Nie polecam – te apartamenty kompletnie nie nadają się do spania i wypoczynku. Materac w pokoju był żółty i widać, że od dawna nie był prany. Lodówka – brudna, bardzo mała, a zamiast chłodzić wszystko zamrażała. W ciągu całego tygodnia pobytu teren wokół budynku ani razu nie został posprzątany – walały się niedopałki papierosów, a martwa mysz została uprzątnięta dopiero po naszym zgłoszeniu. W obiecanym zestawie kawy i herbaty nie było nic, a po interwencji dostaliśmy z łaską pół kubka kawy z Biedronki. Aneks kuchenny nie miał gniazdka, więc wodę musieliśmy gotować w toalecie lub na podłodze obok łóżka. Suszarka na naczynia była brudna, a czajnik zepsuty – klapkę można było otworzyć tylko nożykiem, jak poradziła nam pani sprzątająca. Kabina prysznicowa była w tragicznym stanie – szyba wypadała z zawiasów, co było po prostu niebezpieczne. Żelazko było stare i praktycznie nie nadawało się do prasowania. Papier toaletowy był wydzielany – na cały tydzień dostaliśmy tylko 4–5 rolek. Szuflady w szafkach były brudne, a wszelkie zgłoszenia obsługa poprawiała z wielką łaską. Na terenie obiektu panuje ogromny hałas – w okolicy pełno pijanych osób, przez co o spokojnym śnie można zapomnieć. Jedyny plus – bliskość plaży i dworca. Niestety cała reszta to kompletna porażka. Nie polecam nikomu!
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej Baran ★☆☆☆☆
-
Alona Nikolska ★★★★★
Cudowne miejsce na pobyt nad morzem! Hotel jest bardzo przytulny, czysty i ma świetną lokalizację – tylko kilka minut do plaży. Wszystko, czego potrzeba, jest blisko: kawiarnia z pysznymi ciastami, bary sushi, shisha, restauracje, a także Żabka i apteka. Ceny naprawdę przystępne jak na Gdynię. Spędziłyśmy tu wspaniały czas z przyjaciółkami i na pewno wrócimy!
-
Szymon R ★★★★☆
Miejsce Bardzo Fajne. Czysto ,Blisko Plaży , Blisko morza. Jedyna rzecz która mi się nie podobała to... Brak Płatności Kartą Nie mając Gotówki Nie Zapłacicie. Poza Tym Bardzo Fajnie. I wygodne łózko.
-
Klaudia Warzecha ★★☆☆☆
Ogólnie nie pojechałabym tam drugi raz, łóżka całe rozwalone, grzyb w łazience, lepiej wygląda apartament na zdjęciach
-
• Szymon • ★☆☆☆☆
Łóżka są w marnym stanie deski wyginają się pod ciężarem 5kg. Mała wanna, grzyb w łazience i mały parking dla aut. Jedyny + to umiejscowienie apartamentu.
-
Piotr Urban ★☆☆☆☆
Apartament nie zasługuje kompletnie na żadną gwiazdkę,od niemiłej obsługi po tragiczne warunki w środku,omijając fakt że robaki chodzą po pokoju które trzeba ubijać to na samym wstępie wita nas niemiła pani z Ukrainy od której czuć gorzałę na kilometr,do tego prowadząc nas do pokoju dogaduje oraz rzuca komentarze nie na miejscu,byłem 3dni na wyjeździe z pracy i ogólnie to wolałbym spać w namiocie nad morzem niż ponownie tam,nie polecam i zróbcie coś z tą kobietą z Ukrainy(to nie ta sama kultura co u niej w mieście)
-
Jakub Pabian ★★☆☆☆
Daje tylko 2 gwiazdki bo łóżko było wygodne, ale na samym wstępie jak przyjechaliśmy to Pani Ukrainka była dla nas bardzo niemiła, miała do nas jakieś pretensje że ona kończy pracę i nas nie obsłuży, a przyjechaliśmy nie tak późno bo jakoś było przed 20:00. W pokoju nr1 pojawił mi się Prusak w łazience, już nie robiłem zdjęcia bo jedyna myśl to była żeby zabić to paskudne stworzenie. Ręczniki śmierdziały, dobrze że miałem swój... Ogólnie nie polecam!
-
Karolina Szustek ★☆☆☆☆
Porażka. Wynajmując "apartament" Z kilkumiesięcznym dzieckiem otrzymalismy klatkę. Dziecko nie może się poruszać, bo non stop natrafia na ciasno ukryte sprzęty... Wejście do recepcji nie oznaczone, w dzień przyjazdu przewrócił abym się z dzieckiem. Pani w recepcji to młoda dziewczyna, nie zna podstawowych reguł wychowania. Komunikatu typu : nazwisko, adres. .. Nie mówimy o niewiadomo jakiej obsłudze ale odrobina przyzwoitości... Czekała na nią pospieszalski koleżanka, wieczorem nie usłyszeliśmy nawet podstawowych informacji... W pokoju bałagan, pleśń i hałas!!! Pod oknem pijani ludzie i bezdomni... Wyposażenie kuchni to jeden garnek i dwa kubki. Ręczniki lepiej nie wspominać. Parking... Boże proszę przygotować się na duże koszty.. Pod oknem dźwięki wyrzucanych śmieci. Niestety zdjęcia e internecie mówią co innego... Piękne kamuflaż . .. Noe poleciałabym tego miejsca najgorszemu wrogowi.
-
Sebastian Olszowy ★☆☆☆☆
Okropne miejsce. Po zdjęciach i opisie w internecie wszystko wydaje się być kolorowo i idealnie, a w rzeczywistości masakra. Parking odwiedzany przez bezdomnych, którzy sikają co kawałek w tym na zaparkowane auta. Smród na samym wjeździe. Po wejściu do budynku „biuro” w piwnicy i jak widać na zdjęciu trzeba uważać na głowę, gdyż nic nie jest oznaczone i można się poważnie uszkodzić. Po otwarciu drzwi do tzw apartamentu natychmiastowe uderzenie stęchlizny, pleśni i wilgoci, straszny zaduch. Wszystko ukryte pod estetycznym wysprzątaniem pokoju zwanego fikcyjnie apartamentem, ale po dokładnych oględzinach, grzyb i brud w wielu zakamarkach. Miejsce zupełnie odmienne od tego, które jest opisane w ofercie. Kontakt z właścicielem masakryczny. Pan P wielki władca Gdyni, który gdzieś ma klientów i nie reaguje na zgłoszenia nieprawidłowości, śmieje się w twarz i olewa sprawę. NIE POLECAM!!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM, GDYŻ SZKODA CZASU I NERWÓW NA TAKI BADZIEW!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sleepy3City Apartments II?
Sleepy3City Apartments II znajduje się przy Antoniego Abrahama 16, Śródmieście, 81-352 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sleepy3City Apartments II?
Można skontaktować się z Sleepy3City Apartments II pod numerem +48 509 333 491
Jak można dotrzeć do Sleepy3City Apartments II?
Do Sleepy3City Apartments II można dotrzeć, korzystając z poniższego linku