Opinie

  1. Patrycja Szachta ★★★★★

    Bardzo bardzo przyjemne miejsce,przemiły właściciel i super konstrukcje nawet dla najmniejszych dzieciaków;)Bardzo polecam!

  2. Maciek Kowal ★★★★★

    Serdecznie polecam tą salę zabaw, w którą Pani właścicielka włożyła sporo serca. Dobrze wyposażona, sporo zjeżdżalni oraz nowoczesna ścianka multimedialna. Córka wyszła bardzo zadowolona. Przy najbliższej okazji na pewno odwiedzimy tą salę zabaw. Pozdrawiamy serdecznie

  3. Izabella Schulz ★★★★☆

    Miejsce bardzo przyjazne dzieciom, właścicielka przesympatyczna. Polecam jeśli chodzi o wyprawienie urodzinek. Jedna gwiazdka mniej z powodu panującego zimna na salce dla dzieci :( Po za tym wszystko się udało, dzieci zadowolone, a to najważniejsze.

  1. Monika Czarnecka ★★★★☆

    Bardzo fajna, kameralna sala zabaw, idealna dla młodszych dzieci, gdyż można mieć je na oku. Przemiła obsługa. Jednym minus to zimna podłoga, warto zabrać ciepłe skarpetki dla dzieci. Polecam

  2. Alina Rodzinny ★★★★★

    Bardzo fajny plac zabaw, idealny na urodzinki. Fajne atrakcje, podczas urodzin mialam u dziecka animatora, ktory idealnie dopasował zabawy do potrzeb solenizanta i jego gości. Męska dziecięca impreza, poprowadzona przez bardzo miłego pana animatora. Dziękuję za zabawę. Polecam!!

  3. Bartosz Matkowski ★★★★★

    Według mnie, według mojej córeczki - opinia bardziej trafna, naprawdę świetne miejsce pod zorganizowane imprezy, obsługa rewelacja, dzieci miały świetnie zorganizowany czas, w każdej kwestii idzie się dogadać, naprawdę szczerze polecam. Zdjęcia zrobione dnia następnego - nie chciałem zamieszczać zdjęć z imprezy.

  1. Bartosz Domachowski ★★★★★

    Bardzo fajne, mega sympatyczne miejsce. Sala nie za duża ale dzieciaki mają w czym przebierać i zawsze się dobrze bawią. Obsługa bardzo miła znająca się na swojej robocie. Cenowo to jedno z najtańszych miejsc jak się chce zorganizować urodzinki i dodatkowym miłym akcentem jest kawa i herbata w cenie, tak więc rodzice muszą się zatroszczyć tylko o tort i słodkie dla rodziców zaproszonych dzieci. Wszystko zawsze czyste i bezproblemowe. Mój syn był już w wielu miejscach i tylko tu chciał, żeby mu jeszcze raz zorganizować urodziny. Średni parking przed wejściem, więc pierwsi goście nie mają problemu ze stanięciem, ostatnim już gorzej ale nie ma co narzekać. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dinolino?

Dinolino znajduje się przy Grunwaldzka 423, 62-064 Plewiska, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dinolino?

Można skontaktować się z Dinolino pod numerem +48 601 602 074

Jak można dotrzeć do Dinolino?

Do Dinolino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements