Opinie

  1. Paulina Kwiatkowska - Chylińska ★☆☆☆☆

    Najgorsza apteka pod słońcem. Niestety zdarza mi się tam być w sytuacjach podbramkowych, ale gdy tylko mogę, to unikam tego miejsca. Obsługa ZAWSZE jest nieprzyjemna, panie nigdy nie potrafią odpowiedzieć na żadne pytanie i NIGDY nie zostałam tam obsłużona w sposób kulturalny. Dodatkowo zdarzyło się paniom aptekarkom sprzedać coś innego, a jak chciałam oddać tuż po odejściu od kasy, powiedziały, że nie przyjmą zwrotu. Nie wiem jakie są przyczyny takiej obsługi, ale naprawdę nie spotkałabym tam miłej osoby, o uśmiechu nie wspominając.

  2. Marek Michalski ★☆☆☆☆

    tak serio radzę tu nic nie kupować, ceny są od 10zl do 20 lub więcej większe niz gdziekolwiek za pojedyncze antybiotyki, masakra

  3. aleksandra W ★★★★★

    A ja mam odmienne zdanie. Bardzo fachowa obsługa. Uprzejme kompetentne osoby. Jeszcze się nie zawiodłam. Gdy mam jakiś problem pytam Panie farmaceutki i od razu dostaje odpowiedź zwrotną która mnie satysfakcjonuje. Nigdy nie spotkałam się z odmową ani żadnym wciskaniem leków które mógłby zaszkodzić mojemu zdrowiu. W szczególności dziękuję Pani Anecie za fachową miłą obsługę i doradztwo. Napewno będę częściej odwiedzać tą aptekę gdyż mam do niej pełne zaufanie.

  1. Monika Lis ★☆☆☆☆

    Apteka w której nigdy nic nie ma... Obsługa arogancka. I niemiła. Córka pomyliła się i zamiast leku na biegunkę kupiła ba zaparcie, po 10 minutach wróciła i nie wymieniono jej. Wiem że po wyjściu z apteki nie ma zwrotów ale to były tylko czopki na biegunkę a nie psychotropy... W takim wypadku wszystko zależy od dobrej woli personelu której w tej aptece trudno uświadczyć. Polecam omijać z daleka ponieważ wizyta tam rzeczywiście może skutkować ostrą biegunką i niestrawnością...

  2. Joanna pl ★☆☆☆☆

    W dniu dzisiejszym tj 26.09.2024 byłam klientką tejże apteki i po raz kolejny okazało sie, że nie tylko personel jest nieprzyjemny ale również kierownik tej apteki jest arogancki . Ceny w aptece przekraczają wszelkie granice , zreszta stąd moja nieprzyjemna rozmowa z kierownikiem . Wszystko można załatwić normalną rozmową, czego tu zabrakło . Nie polecam tej apteki nikomu , zarówno z powodu personelu jak i cen.

  3. Sylia Bezubik ★☆☆☆☆

    Brak kompetencji, nieuprzejma i odpychająca obsługa.

  1. Sylia ★☆☆☆☆

    Co za wredne babsko tam pracuje, ani to mądre ani pomocne. Omijać to miejsce!

  2. Grzegorz Wu ★☆☆☆☆

    Chciałem konkretny lek, nie zauważyłem że sprzedano mi nie to co chciałem, a reklamacji nie uwzględniają, także należy patrzeć im na ręce podczas zakupu, bo wciskają lek 6 razy mocniejszy bez pytania. Ja nie polecam.

  3. Adam Osekowski (AdamANieDam) ★☆☆☆☆

    Kompletnie niekompetentna obsługa, nie polecam a wręcz wystrzegam. Szczególnie starsze osoby powinny uważać, wysoki potencjał zostania oszukanym lub naciągniętym.

  1. Jarek Sta ★☆☆☆☆

    Zamówiłem i opłaciłem zarówno ..leki których niestety nie mogłem odebrać osobiście jak i koszt przesyłki zamówienie 9 -03 / do dzisiaj nikt ne odbiera tel. od tygodnia zero wyjaśnienia ...nie polecam omijajcie to miejsce .pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Dom Leków?

Apteka Dom Leków znajduje się przy Legionów 60, Wzgórze Świętego Maksymiliana, 81-411 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Dom Leków?

Można skontaktować się z Apteka Dom Leków pod numerem +48 586 226 824

Jak można dotrzeć do Apteka Dom Leków?

Do Apteka Dom Leków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements