Opinie

  1. KK SS ★★★★☆

    Ok, miła obsługa

  2. Maksym ★★★★☆

    Nawet czysto, obsługa także miła.

  3. Andrzej M. ★☆☆☆☆

    Nieaktualizowane godziny otwarcia w internecie. Nie wymaga to wiele wysiłku i świadczy o lekceważeniu klientów. Jeśli w takiej sytuacji jest źle, to boję się pomyśleć co dzieje się w innych tematach. Z ostrożności na własny komfort psychiczny, nie polecam.

  1. Joanna Wielkopolska ★☆☆☆☆

    Niestety - niemiło. Szkoda, że paniom pracującym przeszkadzają dzieciaki, które każdego dnia zostawiają w sklepie kilkanaście złotych (a to już robi kilkaset w miesiącu). Każdy klient powinien być ważny. Tak łatwo obsłudze w tym sklepie być niegrzecznym dla dzieci, które po prostu cieszą się zakupami. Jako rodzic więcej tam nie pójdę i innym odradzam. Jest na szczęście kilka innych sklepów w okolicy.

  2. Majka ★☆☆☆☆

    Daje jedną gwiazdkę bo mniej się nie da, obsługa do wymiany jest FATALNA, smród jak się wchodzi, szyby od piw brudne, a o kiełbasach na rollerze nie wspomne.. brałam hot doga z gumowym kabanosem!!

  3. q[-_-]p ★★★★☆

    Kiedyś było lepiej. Personel wciąż zmienia się.

  1. patii. Gd ★★☆☆☆

    W Żabce nie miałam okazji być, ale przechodziłam obok i moja uwagę zwrócił brak kosza na śmieci... Stało niby "wiaderko" na śmieci

  2. Aneta Zielska ★★★★★

    Najlepsza Żabka!!! Zawsze dostępne pyszne hot-dogi !!! Asortyment sklepu bardzo dobrze zaopatrzony, kasjerki miłe, wchodząc do sklepu zawsze uśmiechnięte. W sklepie i poza nim czyściutko, szefowa pilnuje, i naprawdę plus za to. Polecam bardzo zakupy!!

  3. DanShirr ★★★★☆

    Dobry punkt jak na żabke, produktów nie brakuje, dlaczego 4 gwiazdki? Otóż kasjerki przed sklepem palą papierosy, przez co jak się wchodzi do żabki czuć to. Nie znoszę tego zapachu a jest on nawet w sklepie, lepiej było by na chwilę zamknąć drzwi a nie że są one ciągle otwarte przez co leci do środka dym. Proszę zmieńcie to

  1. danio0_ ★★★★☆

    Dobry punkt jak na żabke, produktów nie brakuje, dlaczego 4 gwiazdki? Otóż kasjerki przed sklepem palą papierosy, przez co jak się wchodzi do żabki czuć to. Nie znoszę tego zapachu a jest on nawet w sklepie, lepiej było by na chwilę zamknąć drzwi a nie że są one ciągle otwarte przez co leci do środka dym. Proszę zmieńcie to

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Zamoyskiego 3, 62-020 Zalasewo, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements