Wołowina zarówno w sosie i z makaronem pyszna, pierożki z kimchi super, zupa pekińska też niczego sobie :) dodatkowo drobny gest a mocno wpływający na odbiór całości - dziękuję!
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Baranowski ★★★★★
-
Michał P ★★★☆☆
Dzisiaj się trochę zdenerwowałem na zaistniałą sytuację tj. na portalu nawynos Elbląg miałem zamówienie na jakieś 400 zł ale przed chciałem zadzwonić na infolinię upewnić się - mniej więcej na którą godzinę możemy liczyć i czy wogole restauracja jest dalej otwarta. Zadzwoniłem równo 20 razy! do lokalu po 21 razie Pani odebrała, ale już wszyscy byliśmy zirytowani i anulowaliśmy zamówienie. Daje AŻ tyle gwiazdek bo mam sentyment do tego miejsca - zawsze kubełki z makaronem bardzo mi smakowały, ale dzisiejsza sytuacja spowodowała, że niestety nie wiem czy podejmę kolejną próbę zamówienia jedzenia z Wiet Taj - a szkoda...
-
Katarzyna Frączkiewicz ★☆☆☆☆
Nie zamawiać . Niedobre . Ryż smażony suchy . Kurczak surowy. Wołowina jak skorupa . Dno i kupa mułu . Pierwszy raz spotkaliśmy się z akcją, że dania podawane są bez surówki, co jest w całej Polsce standardem . Żenujące .
-
W MS ★★★★☆
Mały lokal w piwnicy ale też że stolikami na zewnątrz. Wystrój jakiś jest, choć nie zachwyca. Obsługa bardzo miła i fachowa. Dania o dużej objętości. Niestety, ryż będący przecież podstawą azjatyckiej kuchni był mocno kleisty. Ocena 4 za kaczkę, ale za samo mięso kaczki, bo sos nie był zbyt udany, choć trzeba przyznać, że był odpowiednio ostry. Niezbyt pasował do mięsa kaczki. Dobrym zwyczajem jest dodatek w postaci ciasteczka z wróżbą.
-
PIXEL PIRANIA ★★★☆☆
Mam ogromny problem, by wystawić tej restauracji opinię. Zacznijmy od samego wystroju. No nie jest jakiś piękny, ale zły nie jest. Jeżeli chodzi o obsługę to bardzo miła, ale ma słabą wiedzę. Niby w daniu są kiełki bambusa (niejadalne w Azji), a to są zwykłe polskie kiełki. No ale trudno, pomyłka się zdarza. Jeżeli chodzi o dania. Kurczak w sosie mega dobrze zrobiony, pyszne było to danie. Jeżeli chodzi o wołowinę po seczuańsku - to nie jest sos seczuański! Nie powinno być też kukurydzy (nigdy nie jadłem w Azji dania z kukurydzą). Ale ogólnie mięsko dobre, tylko szkoda, że ten sos popsuł to wszystko. I powinny być normalne talerze, a nie plastikowe, która zaśmiecają środowisko - to mi się bardzo nie spodobało. Dobrze że widelec i nóż normalne. Daję 3 gwiazdki, bo jak na taki standard to za drogo i nieekologicznie.
-
Parycja Czy ★★☆☆☆
Zamówiliśmy sajgonki, kurczaka w panierce (zamiast ryżu makaron ), krewetki w panierce oraz surówkę. Dwie gwiazdki tylko ze względu na sajgonki i makaron. Reszta idzie w kosz. Kurczak w panierce to raczej panierka z dodatkiem kurczaka, krewetki totalnie surowe i dziwnie pachniały, surówka gotowa co bardzo było czuć, sos jak ten tani z biedry cullineo czy jakoś tak.
-
buzz nju ★☆☆☆☆
Nigdy więcej ! W daniu z kurczakiem została podana żółta i zielona fasolka szparagowa to raczej mało spotykanie w kuchni typu viet-thai. Bardzo słaba jakość produktów w daniach. Smak to jedynie zapewne glutaminian sodu lub podobnej przyprawy typu Maggi.
-
Marta B.C. ★★☆☆☆
Mega spolszczony chińczyk. Pierożki z mięsem i z warzywami były slabe jak na pierogi vege bo mięsa tam nie znalazłam. Farszu też mega mało. Chrupiący kurczak w Pablo smakował jakby był w bułce tartej. Mega wyklepany, cieniutki, praktycznie sama panierka. sos czerwone curry z mlekiem kokosowym to jakiś żart. Ani nie czuć było curry ani kokosa. Warzyw tyle co kot napłakał (najprawdopodobniej mrożonka). Generalnie nie polecam. Ceny też dosyć wysokie jak na taki azjatycki fast food. Na szczęście Pani kelnerka miła i kompetentna:)
-
Elżbieta Anna ★★★★★
Bardzo, ale to bardzo polecam ! Jedzenie świeże i pyszne ! Porcja ogromna :) ryż i mięso pierwej sort :) zupka sztos ,można przenieść się do Azji-serio :) Warto , będę odwiedzać częściej :-)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SmakiAzji viet-thai?
SmakiAzji viet-thai znajduje się przy Stary Rynek 35c, 82-300 Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SmakiAzji viet-thai?
Można skontaktować się z SmakiAzji viet-thai pod numerem +48 577 248 432
Jak można dotrzeć do SmakiAzji viet-thai?
Do SmakiAzji viet-thai można dotrzeć, korzystając z poniższego linku