Miła obsługa, podeszli i zapytali czy w czymś pomóc/doradzić, a rzadko się to zdarza(w moim przypadku przynajmniej). Pozytywnie zapamiętałem to miejsce
Zdjęcia
Opinie
-
Rzeleg ★★★★★
-
KaIgn ★★★★★
Świetna obsługa, szeroki asortyment . Panie z ogromną wiedzą, zawsze chętnie doradzą.
-
Marcin Sulma ★★★★★
Spoko sklep, dobry asortyment
-
Magdalena Stella-Bogusz ★★★★★
Polecam korzystać z aplikacji i kuponów;) sklep przyjazny, obsługa pomocna.
-
Ania Michalska ★★☆☆☆
Kupiłam karmę online i skorzystałam z usługi Clock&Collect. Z odbiorem wszystko ok. Na końcu transakcji okazało się, że klienci odbierając zakupu internetowe otrzymują zniżkę -15% na cały asortyment ze sklepu - w dniu odbioru zamówienia tylko. Zniżka była wydrukowana na zwykłym papierze, data napisana ręcznie. Nie było żadnych innych danych (np imienia i nazwiska). Zniżka była procentowa, nie imienna. Po namyśle, stwierdziłam że jej nie potrzebuje i chciałam prz kazać zniżkę innym klientom w sklepie, co zakomunikowałam pani ekspedientce. Po czym pani obniżona, powiedziała że ta zniżka jest tylko dla mnie, nie mogę jej nikomu dać. Zszokowana, zapytałam się, dlaczego nieoge zrobić z moją zniżka co chce, ona stwierdziła że taka jest polityka sklepu. Mając ten kupon w ręku powiedziałam, że mogę być z tym panem, wskazując na klienta, zaczęłam do niego iść, a pani poruszając się za mną, stwierdziła że ona mi ja dała i to tak nie działa... Zniżka została przekazana pani ekspedientce. Niewykorzystana, ani przezemne, ani przez kogokolwiek innego. Zmarnowana jednym słowem. Zastanawiam się czy to rzeczywiście jest polityka sklepu czy upór pani ekspedientki. Czy gdybym wyszła ze sklepu, znalazła osobę chętna, wyjaśniła sprawe i udawała "relacje" z tą osobą to zniżka by była zaakceptowana? Aha jeszcze dodam - zniżka na 15% była ważna tylko w dniu odbioru zamówienia - tylko dzisiaj do końca dnia. Jestem w sporym szoku, że taka sieć sklepów ma takie absurdalne zasady... Dają zniżki tylko po to aby nikt z nich nie korzystał? Odbierałam 6kg worek karmy, nie miałam innej potrzeby zakupowej w tamtej chwili... Dlaczego ktoś inny nie mógł skorzystać?
-
Madzia Mi ★☆☆☆☆
Ciężko było poinformować ze na przeciwko jest tez sklep zoologiczny ? Przyszłam z płacząca córeczka nie jest to małe dziecko , pytałam się o chomiczka czy posiadacie gdyż nasz odszedł odpowiedz nie mamy zwierzat Ok rozumieniem a czy jest tu gdzieś w pobliżu jakiś inny sklep ? Nie nie ma ! Żal więcej do was nie przyjdę a byłam stałym klientem, konkurencja przeszkadza ? Ciężko było powiedzieć ze może na przeciw pani zobaczy ? Widziała Pani ze dziecko płacze .
-
Honorata Gnyba ★★★★★
Panie uśmiechnięte, potrafią doradzić a co najważniejsze nie ma tam biednych, męczących zamkniętych w klitkach zwierzątek
-
Edyta Orłowska ★★★★★
Super sklep. Mają wszystko co potrzebne i to o czym właściciel nawet nie pomyślał. Bardzo bogaty wybór artykułów.. Od karmy po trociny żwirki legowiska i przysmaczki. Szczególnie ciekawe stoisko ze zdrowymi przysmakami na wagę.
-
Roman Ziółkowski ★★★☆☆
Sklep super wyposażony, gdyby tylko obsługa była bardziej życzliwa i miała lepsze podejście do klienta bo dzisiaj dziewczyna chyba wstała lewą nogą.
-
Rom Kas ★☆☆☆☆
Miałam już nie zamawiać w tym sklepie. Zamówienie złożone tydzień temu jeszcze nie zostało wysłane. 3 dni temu dostałam informacje, że jest przygotowane do wysyłki i u mnie będzie w ciągu 1 lub 2 dni. Status na chwilę obecną - przygotowane do wysyłki. Patrząc na zbliżający się długi weekend chyba będę musiała kupić karmę znacznie droższą w sklepie stacjonarnym, bo nie miałam zapasu na 2 tygodnie. Nie można się dodzwonić, nikt nie odbiera telefonów, natomiast na dzień dobry przepraszają za opóźnienia w dostawach. JAk masz zapas karmy na miesiąc, to możesz tu zamówić w innym wypadku szukaj innego dostawcy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Maxi Zoo Gdańsk Galeria Zaspa?
Maxi Zoo Gdańsk Galeria Zaspa znajduje się przy aleja Rzeczypospolitej 33, 80-463 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Maxi Zoo Gdańsk Galeria Zaspa?
Można skontaktować się z Maxi Zoo Gdańsk Galeria Zaspa pod numerem +48 735 583 009
Jak można dotrzeć do Maxi Zoo Gdańsk Galeria Zaspa?
Do Maxi Zoo Gdańsk Galeria Zaspa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku