To moja ulubiona apteka! Zawsze mogę liczyć na uśmiech, dobre słowo i fachową poradę. Nawet w trudnych chwilach potrafią pomóc i doradzić z sercem. Dziękuję całemu zespołowi za troskę i życzliwość ❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Bartosz Adasiewicz ★★★★★
-
wioletta wysocka koc ★★★★★
Profesjonalny i pomocny personel, farmaceuci doradzają w wyborze leków , przeprowadzają dokładny wywiad i proponują rozwiązania . Personel jest uprzejmy i kompetentny, a uśmiech widać już od wejścia, szczególne podziękowania kieruje do Pani Kasi za przemiłą obsługę ma Pani tyle empatii w sobie co w dzisiejszych czasach jest rzadkością .
-
Maja Wielopolska ★★★★★
Obsługa w tej aptece jest na najwyższym poziomie , Pani kierownik dba o każdego pacjenta jest bardzo miła i pomocna w każdej sytuacji znajdzie rozwiązanie .
-
Braki Maki ★☆☆☆☆
Wtrąca się w rozmowę, a potem słyszę: „Jestem kierownikiem tej apteki.” Jeśli naprawdę jesteś kierownikiem, to tym bardziej nikt nie dał ci prawa, żeby odzywać się do ludzi w tak chamski sposób. Możesz być nawet Papieżem Rzymskim — a i tak nie masz prawa mówić do klienta takim tonem. She interrupted my conversation and then said, "I'm the manager of this pharmacy." Well, if you're really the manager, then that makes it even worse — no one gave you the right to speak to people so rudely. You could be the Pope for all I care — you still have no right to talk to a customer in that tone.
-
Henryka ★★★★★
Lubię tę aptekę. Panie Farmaceutki są bardzo kulturalne, życzliwe i pomocne, prawie zawsze jest mój lek a z zamówieniem też nie ma żadnego problemu. Ceny nie mają wpływu na moją opinię o tej aptece, ponieważ z racji że za dwa lata będę farmaceutką, doskonale zdaję sobie sprawę że cena leku to nie zawsze widzimisię apteki czy sieci. Zawsze jestem tutaj przyjaźnie traktowana. Bardzo polcecam tę aptekę.
-
Maciej Maciejowski ★☆☆☆☆
Nowe Panie pracujące w aptece zamykają aptekę przed godzina zamknięcia podana na drzwiach, zamykają drzwi przed nosem ignorując pytania klientów o fabryczne godziny otwarcia.
-
Jagoda Stefańska ★★★★★
Najlepsza apteka w jakiej byłam. Farmaceutki edukują klienta z zakresu suplementów i leków oraz stanu zdrowia/diety/stylużycia. Wspierają i doradzają, mają na uwadze budżet klienta i oferują alternatywy. Dziękuję za pomoc! Miejsce jest schludne i jest chłodno latem. :)
-
diazepina ★★★★★
Super. Zawsze przychodze do tej apteki po leki, z wszystkich sieci aptek które odwiedzałam ta jest chyba najtańsza. Pan farmaceutek można podpytać o wszystko i uzyskuje się rzeczowe odpowiedzi, obsługa miła. Polecam
-
Darek Sołdek ★★★★★
Bardzo dobra aplikacja apteki, zamawiam bezpłatnie prosto do apteki
-
Tadeusz C. ★☆☆☆☆
Radzę sprawdzać ceny w innych aptekach. Miałem właśnie okazję przepłacić 100% za jeden specyfik .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DOZ Apteka dbam o zdrowie?
DOZ Apteka dbam o zdrowie znajduje się przy Zbigniewa Burzyńskiego 1, 80-462 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DOZ Apteka dbam o zdrowie?
Można skontaktować się z DOZ Apteka dbam o zdrowie pod numerem +48 800 110 110
Jak można dotrzeć do DOZ Apteka dbam o zdrowie?
Do DOZ Apteka dbam o zdrowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku