Opinie

  1. Daniel Drewa ★☆☆☆☆

    Szczerze to gorszego jedzenia nie jadłem, kebab zimny jak by z lodówki wyjęty, podczas gdy go wyjmowałem z torby to opakowanie rozpadało się w rękach, oprócz tego nawet całego, zamówienia nie otrzymałem a to co dostarczono to i tak niezgodnie z tym co zamówiłem, prosiłem o łagodne burgery a otrzymałem ostre że nie dało się tego zjeść, zaznaczam miało to być dla dzieci, także ocena 0 to i tak zbyt wysoka

  2. insane ★★★★☆

    Tortilla gigant z kurczakiem bardzo dobra, warzywa smaczne a nie jakies surówki obiadowe jak w niektorych kebabach. Krążki cebulowe na takie 3,5/5. Rozwolnienia nie było

  3. Kamil Balcer ★☆☆☆☆

    Zamówienie składałem przez Pyszne pl gdzie otrzymałem info ze moje jedzenie bedzie za półtorej godziny. Po dwóch godzinach zadzwoniłem i dowiedziałem sie, że moje zamówienie nawet nie zaczęło być przygotowywane. Jak się okazało, zamówienia z pyszne są olewane dopóki są jakieś zamówienia na miejscu. Nie wiem w takim razie po co usługa dowozu i deklaracja czasu. Zamówienie postanowiłem anulować, na co i tak musiałem poczekać kolejne 20 min.

  1. Paweł Gaweł ★☆☆☆☆

    Nie wiem skąd tutaj tyle pozytywnych opinii ale coś tu śmierdzi. Dawno takiego tragicznego kapcia nie jadłem. Zamówiłem kebab przez pyszne. Ewidentnie kebab był zrobiony dużo wcześniej a żeby go podgrzać, zawinięty w folię został wrzucony do jakiegoś opiekacza. Papier+ folia wszystko przyklejone do bułki, warzywa kapciuchy takie, że przez gardło nie przychodziły bo przecież gotowały się w bułce która była w opiekaczu. O rozmiarze kebaba za 37 zł już nie wspomnę. Tragedia, dawno takiego ścierwa nie jadłem. Jeszcze do tego tortilla za 27 zł. Ledwo z papierka wystawała

  2. Ewa Nejman ★☆☆☆☆

    Zamówiłam kebab boxa z kurczakiem i zestaw kebabowy. Po zjedzeniu kilku widelców z boxa moim oczom ukazał się... ROBAK. Absolutnie nie do przyjęcia. Żałuję że nie mogę wrzucić filmiku, ale na zdjęciach widać jak sobie wesoło hasa. Oba posiłki oczywiście natychmiast wyrzuciłam i mogę tylko mieć nadzieję, że nie zjadłam żadnego robala. Właściciele na telefon zareagowali szybko, przeprosinami i zwrotem pieniędzy, co doceniam, natomiast jak można się domyślić nie skorzystałam z propozycji darmowego posiłku... I zamówiłam pizzę z innej restauracji. Właścicieli upraszam o pouczenie personelu o tym, jak ważne jest mycie i przechowywanie warzyw, a zamawiających o to, żeby patrzyli na to co jedzą.

  3. Ktystian Littwin ★★★★☆

    Bardzo dobry kebab polecam składniki świeże i porcję ok Jedyny minus to program lojalnościowy który nie działa nie ma możliwości odbioru nagrody za punkty po zapytaniu obsługi dlaczego nie działa otrzymałem informację że nie wiadomo kiedy zacznie działać

  1. MamInfo OdBoga (TorbaCZ) ★☆☆☆☆

    Będąc drugi w kolejce czekałem na jedzenie 45 minut. Przy czym były w środku dwie panie. Na dodatek zostały pomylone sosy i zamiast czosnkowego dostałem tyle ostrego że aż się górą wylewało.

  2. Roksana ★★★★★

    Bardzo dobry kebab, czuć ze składniki są świeże i przy tym miła obsługa ;)

  3. Oskar Ukleja ★★★★★

    Przepyszny kurczak , wołowina trochę słabiej ( średniej jakości kula mocy ) . Swiezutkie warzywa , super sosy . Ceny bardzo uczciwe a porcje konkretne . Najlepsza opcja na kebaba w Chwaszczynie i okolicy . Jedynie czas oczekiwania potrafi być dosyć długi

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bafra Kebab Chwaszczyno?

Bafra Kebab Chwaszczyno znajduje się przy Oliwska 137, 80-209 Chwaszczyno, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bafra Kebab Chwaszczyno?

Można skontaktować się z Bafra Kebab Chwaszczyno pod numerem +48 883 553 450

Jak można dotrzeć do Bafra Kebab Chwaszczyno?

Do Bafra Kebab Chwaszczyno można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements