Opinie

  1. A D ★☆☆☆☆

    Wybrałam się osobiście do tego biura podróży, by kupić wycieczkę, mając określony budżet, nie mając doświadczenia z biurami podróży liczyłam też na dobrą obsługę, znalezienie wycieczki czy też uzyskanie różnych informacji.. Pani właścicielka średnio miła, niestety nie mogła się doczekać kiedy wyjdę, była bardzo zdystansowana i z wielką nieprzyjemnościa odpowiadała mi na pytania i na sam koniec rzuciła jeszcze zdanie "czy jeszcze coś? Bo mam robotę", a okazało się, że ważniejsze dla niej było strojenie w tym momencie witryny biura lampkami z mężem aniżeli sprzedaż wycieczki i obsługa klienta. Więcej tam nie pójdę, wybiorę na pewno inne biuro podróży. Szkoda, bo liczyłam na wycieczkę stamtąd, a jak wyżej - jednak nie...

  2. Anna EnKa ★★★★★

    Polecam wszystkim, uprzejmość Pań na najwyższym poziomie. Duża pomoc i zrozumienie. Świetny kontakt i profesionalizm. Zawsze najlepsze hotele, 20 lat razem i nigdy nie było żadnych problemów, same pozytywne strony. Dziękuję za wszystko.

  3. Joanna Kozuch ★★★★★

    Kolejna wycieczka z tego biura podróży, tym razem Egipt i Marsa Alan, cudowny, czysty!!!! hotel, olbrzymi wybór jedzenia w czasie głównych posilków jak i nad basenami, ilość zjeżdżalni i basenów nie do zaliczenia, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tej wycieczki!!!!!!

  1. Daria Sikora ★★★★★

    Gorąco polecam to biuro i ich wycieczki i te wspaniałe Panie które służą pomocą. Tydzień temu wróciliśmy z Bułgari rewelacja poprostu piękna wycieczka dziękuję pozdrawiam serdecznie Daria

  2. Hanna Chuderska-Migel ★★★★★

    Super biuro, miła obsługa, zawsze doradzą, dbają o klienta, korzystam z ich usług już wiele lat, w styczniu wróciłam z Teneryfy, było pięknie

  3. Martyna Kuszmar ★★★★★

    Korzystałam niejednokrotnie. Pan Marcin przeprowadził mnie przez cały proces bezproblemowo. Byłam na bieżąco. Jeśli miałam pytania- był pod telefonem i cierpliwie odpowiadał. Szczerze polecam!

  1. Blazej Waldowski ★★★★★

    Miła kulturalna obsługa, młody Pan polecił nam naprawdę dobry hotel, żadnych problemów z biletami, kontaktem itp. W tym roku również skorzystamy z usług tego biura. Na rynku są od bardzo dawna pamiętam to biuro jeszcze jak byłem dzieckiem a to musi oznaczać, że wiedzą co robią i są w tym dobrzy. Polecam.

  2. ZUz Uzz ★☆☆☆☆

    Biuro nieodpowiedzialne. Wczoraj z mężem przeglądaliśmy oferty Pan zaproponował nam dwie wycieczki ustaliliśmy, że do jutra damy znać. Dziś o 12.00 zadzwoniłam i ZAREZERWOWAŁAM wycieczkę na 9.06 do Turcji, poinformowałam Pana ze będę po 16.00 żeby dokonać wpłaty. Zwolniłam się szybciej z pracy, przeniosłam urlop o tydzień. Przed 17.00 byłam w biurze gdzie otrzymałam informacje, ze Pan wycieczkę już sprzedał !!! Podkreślam o 12.00 dzwoniłam i byłam umówiona w biurze. Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta, widoczny brak doświadczenia ze strony sprzedającego !!! To była nasza pierwsza i ostatnia wizyta w tym biurze ! Nie polecam tego miejsca.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biuro Turystyczne KAJDER?

Biuro Turystyczne KAJDER znajduje się przy 12 Marca 205, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biuro Turystyczne KAJDER?

Można skontaktować się z Biuro Turystyczne KAJDER pod numerem +48 586 725 120

Jak można dotrzeć do Biuro Turystyczne KAJDER?

Do Biuro Turystyczne KAJDER można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements