Opinie

  1. Marcin (Margrzywka) ★★★★★

    Widowisko Orzeł i Krzyż, ciekawie przedstawione, wybrane fragmenty z historii Polski. Warto. zrealizowane, udziałem setek wykonawców (wolontariuszy) w każdym przedziale wiekowym, żywe zwierzęta konie , owce , psy. Pirotechnika, lasery, projekcje na wodnym ekranie, miotacze ognia, elementy kaskaderskie. "Łyżką dziegciu w beczce miodu" jest opowieści o Lechu Czechu i Rusie, uczono mnie, że było 3 bohaterów a nie dwóch rozumiem że w obecnej sytuacji (wojna Rus. z Ukr.) jeden z bohaterów jest niepoprawny politycznie, tylko czy w tej opowieści Rus to nie był Rusin z Rusi Kijowskiej? Ogólnie bardzo polecam, dzieciaki ze szkół podstawowych wycieczka obowiązkowa! Widowisko odbywa się po zmierzchu-proponuje ciepłe ubranie nawet w lipcu.

  2. Piotr Olejniczak ★★★★★

    Fantastyce widowisko Orzeł i Krzyż, połączenie muzyki, światła, dźwięku. Niesamowite projekcje obrazów na fontannie wody, podświetlenie lasu w głębi, które tworzyły całość sceny. Dzieje Polski zaprezentowane w wyśmienity sposób, świetny występ aktorów. Kolorowo i bardzo ciekawie.

  3. Joanna ★★★★★

    Świetne widowisko – niesamowita podróż przez historię Polski z pokazami pirotechniki, laserów i fontanną, na której wyświetlane są obrazy. Wrażenia? Mega! Do tego świetna muzyka, dużo akcji i setki aktorów. To wydarzenie, które naprawdę warto zobaczyć na własne oczy.

  1. Piotr Sokół ★★★★★

    Widowisko bardzo fajnie zorganizowane. Prowadzacy wciągał do zabawy i zapraszał do współpracy na wolontariuszy, których z roku na rok mają więcej. Dzieci bawiły sie bardzo dobrze. Historia pokazana w inny sposób niż w muzeach... świetne efekty pędzącej kawalerii... trzeba zobaczyć żeby to poczuć.

  2. Tetiana Mendelieieva ★★★★★

    Bardzo ciekawa wystawa!!! Polecam!!! I dziękuję!!! Żeby nie zmarznąć trzeba wziąć Koć i ciepła kurtkę!!!

  3. Agnieszka Wiśniewska ★★★★★

    Fantastyczna przygoda dla małych, średnich i dużych. Moc atrakcji. Ciekawe przedstawienia w Parku Dzieje, wiele informacji o życiu ptaków drapieżnych u sokolnika, do tego biesiada (punkt obowiązkowy tzw. must have) i przepiękne wieczorne widowisko. Polecam każdemu.

  1. Marta Stranc ★★★★★

    Świetnie doświadczenie, bardzo dobrze przygotowana biesiada, minusem jest trochę ciasnota przy stołach, każdy centymetr jest wykorzystany do maksimum, ale program artystyczny, kostiumy, piosenki i przyśpiewki - bomba :) jedzenie też w porządku i super obsługa, pomimo tylu gości do obsłużenia, bardzo miła i uważna. Jeśli chodzi o samo widowisko to mocno bogo-ojczyzniane z naciskiem na bogo, ale w zasadzie na tym opiera się historia Polski, więc jest do przyjęcia :) Generalnie niesamowicie przygotowane, dużo się dzieje, aktorzy dają z siebie wszystko. Jedynym minusem było to, że niektóre rzeczy dzieją się zbyt blisko trybun (np. Przejazdy konne) i przez to nie wszystko widać, albo tylko górna część, albo tylko jeśli się wyciągnie głowę. Pokazy laserowe i sztucznych ogni - super :)

  2. Mariusz Rebas ★★★★★

    Miejsce które powinien odwiedzić każdy Polak. Niesamowite przedstawienie przedstawiające karty historii Polski.

  3. Mateusz Malicki ★★★★★

    Świetne miejsce na spędzenie czasu na świeżym powietrzu z całą rodzinką. Na rozległym terenie jest wiele atrakcji dla dzieci: plac zabaw, labirynt, strzelanie z łuku, park linowy (płatny dodatkowo). Historia przekazywana dzieciom w ciekawy i przystępny sposób. Szkoda, że nauczyciele ze szkoły moich dzieci nigdy nie wspomnieli o Parku Dzieje, a to zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Poznania. Na pewno jeszcze tutaj wrócimy :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Park Dzieje?

Park Dzieje znajduje się przy Chabrowa, 62-095 Murowana Goślina, Wielkopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Park Dzieje?

Do Park Dzieje można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements