Opinie

  1. Paweł Paszko ★☆☆☆☆

    Dla właściciela - próbowałem zakupić leki w sobotę 08.11.25 około godziny 11.40. zapewne zapis wideo jest. Pani technik farmacji chyba okres miała, bynajmniej tak się zachowywała. Pokazałem zdjęcie preparatu w telefonie który chciałem kupić. Pani szybko zweryfikowała co to jest i poszła go odszukać. W trakcie poszukiwań odezwał się tejże pani telefon, który odebrała wróciwszy z preparatem. Przeprowadziła rozmowę chyba z synem na tematy "życia codziennego", ja grzecznie czekam aż skończy rozmawiać. Gdy już skończyła swoją nerwową rozmowę proponuje mi przyniesiony preparat, ja w odpowiedzi informuję że mam dokładnie taki sam kupić. I wtedy się zaczęło - w oczach wściekłość i foch w głosie...... Proszę następny, czuję się "wbity w ziemię" i mega zdziwiony zachowaniem PANI, nie odchodzę jeszcze od okienka - mówię że to nie wszystko, że mam jeszcze jeden lek który chcę kupić i pokazuję kolejną fotkę. Myślę że pani technik ma super szybki skaner w oczach bo chyba nawet jeszcze nie widząc co chcę kupić natychmiast przecedziła przez zęby "tego też nie mam". Poczułem się mocno zszokowany zaistniałą sytuacją. (che che pomyślałem sobie - biedny ten chłop co musi znosić tą ba...ę na co dzień). Na koniec wywiązała się krótka wymiana zdań na temat uprzejmości...... Gratuluję personelu, fach może jest nie mi to oceniać, ale kultura osobista to pełza po ziemi.

  2. Piotr Januszewski ★★★★★

    Panie Farmaceutki mają szeroką wiedzę i doświadczenie którym chętnie się dzielą. Profesjonalna i miła obsługa.

  3. Aleksandra Maligłówka ★★★★★

    Apteka bardzo fajna. Panie bardzo, bardzo pomocne, zwłaszcza p, Anita, zawsze doradzą, o co by się człowiek nie spytał zawsze dostanie wyczerpującą odpowiedz. Jeśli czegoś nie ma, dziewczyny zamawiają i na drugi dzień jest do odbioru. Naprawdę miła i sympatyczna obsługa. Polecam.

  1. Joanna Michmiel ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej apteki. Leki takie jak bisokard, biblok są z narzutem 100 % na cenę. Pani farmaceutka oburzona, gdy zwrócono uwagę, że narzut 100 % na lek to jest zbyt dużo. Radzę zmienić aptekę.

  2. Patryk Rybak ★★☆☆☆

    Leki zapisane na receptę ok, jednak jakieś dodatkowe wspomagacze, suplementy to doliczona marża około 30 - 40%. Jeżeli ktoś może mieć na kolejny dzień, to lepiej zamówić przez internet z płatną dostawą, a i tak wyjdzie taniej. Obsługa nijaka, raczej "ok, ok, karta czy gotówka, do widzenia"

  3. Bartosz Marczewski ★★★★★

    Pierwszy raz jestem po raz n-ty i za każdym razem jestem zaskoczony poziomem wiedzy i obsługi więc to nie przypadek, ceny też ok. Czego chcieć więcej?

  1. Tami ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!! Apteka miała mieć dyżur nocny, ale była zamknięta. Zero szacunku dla chorych ludzi. Wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale w takiej sytuacji powinno być jakieś zastępstwo,bo to nie jest normalne, że w środku nocy trzeba jechać do innego miasta po leki!!!!

  2. robert ćwikliński ★☆☆☆☆

    Lekarz przepisał mi omyłkowo lek na żołądek zamiast na ból kręgosłupa. Po odkryciu tej różnicy chciałem oddać lek bo może komuś byłby potrzebny. Ekspedientka, bo wątpię aby była magistrem farmacji, z apteki Familijnej odmówiła przyjęcia leku i z uśmiechem poinstruowała mnie abym oddał sąsiadowi. Zdecydowanie nie polecam tej apteki. Obsługa powinna być skierowana na kurs kultury bo tego zdecydowanie brakuje.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Familijna?

Apteka Familijna znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 13, 83-000 Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Familijna?

Można skontaktować się z Apteka Familijna pod numerem +48 517 030 062

Jak można dotrzeć do Apteka Familijna?

Do Apteka Familijna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements