Opinie

  1. Michał T. ★☆☆☆☆

    Niestety to chyba moja pierwsza opinia o miejscu, bez posiłku. Zachęceni opiniami zawitaliśmy do babette. Na miejscu wszystkie stoliki były zajęte ( 4 + dwa w oknach na hokerach). Rozumiejąc sytuację wzięliśmy kartę, odwiesiłem kurtkę i grzecznie czekaliśmy. Po upływie ok. 5 min podszedł Pan, który pracował za ladą i oświadczył, że w sumie nie warto raczej czekać bo wszyscy dopiero co zamówili, a dodatkowo dwa stoliki ma w rezerwacji. W modelu, gdzie wchodzisz na zupkę wcinasz i wychodzisz - wydaje mi się to dość płynne. I w zasadzie wychodząc jedna para się już zbierała. Natomiast poczułem się trochę jak intruz, trochę jak ktoś kogo nie mieli ochoty obsłużyć. Tak więc dzięki i powodzenia. Ale samymi turystami nie utrzymacie interesu.

  2. Anna Homa ★★★★★

    Miejsce klimatyczne i pełne miłości do swojskich smaków. Dla miłośników zupy punkt obowiazkowy. Zamawiany był bogracz i krem z papryki oraz herbatki zimowe. Polecam

  3. Magic Travels Around The World ★★★★★

    Polecam to miejsce na zupę - jest blisko dworca w Gdańsku Głównym. Ostatnio spróbowałam na miejscu kremu z dyni i kalafiora. Dodatkowo kupiłam także słoik z tą zupą do domu - polecam, jest pyszna. Kupiłam tutaj także na wynos zupę cebulową z białym winem i serem pleśniowym - bardzo mi smakowała. Kupuję w tym miejscu także chleb. Obsługa jest bardzo miła.

  1. Monika She ★★★★★

    Takich pysznych zup nie jedliśmy od lat! Spróbowaliśmy pomidorową, ogórkową i porową - tradycyjne polskie smaki, kuchnia jak u mamy. Wspaniała i profesjonalna obsługa. Zupki i sosy można wziąć na wynos. Z serca polecamy!

  2. Dominik - taste&explorar ★★★★★

    Niewielki lokal z oryginalnym menu, w którym serwują wyraziste zupy i świeże, chrupiące pieczywo. W środku zaledwie kilka małych stolików, ale w sezonie letnim jest przestronny ogródek. Zamówiona zupa cebulowa była intensywna i dobrze doprawiona. Do tego zestaw past do pieczywa, gruzińskie lobio i kremowy ser labneh obie bardzo smaczne. Porcja past idealna na kilka kanapek. Miejsce nietuzinkowe, bardziej polecam na śniadanie niż obiad. Można się dobrze najeść, choć ceny mogłyby być nieco niższe.

  3. Ariel Jurkowski ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na śniadanie, u mnie 5 z minusem lub 4 z plusem i mogę polecić. Blisko uroczego mostu chlebowego (znanego jako mostu miłości), więc pasuje do lokalizacji. Chciałbym dać ocenę 4.5 na Google, ale nie można. Zamówiłem największy zestaw za 65zł i dostałem przystępna porcja chilli z dużą ilością składników, miks rodzajów chlebka z dwoma wybranymi smarowidłami (tapas), latte i karmelową eklerkę. Wszystko trzymało wysoki poziom, wyszedłem zadowolony, ale na pewno mi się zdarzyło jeść lepsze zupki/eklerki/kawkę. W środku jest przytulnie, ale osobiście bardzo nie podobają mi się płyty OSB, bo kojarzy mi się to bardziej z budową niż dekoracją. Na zewnątrz front jest bardzo miły i czysty, ale sklepy obok mniej dbają o wygląd. Oprócz tego okolica bardzo miła i przytulna. Panie bardzo miłe i pomocne, Pani z obsługi dużo pomagała stolikowi obok w wyborze. Dużo słoików na wynos, ale nic nie wziąłem. Pozdrawiam.

  1. Natalia Szwajnoch ★★★★★

    Miejsce z sercem domowego ogniska. Przytulnie,ciepło i talerz pysznej sycące zupy podany z uczciwą kromką polskiego chleba. Warto SZCZEGÓLNIE teraz-zimą w śniegu wstąpić i spędzić chwile ze sobą. Dziewczyny(taki skład tam spotkałam) robicie to dobrze! Dziękuje Wam!podróż do Was była warta każdego kilometra.

  2. Joanna E ★★★★★

    Pyszna domowa zupa i świeży chleb na zakwasie. Ceny, jak na Gdańsk ok. Fajne miejsce, gdybyśmy mieli bliżej to byśmy często wpadali na zupę i chleb.

  3. Patryk Kasper (Kasperq) ★★★★★

    Bardzo klimatyczne miejsce, bardzo zaangażowana i miła właścicielka, pyszne chleby, smarowidła i zupy. Wszystko naturalne robione na miejscu. Cena za konkretny zestaw (zupa + chleb + smarowidła) to około 30 zł. Zdecydowanie miejsce godne polecenia!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Babette – pracownia zupy i chleba?

Babette – pracownia zupy i chleba znajduje się przy Garncarska 4/6, 80-894 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Babette – pracownia zupy i chleba?

Można skontaktować się z Babette – pracownia zupy i chleba pod numerem +48 535 717 766

Jak można dotrzeć do Babette – pracownia zupy i chleba?

Do Babette – pracownia zupy i chleba można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements