Zaglądam czasami. Jakość ubrań zależy od dostawy, trochę loteria. Natomiast z taką obsługą jak dziś tj.16.05.2025, nigdy jeszcze w tym miejscu się nie spotkałam. Młoda brunetka z fochem i nonszalancją odburkiwała na pytania, przy kasie z irytacją rzucała ubraniami. Ani proszę, ani do widzenia. Co za fatalna, zła energia, nigdy więcej.
Zdjęcia
Opinie
-
Bernadetta Solska ★☆☆☆☆
-
Gaudenty Almond Graham ★★☆☆☆
Ciężko znaleźć coś fajnego. Wiele ubrań tutaj jest zużytych i zniszczonych. Ceny często są bardzo nieadekwatne do stanu towarów. Obsługa jest taka mocno średnia tutaj. Wygląda trochę jakby była zmuszana do pracy. Zachowują się niechętnie czasem nawet opryskliwie.
-
Sebastian ★★☆☆☆
Sklep oferuje odzież dla kobiet i mężczyzn do 170 cm wzrostu. Niestety, ubrania są tam wymieszane, co utrudnia znalezienie odpowiednich rozmiarów, zarówno męskich, jak i damskich. Męskie rozmiary są często bardzo małe, co sprawia, że sklep wydaje się skierowany głównie do kobiet. W związku z tym, mężczyźni mogą mieć trudności ze znalezieniem odpowiednich produktów. Dodatkowo, sklep oferuje różnorodne produkty, ale ich stan często pozostawia wiele do życzenia. Można znaleźć buty, które wyglądają, jakby były intensywnie użytkowane, oraz inne przedmioty, które nie wydają się atrakcyjne, takie jak wyblakłe kubki z osobistymi zdjęciami z 2004r. Sklep zdaje się stawiać na ilość, a nie na jakość oferowanych produktów. Ceny są narzucane odgórnie, co może być zarówno zaletą, jak i wadą, w zależności od oczekiwań klientów. Z pozytywnych stron, sklep oferuje liczne promocje i szeroki wybór ubrań dla kobiet.
-
Beata ★★★★☆
Duża przestrzeń, więc jeśli ma się czas na pewno można znaleźć jakąś perełkę. Jeśli ceny są obniżone o 30% i o 50% to ma sens kupowanie odzieży używanej. Jeśli są produkty wycenione, to już zależy od ubrania. Czasami w outletach można kupić w podobnej cenie, a wtedy jedynie aspekt ochrony środowiska może wpłynąć na decyzję zakupu odzieży używanej. Nie tak dawno ubrania uzywane były na wagę, cena akceptowalna, więc można było mieć dużo radości przy zakupach, teraz raczej są to mocno przemyślane zakupy.
-
Halina & Mateusz Video ★★★★★
Polecam sklep . Super obsługa, ceny adekwatne do towaru. Dla każdego coś dobrego . ❤️
-
Halina Noetzel ★★★★★
Bardzo dobry jakościowo sklep . Miła obsługa. Duży wybór ciuszków, każdy znajdzie coś dla siebie . ❤️
-
Patrycja22 ★★★★★
Jestem zachwycona tym ciucholandem. Jest bardzo dużo towaru ,w którym zawsze znajdę coś dla siebie. Panie z obsługi pomocne i miłe , doradzą szczerze czy dobrze wyglądam czy może mi akurat to nie pasuje. To sie ceni . Polecam każdemu.
-
Marcin Kowalik ★☆☆☆☆
Na pierwszym wejściu, wydaje się pieknie, ale jak zaczynasz oglądać towar to totalna porażka. Rzeczy często są poplamione, dziurawe, czuć zapach pleśni i wilgoci. Brak markowych lub/i z dobrym składem ubrań. Często ceny są wysokie jak na taką jakość ubrań. Brak podziału ubrań na damskie/męskie. Na pytanie o męskie rzeczy, personel rzuca tekstem że trzeba sobie szukać. Jak płacisz gotówką, nie zawsze dostajesz paragon, lepiej płacić kartą
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Odzież Używana Ciucholand Nowy?
Odzież Używana Ciucholand Nowy znajduje się przy Chwaszczyńska 21, Wielki Kack, 81-571 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Odzież Używana Ciucholand Nowy?
Do Odzież Używana Ciucholand Nowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku