Opinie

  1. Paweł Klawikowski ★★★★★

    Bardzo dora apteka , miła obsługa . Polecam .

  2. Maciej M ★☆☆☆☆

    Zawiodłem się i zmieniam z 5 na 1. W internecie wielki napis apteka czynna do 21 co na tle reszty wyróżnia na plus bo w okolicy brak aptek . Ale na miejscu dowiaduje się że czynne do 20 wydrukowane i niechlujnie na drzwi przyklejona informacja. Nie byłem jedyny bo w ciągu 5min podjechało parę aut też do apteki i byli "zniesmaczeni" panie w środku wyśmiewały wszystkich że haha juz zamknięte. Nie polecam bo i tak nic nie załatwisz .

  3. Seweryn ★★☆☆☆

    Nie polecam. Brak podstawowych reguł szacunku do klienta, problem z odpowiedzią na „Dzień dobry” powtarzalny z tego co widzę po opiniach innych. Jedna z farmaceutek, gdy był problem z e-receptą przewracała oczami, wzdychała i odpowiadała jak za karę. Sytuacja z wczoraj, już z inną farmaceutką; po zapytaniu o lek oraz różnicę kwotową w ilości tabletek w opakowaniu usłyszałem: „Ale to Pan jest… bierze się tyle ile jest potrzebne, a nie pyta o cenę.” - dodam, że nie był to ton żartobliwy, lecz znieważający. Z łaską otrzymałem odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli właściciel apteki widzi moją opinię i zażyczy sobie opisu wyglądu tych Pań to proszę odezwać się na mailu lub komentarzu. Dwie gwiazdki z racji, że nie ma problemu z asortymentem oraz apteka otwarta przez cały tydzień, choć przy obecnym stanie tak czy siak wolę jechać do górnej części Zukowa.

  1. Pietras ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam apteki. Moja narzeczona zamówiła tabletki refundowane które miały być bezpłatne, a kiedy po nie przyszedłem 2 dni później Pan w aptece powiedział, że zamówili zle tabletki za które trzeba było zapłacić niemałe pieniądze. Nie wiem czy Ci ludzie co tam pracują nie potrafią czytać ale chyba należy odświeżyć personel, który tam pracuje. Dno totalne

  2. Barbara Piaskowska ★★★★★

    Świetna apteka ! Polecam

  3. Magda Chmiel ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani która mnie obsługiwała sprawdziła dla mnie dostępność leków w okolicznych aptekach, podała nawet numer telefonu, a to co było niedostępne zamówiła z odbiorem na następny dzień. Myśle, że opinie z lat ubiegłych nie maja już odzwierciedlenia w rzeczywistości. Polecam !

  1. Mc Graco ★☆☆☆☆

    Tak niesympatycznych Kobiet jak tam pracują (chodź są wyjątki), ale wizytówkę robią co niektóre Panie, to nigdzie nie ma. Żeby to był 1,2 czy 3 razy ale za każdym razem jak muszę już tam jechać to zawsze są bardzo nieprzyjemne.. jak mogę to omijam.. Ta niska Pani, starsza jak tam jest to odrazu wychodzę i jadę do apteki chociażby do Kartuz..

  2. N S. (Królowa) ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! Najgorsza apteka w ŻUKOWIE. Ceny dwukrotnie w zwyż. obsługa bardzo nie miła, jedna z Pan w krótkich włosach w Szczególności nie miła i totalnie brak kultury. zawsze trafiam w godzinach po 16. Nie Ważne o co zapytam to na starcie mówi że nie ma leku, bez sprawdzenia w bazie. Pytam o zamiennik o skład odpowiedź jest ta sama. nie ma! I wychodze bez niczego. Jak Trafiam na młodszą z Pań to zupełnie inna obsługa. PANI stara się pomóc i wyszukać lek , jak nie ma na stanie to inny który ma te same właściwości w takiej sytuacji. Następnie Proponuje i przyjmuje zamówienie które jest do odbióru następnego dnia i ok .

  3. Marlena Krause ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej apteki. Najgorsza w jakiej do tej pory byłam. Panie które tam pracują mam wrażenie, że są w niej za karę. Niesympatyczne, obsługa bardzo nieprzyjemna, ton wyniosły. Wielokrotnie nawet nie odpowiedziały mi „dzień dobry” co świadczy o kompletnym braku poszanowania drugiego człowieka. Postępując w taki sposób tracicie Państwo klientów. Na pewno więcej tam nie wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Zdrowie?

Apteka Zdrowie znajduje się przy Gdańska 59 A, 83-330 Żukowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Zdrowie?

Można skontaktować się z Apteka Zdrowie pod numerem +48 586 815 476

Jak można dotrzeć do Apteka Zdrowie?

Do Apteka Zdrowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements