Opinie

  1. Zosia Tront ★☆☆☆☆

    Klub wygląda okazale, prezentuje wyśmienite drinki i oferuje imprezy każdego dnia do piątej rano. Z plusów - to tyle. Muzyka zależy od gustu, więc do tego się nie będę odnosić. Nie ma tragedii. Ale to nie raj dla konesera. Cooltura powinna zobowiązywać - prawda? Nic bardziej mylnego Z tego klubu możecie dostać wywaleni za płakanie, albo DJ może wam powiedzieć, żebyście spierdalali z parkietu, bo go wkurwiasz. Nie wspomnę o „kulturalnie wyniesionych” z klubu. Ciekawe, czy pamiętali potem, ze byli w klubie… Nie polecam

  2. Karmelita Minasyan ★★★★★

    Świetny klub! Atmosfera jest naprawdę super, a cały zespół bardzo miły i profesjonalny. Szczególnie chciałbym wyróżnić barmana Łukasza – mega sympatyczny chłopak, zawsze uśmiechnięty i pomocny. Zdecydowanie polecam to miejsce!❤️

  3. Marcin Wieckowicz ★☆☆☆☆

    O pierwszej godzinie miejwiencej wchodzę z grupą 6 osób , koleżanka wcześniej wchodzi Pierwsza ale się cofa , my wchodzimy , problem stoj w dziewczynkę co weszła wczesniej ochroniarze twierdzą że za bardzo pijjana , i nie pozwalają wejść ( 1 w nocy club pół pusty ) pozdrawiam właścicieli co tracą pieniądze na bar i stałych gości co po gastronomii jeszcze wychylają się na ten culb żeby się bawić ! Nie warto !!

  1. Angelika G ★★★★★

    Dobra lokalizacja, koktajle smaczne szczególnie mojito truskawkowe. Klasyczne mojito bardzo fajne. Bacardi quattro świetnie skomponowane wyrazisty smak. Szociki bardzo smaczne

  2. Monika Dysput ★★★★☆

    Miejsce do tańca i do wypicia. Trafiłyśmy z koleżankami na wieczór z meczem Polska- Portugalia więc atmosfera była głośna ;) Profesjonalna obsługa za barem. Drinki oryginalne ale smaczne. Szoty smakują jak soczek więc warto się zastanowić czy kolejna partia to dobry pomysł ;) Na temat ochroniarzy nie mam zdania. Nic nie jadłyśmy dlatego odjęłam jedną gwiazdce (nie wiem jak to miejsce od strony kulinarnej).

  3. Людочка Петрова ★★★★☆

    ciekawa impreza...muzyka miejscami była nudna...czasem piękna. piękni strażnicy!

  1. Andrzej Walkiewicz ★★★★☆

    Ciekawe miejsce. Piwo z kija po 19. Wejście po 22:00 20 złotych . Osoby w różnym wieku. Ochrona porządnie pilnuje kogo wpuścić. Czuliśmy się bezpiecznie. No i w centrum.

  2. robert wisniewski ★☆☆☆☆

    rozumiem ze w biznesie nie da sie dogodzic kazdemu jednak jak ja jako klient mam chciec wydawac pieniadze w lokalu gdzie na wejsciu wita mnie patologia i recydywa? czy ktos ochrone werbuje na stogach albo pod kryminalem? nie polecam. to nie lata 90 swiat poszedl do przodu

  3. Dorota ★☆☆☆☆

    Niestety nie mam dobrego doświadczenia, koleżance ulał się drink tańcząc i teraz cytuję ochroniarza który do mnie podszedł: bierz kurwo miotłe zza baru i wypierdalaj z tego klubu. Niestety, nie polecem !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cooltura Okopowa 7?

Cooltura Okopowa 7 znajduje się przy Okopowa 7, 80-748 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Cooltura Okopowa 7?

Do Cooltura Okopowa 7 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements