opinie

  1. Na I ★★★★★

    Polecam. Pełen profesjonalizm, szybko, skutecznie. Wzorcowy serwis

  2. Szymon ★★★★★

    Oddałem nowy rower na regulację. W niecałą godzinę rower był gotowy do odbioru Pan zajął się nim świetnie, hamulce wyregulowane, rower dobrze dokręcony. Pan poprawił również ustawienie kierownicy. Po serwisie pojawił się problem ze strzelaniem lewej strony podczas jazdy. Po powrocie zostało to szybko zdiagnozowane i poprawione. Była to wina pedałów Polecam serwis i na pewno będę wracał

  3. Ewelina Skrzypczak ★★★★★

    Najlepszy serwis rowerowy w Trójmieście! Panowie znają się na swoim fachu, są rzetelni, działają szybko. Polecam w 100 %

  1. Daniel Pryboda ★★☆☆☆

    Daje 2 gwiazdki a nie jedną tylko z to iż Panowie trzymaja się swoich przekoniań , choć z nimi się nie zgadzam. Odmówiono mi wymiamy klocków hamulcowych tylko dlatego , że jest to rower ze wspomaganiem elektrycznym . Nadmienim iż jest to orginalny fabrycznie rower kross hexagon boost 2.0 a nie jakaś przeróbka . Dla mnie to co najmniej dziwne podejście do interesu i klienta . Pozdrawiam Panów .

  2. Bartłomiej Brach ★★★★★

    Panowie działają szybko i sprawienie. Dobrze znają się na swoim fachu - sami jeżdżą / jeździli i to widać w ich podejściu. Bardzo podoba mi się, że nie jest to modny serwis rowerowy z kawą ekspresu ciśnieniowego, tylko prawdziwy warsztat. Na duży plus zaangażowanie w lokalne inicjatywy kolarskie.

  3. Agnieszka Cz ★☆☆☆☆

    Do dzisiaj BYŁ to mój ulubiony w Gdańsku, przychodziłam tu od lat, ale po dzisiejszej sytuacji stwierdziłam że nigdy w życiu tu nie wrócę. Na ogół przychodziłam za przeglądem, ale tym razem musiałam po raz pierwszy wrócić z małą reklamacją. Byłam 2 tygodnie temu, panowie mi naoliwili to i tamto, ale rower jak skrzypial tak skrzypiał, więc wytłumaczyłam że przejechałam się kilka razy, ale problem dalej jest. Panowie zamiast do tego odnieść się profesjonalnie przeszli do wyzwisk i gaslight... Byłam w innych serwisach i po przeglądzie rower chodził jak w zegarku przez 6 miesięcy. A tu mi powiedIano że dwa tygodnie to juz po terminie. Naciągają też na wyższe sumy po tym jak proponują inne: 2 tyg temu zaproponowano mi 70 zł za łożysko, dziś już 120. Jak spytałam czemu taka różnica to że ceny idą do góry i że "ZUS droższy" ....potem że u dentysty też nie wiadomo ile się zaplaci, a potem że " to było na słowo" ...no ok, ceny rosną, ale nie 50zl w przeciągu 2 tygodni! Na końcu w ogóle mi nie dali wytłumaczyć co jest nie tak- coś zgodnego z poprzednimi negatywni postami. Wystarczyło tylko dorzucić oleju do łożyska. Zamiast tego kazali mi jeszcze raz zapłacić za usługę, i woleli mnie zwyzywać. Nie miałam wcześniej takiej sytuacji, była to moja pierwsza reklamacja i jako stały klient myślałam że panowie będą mieć trochę zaufania do tego co mówię. Widać że się porządnie myliłam. Jestem bardzo zawiedziona. Myślę że panowie nie potrafią się odnieść do reklamacji profesjonalnie, widać traktują to jak jakaś ujmę na honorze czy coś w tym stylu.

  1. Tomasz T ★★☆☆☆

    Byłem tam 4y razy pewnie dlatego że blisko. Po tych wizytach stwierdzam, że nie warto. Tną na częściach, radzę wcześniej sprawdzic w necie ile kosztują części a potem się zgadzać na ich cenę. Skasowali mnie tak 3y razy za to co mogę dostać w normalnym sklepie. Przegląd taki ze podstawowe usterki w rowerze nie zostały zauważone. Coś tam potrafią po przykręcać i wyregulować wiadomo bo nikt by tam nie chodził ale tniecie na częściach, sposób komunikacji, zostawienie usterek podstawowych w rowerze więc wychodzi na 2 gwiazdki

  2. MuMin84 Gda ★★★★★

    Przegląd przedsezonowy plus regulacja przerzutek i hamulców. Do tego wymiana suportu i kilka innych drobnych napraw aby rower było gotowy na sezon. W sobotę odstawiony a już w poniedziałek po południu był do odbioru. Kontakt z obsługą szybki i precyzyjny. Jak na razie wszystko gra i nie pamiętam kiedy miałem tak dobrze wyregulowane przerzutki. Polecam

  3. Łukasz Szałkowski ★★★★★

    Polecam ten serwis. Naprawa szybka i fachowa naprawa. Wszystko w rozsądnych pieniądzach.

  1. Umberto Eco ★★★★★

    Oddałem rower celem wykonania regulacji przerzutek i hamulców. Kontakt z obsługą szybki i precyzyjny. Regulacja również szybka. Praktycznie po 3 godzinach rower był gotowy do odbioru, a koszt jaki poniosłem - adekwatny do wykonanej pracy. Wszystko zrobione bez zarzutów i zbędnej zwłoki, a ja wiedziałem za co zapłaciłem!!! Ja mam dobre zdanie o tym serwisie!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rowery Jan Kodzik - Serwis Rowerowy?

Rowery Jan Kodzik - Serwis Rowerowy znajduje się przy Kartuska 163, 80-138 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rowery Jan Kodzik - Serwis Rowerowy?

Można skontaktować się z Rowery Jan Kodzik - Serwis Rowerowy pod numerem +48 607 313 000

Jak można dotrzeć do Rowery Jan Kodzik - Serwis Rowerowy?

Do Rowery Jan Kodzik - Serwis Rowerowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements