Opinie

  1. Natalia Natalia ★★★★★

    Super sklep, bardzo miła obsługa, zwłaszcza Pani Patrycja

  2. Agata Sienkiewicz ★★★★★

    Bywam dość często, gdy zapomnę czegoś do pracy, i to co zwraca moją uwagę to czystość, jaka panuje w sklepie i swieżość pieczywa. Miłym elementem jest też sympatyczna obsługa - szczególnie pomocny jest pracujący tam Pan w okularach.

  3. Agnieszka Socha ★☆☆☆☆

    "Pani" ekspedientka w okularach i z aparatem na zębach nie powinna być dopuszczana do pracy z ludźmi. Agresywna, wulgarna, głośna, bez choćby elementarnego szacunku do klienta i ogłady. Niestety kolejna stereotypowa "zetka" pracująca za karę. Sugeruję niezatrudnianie więcej takich osób, gdyż tylko odstraszają stałych klientów, a swoje obowiązki i tak lekceważą.

  1. Przemysław Andrasz ★☆☆☆☆

    Na drzwiach napis "Zaraz Wracam", po 20 minutach dałem sobie spokój. Osoba prowadząca sklep chyba nie zna definicji słowa zaraz i przerasta ją napisanie przybliżonej godziny, o której można się jej spodziewać, zamiast tego łatwiej napisać "zaraz wracam". Ja stałem 20 minut, ale równie dobrze karteczka mogła tam wisieć dwie godziny. Zdecydowanie nie polecam.

  2. Paweł O ★☆☆☆☆

    Dziewczyny na kasie to jakiś dramat! Z pretensjami że zwraca się spleśniała kiełbasę kupioną 2 minuty wcześniej. „Zmieni sklep jak nie odpowiada.” „Jak będzie miał swój sklep to zobaczysz jak to jest.” Nie do mnie tak, tak to nie do mnie. Powodzenia

  3. Inzakio. ★★★★★

    Niesamowita obłsuga było bardzo miło zawsze czysto schludnie w dobrym stanie duża rożnorodność produktów Polecam :)

  1. Sławomir Białowąs ★★★★★

    Czasem tu wpadnę podczas głodowego kryzysu...

  2. SiweK ★★★★★

    Jezu Chryste ten Pan Adrian za ladą to najmilsza osobą jaką widzialem. Świetna obsługa.

  3. Karol Sajnaj ★★★☆☆

    nie jest źle obsługa miła! ;) żabka jakich wiele a jednak przyjemniejsza

  1. Jarosław Cz. ★★★☆☆

    Sklep, jakich płazów wiele. Obsługa miła. Na plus,że można paczkę odebrać. Rzadko zaglądam, bo tani nie jest, a jeszcze kombinują z etykietami cenowymi i przy kasie czasem zonk... Zamiast upraszczać, to... ech...szkoda słów. Starsi ludzie mają kłopot.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Rdestowa 10, Dąbrowa, 81-577 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements