Opinie

  1. Sebastian ★☆☆☆☆

    Przyjmują zamówienia, a lokal nie istnieje. Na uberze jest adres marynarki polskiej, po czym w opisie jest, że Piastowska. Na piastowskiej wszystko rozwalone i zdewastowane. Odebrali za 3 razem i baba się śmieje, że może dać napoje darmowe jak przyjadę na marynarki polskiej.

  2. Bartosz Dłużewski ★☆☆☆☆

    Zamówiłem przez Wolt Danie sojowe z warzywami plus 7 sztuk krewetek w cieście. To co otrzymałem to jest jakiś żart i nieporozumienie. Parę kawałków tofu, parę pojedynczych kawałków warzyw, reszta to jakieś ścinki i resztki... Wszystko utopione w absurdalnej ilości sosu, jak jakaś zupa. Surówka pachnąca nieprzyjemnie, w smaku odpychająca, krewetki w cieście natomiast jak gąbka nasiąknięta tłuszczem. Próba reklamacji spotkała się z odpowiedzią, że wszystko jest zgodne z recepturą. Ponadto wygląd dania kompletnie odbiegał od tego co prezentowali na zdjęciu, oczywiście na ten argument restauracja reaguje hasłem, że ma to charakter poglądowy... Niestety, nie polecam tego punktu i widząc po ostatnich opiniach nie jestem jedynym, który się rozczarował.

  3. arek7774 ★☆☆☆☆

    To miejsce to kpina - na zamówienie czekaliśmy 2h pomimo tego ze czas przewidywano na 30-40 min. Zamówiliśmy 2 dania, w sumie 60 zł. To co otrzymaliśmy proszę zobaczyc na zdjęcie - brak komentarza, stracone pieniądze i czas. Kurczaka było dosłownie 6 kawałków - koszt produktów na jedna porcje szacuje na 3zł-4zł. Złodziejstwo - nigdy więcej.

  1. maciek walinski ★★★☆☆

    Jestem bardzo rozczarowany, bo jak zamawiałem ten sam makaron w lutym to był bardzo dobry. Zamówiłem jakiś czas temu ze znajomymi i nie był tak smaczny jak ostatnio, nie smakował niczym był nijaki. Trzy gwiazdki na zachętę żeby powrócił dawny smak!

  2. Katarzyna Bondyra ★☆☆☆☆

    Zamówiłam kurczaka w zielonym curry, kurczaka gangdong z dodatkową porcją mięsa oraz bulion z klopsikami. Na zamówienie czekałam ponad 2 godziny. W zielonym curry było kilka kawałeczków kurczaka, reszta to marchwka i brokuł w mdłym sosie. Kurczak gangdong z dodatkowym mięsem, to w rzeczywistości również kilka kawałeczków kurczaka, a reszta to cebula w sosie. Bulionu nie było, zadzwoniła pani i spytała, czy może być zamiast tego pikantna zupa tajska z krewetkami. Neichętnie zgodziłam się, że może, ale i tak jej nie dostałam - dostałam zupę zero pikantności z... kurczakiem, ani jednej krewetki! :D Pocieszające jest to, że było w niej więcej kurczaka niż w całym daniu z podwójną porcją kurczaka (zdjęcie na obrazku). Pływała tam też czerwona kapusta. Nie było takiej zupy w karcie. W zyciu nie jadłam tak tragicznego jedzenia. Ponadto zamówienie przyjechało bez 3 napojów, które zostały dowiezione godzinę później, bo dostawca ich zapomniał, a cena, która widniała w aplikacji nie zgadzała się z ceną na paragonie. Zamiast 5zł, zapłaciłam po 7zł za dwie fanty i lemoniadę, która przyszła truskawkowa, też tego smaku nie zamawiałam. Jakość - tragedia, cena - zupełnie nieadekwatna. Nie polecam. Zwykłe oszustwo.

  3. Dominika Mesinger ★★☆☆☆

    W ciągu miesiąca dwa razy podwyższyli cenę. Z 20 zł teraz jest 32 za najtańsze danie, chyba że się je weźmie tak jak proponują co 36. Trochę drogo. Poza tym w kurczaku w cieście jest obecnie więcej ciasta niz kurczaka. Sos słodko kwaśny to sama woda. Poza tym śmiech na sali bo dziś przy podawaniu zamówienia do stolika Pani nam powiedziała że w Daniu o nazwie "kurczak w prażonym czosnku" nie ma czosnku bo im się skończył. Na prośbę że wtedy chcemy inne danie usłyszeliśmy "nie bardzo". Gdy jest Pani w kolorowych włosach to jest super i zawsze wszystko ok i miło. Ale no dziś... Słabo. Korzystaliśmy często ale już szukamy innej ulubionej knajpki bo się okropnie popsuli

  1. Dominika Zawadzka ★★☆☆☆

    W ciągu miesiąca dwa razy podwyższyli cenę. Z 20 zł teraz jest 32 za najtańsze danie, chyba że się je weźmie tak jak proponują co 36. Trochę drogo. Poza tym w kurczaku w cieście jest obecnie więcej ciasta niz kurczaka. Sos słodko kwaśny to sama woda. Poza tym śmiech na sali bo dziś przy podawaniu zamówienia do stolika Pani nam powiedziała że w Daniu o nazwie "kurczak w prażonym czosnku" nie ma czosnku bo im się skończył. Na prośbę że wtedy chcemy inne danie usłyszeliśmy "nie bardzo". Gdy jest Pani w kolorowych włosach to jest super i zawsze wszystko ok i miło. Ale no dziś... Słabo. Korzystaliśmy często ale już szukamy innej ulubionej knajpki bo się okropnie popsuli

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wokbar - Asian Street Food?

Wokbar - Asian Street Food znajduje się przy Piastowska 95, 80-358 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wokbar - Asian Street Food?

Można skontaktować się z Wokbar - Asian Street Food pod numerem +48 576 788 101

Jak można dotrzeć do Wokbar - Asian Street Food?

Do Wokbar - Asian Street Food można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements