Opinie

  1. Justyna Królak ★★★☆☆

    Bardzo miła i pomocna obsługa, mimo dużego ruchu na sklepie panował porządek. Jedyne zastrzeżenia do Pana ochroniarza. Stanął w rogu sklepu i na cały głos rozmawiając przez telefon przeklinał co drugie słowo! Aż uszy bolą.

  2. Daria Seelaw ★★★★★

    Chciałabym bardzo podziękować pani Karolinie ze sklepu Smyk za wyjątkowo miłą, zaangażowaną i profesjonalną obsługę. Pomimo tego, że w danym sklepie nie było na stanie odpowiedniego drona na wymianę, pani Karolina wykazała się ogromną inicjatywą – skontaktowała się z innym sklepem Smyk i zorganizowała dla nas przetrzymanie produktu. Dzięki jej pomocy cała wymiana przebiegła sprawnie i bez stresu. Widać, że pani Karolina naprawdę dba o klienta i zależy jej na rozwiązaniu problemu. Taka obsługa to prawdziwa rzadkość. Serdecznie dziękujemy i z pełnym przekonaniem polecamy!

  3. iwona Cudowska-Żukowska ★☆☆☆☆

    Obsługa w Galerii Morena dramat. Ekspedientki nie ogarniają systemów. Panie próbowały po raz kolejny odesłać mnie bez zrealizowania powolna, bez kompetencji. Nie potrafią w systemie odnaleźć paragonów, przyjąć zwrotów. Nie mają bądź nie znają procedur na wypadek zawieszenia systemu. Najgorzej, że to ja musiałam mówić zastępcy kierownika, co ma robić. Panie sprzedające wymagają przeszkolenia. Nie polecam

  1. Tomek B ★★★★★

    Dziekuje Pani kierownik za wsparcie podczas poszukiwania prezentu dla siostrzenicy. Pani posiadala szeroka wiedze na temat zabawek i wykazala sie duza cierpliwoscia podczas mojego niezdecydowania. Napewno wroce gdy bede potrzebowal prezentu na swieta.

  2. Maciek Macie ★☆☆☆☆

    Ceny lego 50% wyższe niż w innych sklepach. Zdzierają hajs z dzieci

  3. Albert Semenov ★☆☆☆☆

    Nie wpuścili do sklepu z dzieckiem w wózku, argumentując tym że sklep jest mały, że mogę wziąć dziecko na ręce wraz z zakupami, dziękuję ale odechciało mi się robić tam zakupy. Najlepszy sposób pozbawic się klienta - nie wpuścić go do sklepu.

  1. Ania Sontowska ★★☆☆☆

    Kupiłam dzisiaj lalkę w domu odkrywam cenę a stara cena 59.99 nowa 69.99, tak samo wanienke dla lalki kosztowała 29.99 a zapłaciłam 39.99 żart jakiś podwyższają ceny ale by mogli zerwać starą. Ale po za tym że podwyższają ceny na święta niestety prawda.

  2. Maciej Czainski ★★★☆☆

    Trochę mały i za dużo " nawalone " ciężko się poruszać między półkami. Kolejki przynajmniej jak ja byłem prawie na cały sklep. 1 kasa bo 2 były zajęte na "problemy" nie wiedzieli jak panią obsłużyć z jakąś karta i aż 2 musiały się tym zajmować. Później zamiast otworzyć 2 kasę to p. Kierownik wysłała 1 z pań na magazyn do układania towaru co przy kasie był zamiast postawić na kasę...

  3. Marco Caballo ★★★☆☆

    Bardzo wygodnie i komfortowo można zrobić zakupy prezentów dla najmłodszych, duży asortyment i wybór, wszystkie nowości i aktualnie najbardziej pożądane zabawki są tu dostepne, fachowa i znająca się na rzeczy obsługa. Niestety za to trzeba płacić - w mojej ocenie to jeden z droższych sklepów z zabawkami, ale za komfort zakupów i dostępność czasami warto.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smyk - Cały dla małych!?

Smyk - Cały dla małych! znajduje się przy Schuberta 102A, 80-172 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Smyk - Cały dla małych!?

Można skontaktować się z Smyk - Cały dla małych! pod numerem +48 224 480 000

Jak można dotrzeć do Smyk - Cały dla małych!?

Do Smyk - Cały dla małych! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements