Opinie

  1. Ewa Malinowski ★★★★★

    Byłam w tej restauracji kilka razy na śniadaniu i muszę przyznać że są wyśmienite, duzy wybór sniadań ,herbat ,kaw .wszystko Bardzo smaczne ,obsługa bardzo miła, uwijają sie jak w ulu .jeżeli kiedyś przyjadę ponownie do Sopotu to na pewno w tym miejscu będę jeść śniadania.

  2. Pawel De ★★★★★

    Szukałem czegoś na szybko i jakże sie cieszę,że tu trafiłem. Pan znalazł nam miejsce a potem obsłużyła nas przesympatyczna młoda dziewczyna. Herbatka ciepła delikatnie nas rozgrzała a potem zjedliśmy pyszne dania, część jadła mięsne pyszności a żona wzięła batata z pesto pistacjowym itd.... Wszystko było pyszne, burger Bronka, szaszłyki z boczku, i dla dziecka paluszki drobiowe w tempurze. Obsługa była super, która dopełniła ten cudowny posiłek. Pozdrawiamy z Krakowa.

  3. Aleksandra Piwowarczyk ★★☆☆☆

    Restauracje Cały Gaweł odwiedzałam raz na jakiś czas od początku jej aktywności i z przykrością stwierdzam, że teraz to miejsce jest już mocno przereklamowane i jedzie na renomie sprzed kilku lat oraz tym że lokal jest „modnie” urządzony. Zamówiłam śniadanie kaszubskie i za 48 zł oczekiwałam czegoś więcej niż paru plasterków kiełbasy (i to jeszcze niesmacznej), mixu sałat, odrobiny miodu i konfitury (podobno „ich”, ale serio zaczynam w to wątpić) i jajecznicy, która była zwyczajnie słabo przygotowana. Kawa okej, obsługa miła, ale niestety to nie przykryło jakości samego dania.

  1. dorocica 777 ★★★★☆

    Zacznę od tego że jedzenie jest świeże zarówno śniadania jak i obiady . Zjadlam grzankę delux . Pajda chrupkiego chleba , za mało jajecznicy jak dla mnie . Obiad stek z tuńczyka , niestety zbyt suchy a koleżanka kalafiora . Kalafior w pobliskiej restauracji podany w znacznie lepszej wersji . Ten kompletnie nie solony , bardzo duży ale mało przypraw . Wrócę spróbować innych dań

  2. Marta Kownacka ★★★★☆

    Bardzo fajne miejsce! Obsługa tworzy przyjemny klimat, zawsze chętnie pomogą i porozmawiają. Jedzenie bardzo dobre, po powrocie po 2 latach zamówiliśmy z mężem te same pozycje menu i one nas nie zawiodły! Spróbowaliśmy polskie śniadanie, croque madame z wiejską szynką, bajgiel z boczkiem, kanapka Gawła - wszystkie śniadania bardzo smaczne i pięknie podane. Z dań obiadowych zjedliśmy wątróbkę drobiową i bifteki wołowe, odnośnie wątróbki to była MEGAAA, nigdy nie jadłam lepszej! Z kolei bifteki nas rozczarowały. Po pierwszym kęsie odczuliśmy kawśny smak, co sprawiało wrażenie jakby mięso było zepsute, po czym wyjaśniono nam, że jest tam sok z limonki. Ok, taki był pomysł na to danie, jednak sok z limonki, jak dla nas, za bardzo zdominował całą resztę. Drugi raz byśmy tego nie zamówili. Ale ogólnie bardzo fajne miejsce godne polecenia!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cały Gaweł?

Cały Gaweł znajduje się przy Dworcowa 7, Dolny Sopot, 81-835 Sopot, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cały Gaweł?

Można skontaktować się z Cały Gaweł pod numerem +48 604 173 717

Jak można dotrzeć do Cały Gaweł?

Do Cały Gaweł można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements