Jawna próba oszustwa w przypadku uznanej reklamacji. Obsługa poinformowała mnie, że jeśli nie ma moich butów w ofercie to mogę otrzymać bon na zakupy o takiej samej wartości zamiast gotówki. Interwencja rzecznika praw konsumenta udowodniła jednak, że sklep może mi zwrócić gotówkę. Oszuści i tyle. Nigdy więcej nic z tego sklepu i to nie przez totalnie niską jakość produktów. Lecz przez chamstwo i próbę oszustwa. Obyście przepadli.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysiek Słowik ★☆☆☆☆
-
Jowita Janda ★☆☆☆☆
Brak profesjonalizmu oraz kompetencji u osoby na stanowisku kierowniczki sklepu. Klientów składających jakąkolwiek reklamację z góry traktuje jak oszustów i jest na tyle bezczelna, że lekceważy wypowiedź oraz zdanie klienta . Ta pani nie powinna pracować z ludźmi ,lecz sprzątać pomieszczenia użytku publicznego. Szok i niedowierzanie jak jedna osoba może tak popsuć wizerunek całego sklepu.
-
Ania Przybylska ★☆☆☆☆
Pomimo bardzo miłych Pań sprzedających nie polecam sklepu!! Odrzuca najbardziej zasadne reklamacje! Po 10 miesiącach buty Nike za 345zł, zaczęły pękać na zgięciach, dodatkowo w obu butach wytarł się materiał na piętach, co uniemożliwia użytkowanie, bo rani pięte. Szkoda pieniędzy, czasu na walkę z wiatrakami!
-
Konrad Konrad ★☆☆☆☆
Zakupiłem w tym sklepie buty Air Max za około 500 zł i po kilku tygodniach sporadycznego noszenia z tyłu w zapiętkach powychodziły plastiki i obtarły mi całą stopę. Złożyłem reklamację którą sklep odrzucił podając najbardziej idiotyczne uzasadnienie jakie w życiu słyszałem tj. "Buty za luźno noszone". Po prostu sklep nie chce ponieść odpowiedzialności za sprzedawane buble. Oczywiście będę składał odwołanie i w razie ponownego odrzucenia sprawę będę kierował dalej. Nie polecam tego sklepu bo dla nich gwarancja nic nie znaczy, już lepiej kupić te same buty taniej w outlecie bez gwarancji. Ponadto kupując tamtą parę butów, zakupiłem druga że zniżką przy zakupie drugiej pary i owe buty, które wyjąłem z pudełka tydzień temu już się rozkleiły .
-
Krzysztof Beszczyński ★☆☆☆☆
Niestety nie mam dobrego wrażenia po wizycie w tym sklepie. Dziś z żoną poczuliśmy się oszukani. Żona upatrzyła sobie ostatnią parę butów, które były w sklepie na półce. Na butach czerwona etykieta z ceną 229,99 zł. Po przymierzeniu zdecydowała się na zakup, pani z obsługi wzięła więc buty od żony mówiąc, że idzie szukać kartonu od nich. Ja z żoną w międzyczasie poszliśmy jeszcze wybrać bluzę dla niej. Po wybraniu odpowiedniej udaliśmy się do kasy. Żona zapłaciła nie zwracając uwagi na to, ile płaci, ale mi ewidentnie coś nie grało z łączną ceną. Okazało się, że na paragonie buty są o 50 zł droższe niż były oznaczone na półce. Pani, która nas obsługiwała zawołała inną osobę (wydaje mi się, że na kierowniczym stanowisku) i po opisaniu przez nas sytuacji usłyszeliśmy, że nie jest teraz w stanie stwierdzić jaka cena była na butach i nie może nam ich sprzedać w cenie 229,99 zł, gdyż w systemie cena jest wyższa. Sprzedawca obsługujący nas, zdjął z butów etykiety z ceną idąc poszukiwać kartonu i nawet słowa nie usłyszeliśmy przed dokonaniem transakcji, że buty są droższe. Sam pracuję w handlu od wielu lat i takie nieuczciwe praktyki powodują, że tracicie klientów. Zamiast uderzyć się w pierś i przyznać nam rację uznając swój błąd oraz sprzedać buty w cenie widocznej na półce, zostaliśmy praktycznie zmuszeni do anulowania transakcji, gdyż nie chcieliśmy kupić butów w "cenie z systemu". Przypominam, iż klient ma prawo kupić towar w cenie, którą widzi przy nim. Zamiast tego, poczuliśmy się z żoną, jakbyśmy chcieli kogoś oszukać. Pani robiąca nam anulację mogła po prostu zapytać sprzedawcy jaka cena była na etykiecie przyczepionej do butów lub nawet sprawdzić w monitoringu. Ale lepiej sprzedać drożej i liczyć na to, że klient tego nie zauważy. Przestrzegam każdego przed robieniem zakupów w tym sklepie, lepiej zróbcie najpierw zdjęcie ceny zanim zapłacicie...
-
Kwiatek ★☆☆☆☆
Pani była strasznie nie miła i wyrzuciła nas z sklepu za to że chcieliśmy pooglądać buty
-
Jerzy Prusakiewicz ★★★★★
Ok jestem zadowolonym klientem tej firmy.
-
Piotr Sz ★☆☆☆☆
Obsługa masakryczna, bardzo nachalna. Brak swobody zakupów. Zachowuje się jak by pilnowała dzieł sztuki, a klienci to złodzieje
-
Paulina Milewska ★☆☆☆☆
Pani chodziła za nami tak jak byśmy mieli coś ukraść aż odechciało nam się zakupów w tym sklepie ..
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres 50 style?
50 style znajduje się przy 86-302 Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do 50 style?
Można skontaktować się z 50 style pod numerem +48 785 990 728
Jak można dotrzeć do 50 style?
Do 50 style można dotrzeć, korzystając z poniższego linku