Opinie

  1. Julita B ★☆☆☆☆

    Jestem bardzo rozczarowana ofertą Rossmanna. Brak kart podarunkowych, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, jest po prostu niedopuszczalny. To jedna z najpopularniejszych form prezentu, a tak duża sieć powinna być na to przygotowana. Wiele osób szuka szybkiego i uniwersalnego rozwiązania na prezent, a ten Rossmann niestety tego nie oferuje. Duży minus.

  2. Marek Marecki ★★☆☆☆

    No cóż chciałem krem glicerynowy do rąk pani zapewniała że to jest ten który kupiłem nawet dwa a okazało się że to nie jest ten więc jaką wiedzę posiada obsługa zerową.

  3. Adam Kopczewski ★★★★★

    Dobre miejsce bo parking z obu stron w środku oprocz Rosmana , apteki i spoezywczego nic ciekawego niestety

  1. Apaszkin Shalikov ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

  2. Ccc Biedronka ★☆☆☆☆

    Nie miła obsługa.Prosząc o porade często odpowiadają z wielką łaską.Wybierając dłużej towar patrzą na ręce jak by człowiek chciał coś ukraść.WIĘCEJ NIE MAM ZAMIARU ROBIĆ TAM ZAKUPÓW.

  3. Martinez Majkutez ★☆☆☆☆

    Zepsuta drukarka kable nie podłączają się odpowiednio do urządzenia, brak połowy testerów, obsługa nie wyrozumiała

  1. Lubię Pomidory ★★★★★

    Nie rozumiem tych negatywnych opin ludzi. To jest najlepszy Rossmann do którego jeżdżę czasami, miła obsługa i to co zawsze jest. Polecam❤

  2. Joanna J ★★★☆☆

    Jak jedna sytuacja może wpłynąć na ocenę... Wielokrotnie korzystałam z usług tego sklepu. Dziś pojechałam z babcią na zakupy ( babcia ma 78 lat). Na początek chciałam zrobić zakupy sama, ale zostałam dość grzecznie wyproszona ze względu na godziny dla seniorów. Wróciłam zatem z babcią. Poinformowałam panią, że wchodzę z babcią. Chodziło głównie o siągnięcie towaru z półek iwybranie odpowiedniego ze względu na wiek. Pod koniec zakupów, już przy kasie, babcia powiedziała że musi usiąść bo już nie może ustać. Przed nami właśnie została skasowana inna klientka, my byliśmy następni. Babcia w tym czasie wyszła ze sklepu na ławeczkę przed nim. Jak miałam zapłacić za zakupy. Pani przy kasie odmówiła obsłużenia mnie, bo nie jestem seniorem. I teraz drodzy państwo, wytłumaczcie mi proszę dlaczego nie została obsłużona ( Babcia musiała się pofatygować z powrotem żeby zapłacić)? Nie przyszłam na zakupy ja w godzinach seniorów, ale jako pomoc seniora. kasjerka wiedziała że wchodzę z babcią i widziała że podchodzę z nią do kasy.

  3. Piotr Milewski ★★★★★

    Co można napisać o drogeria Rossmann? Fantastycznie że jest w Pobiedziskach. Duży wybór kosmetyków , każdy znajdzie coś dla siebie. Często pojawiają się nowe promocje,które robią z towarów jeszcze przystępniejsze. Czysty , przejrzysty sklep, miła obsługa.Warto zainstalować aplikację online, dodatkowe zniżki pod ręką. Gorąco polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Drogeria Rossmann?

Drogeria Rossmann znajduje się przy Królowej Jadwigi 4, 62-010 Pobiedziska, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Drogeria Rossmann?

Można skontaktować się z Drogeria Rossmann pod numerem +48 426 139 700

Jak można dotrzeć do Drogeria Rossmann?

Do Drogeria Rossmann można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements