Bardzo smaczne, duże porcje, miła obsługa.
Zdjęcia
Opinie
-
Kate Milton ★★★★★
-
Tomasz Siekierski ★★★★★
Odwiedziliśmy lokal z żoną. Posiłek wjechał na stół który zaserwowała młoda i bardzo mila dziewczyna.Powiedzialem OMG, jakie porcje!!! ;) Coś niesamowitego. Lokal klimatyczny, typowy dla Albanskich klimatów. Urokliwe miejsce, które był na Bałkanach ten wie. Właściciel który gotuje jest z Albanii. Polecamy i na pewno wrócimy tu.
-
Marek Semeniuk ★★★★★
To nie do wiary, jak w budynku starego i dość obskurnego Pewexu mogło pomieścić się tyle bałkańskiego klimatu. Polecam zwolennikom uczciwej, tradycyjnej kuchni, bez zbędnego nadęcia.
-
Justyna L. ★★★★★
Jedzenie bardzo smaczne - świeże, aromatyczne, a porcje bardzo duże. Bakłażan zapiekany bardzo dobry, lekko pikantny - dobrze doprawiony farsz mięsny. Pizza dobra, poprawna. I bardzo smaczny świeżo pieczony w piecu chlebek na czekadełko z sosem czosnkowym - mega pyszny i chrupiący, mogłabym się nim objadać na okrągło ;) Polecam
-
Piotr Krause ★★★★★
Niesamowity niepowtarzalny klimat... piec do pizzy opalany drewnem a smak pizzy z tego pieca no jest to coś po prostu wspaniałego, jadłem pizzę już w różnych miejscach na świecie ale w tej restauracji była zdecydowanie najlepsza. Poznałem osobiście Szefa który stoi przy piecu i jest to człowiek niesamowity bardzo kulturalny z otwartym umysłem... na prawdę warto tu przyjechać nawet z dalszych okolic... ja dzisiaj idę na smaczne piwko i steka i już nie mogę się doczekać.
-
Basia ★★★★★
Bardzo interesujące miejsce, sympatyczny właściciel (Albańczyk). Jedzenie smaczne, czuć że przyprawione zupełnie inaczej. Porcje bardzo duże, rekomenduję być mocno głodnym ;). Ceny dość wysokie, ale warto było spróbować
-
Waldi Sz ★★★★☆
Szef kuchni i właściciel w jednej osobie . Gotuje i przygotowuje dobrze ale po swojemu mielone mięso mało przyprawione ale dobre. Dobiera wielkość porcji do siebie , mało sosu w sałatkach są suche , pieczywo dobre i sosy tez. Jak jest duży ruch to za mało obsady. Ceny trochę za wysokie.
-
Rafał Seweryn ★★★★★
Bardzo smaczne jedzenie, rachunek może nie był najmniejszy i nie jest to zapewne najtańsze miejsce w Rumi ale warto zamówić, spróbować i zjeść. Byliśmy pierwszymi gośćmi tego niedzielnego dnia. Właściciel bardzo sympatyczny i konkretny, można też z nim porozmawiać, jest bardzo otwarty. Lokal jest dwupoziomowy, parter plus piętro ale tam nie byłem. Minusem jest problem z parkowaniem, chociaż tego dnia nie było z tym problemu ale podejrzewam że w tygodniu jak jest większy ruch to trzeba gdzieś w okolicy poszukać miejsca na auto. Ogólnie polecam i przy kolejnej wizycie w tych okolicach napewno odwiedzimy to miejsce. Pozdrowienia z Ełku.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kuchnia Bałkańska Restauracja?
Kuchnia Bałkańska Restauracja znajduje się przy Gdańska 40, Janowo, 84-230 Rumia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kuchnia Bałkańska Restauracja?
Można skontaktować się z Kuchnia Bałkańska Restauracja pod numerem +48 721 015 555
Jak można dotrzeć do Kuchnia Bałkańska Restauracja?
Do Kuchnia Bałkańska Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku