Super sklep, bardzo miła obsługa, zwłaszcza Pani Patrycja
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Natalia ★★★★★
-
Agata Sienkiewicz ★★★★★
Bywam dość często, gdy zapomnę czegoś do pracy, i to co zwraca moją uwagę to czystość, jaka panuje w sklepie i swieżość pieczywa. Miłym elementem jest też sympatyczna obsługa - szczególnie pomocny jest pracujący tam Pan w okularach.
-
Agnieszka Socha ★☆☆☆☆
"Pani" ekspedientka w okularach i z aparatem na zębach nie powinna być dopuszczana do pracy z ludźmi. Agresywna, wulgarna, głośna, bez choćby elementarnego szacunku do klienta i ogłady. Niestety kolejna stereotypowa "zetka" pracująca za karę. Sugeruję niezatrudnianie więcej takich osób, gdyż tylko odstraszają stałych klientów, a swoje obowiązki i tak lekceważą.
-
Przemysław Andrasz ★☆☆☆☆
Na drzwiach napis "Zaraz Wracam", po 20 minutach dałem sobie spokój. Osoba prowadząca sklep chyba nie zna definicji słowa zaraz i przerasta ją napisanie przybliżonej godziny, o której można się jej spodziewać, zamiast tego łatwiej napisać "zaraz wracam". Ja stałem 20 minut, ale równie dobrze karteczka mogła tam wisieć dwie godziny. Zdecydowanie nie polecam.
-
Paweł O ★☆☆☆☆
Dziewczyny na kasie to jakiś dramat! Z pretensjami że zwraca się spleśniała kiełbasę kupioną 2 minuty wcześniej. „Zmieni sklep jak nie odpowiada.” „Jak będzie miał swój sklep to zobaczysz jak to jest.” Nie do mnie tak, tak to nie do mnie. Powodzenia
-
Inzakio. ★★★★★
Niesamowita obłsuga było bardzo miło zawsze czysto schludnie w dobrym stanie duża rożnorodność produktów Polecam :)
-
Sławomir Białowąs ★★★★★
Czasem tu wpadnę podczas głodowego kryzysu...
-
SiweK ★★★★★
Jezu Chryste ten Pan Adrian za ladą to najmilsza osobą jaką widzialem. Świetna obsługa.
-
Karol Sajnaj ★★★☆☆
nie jest źle obsługa miła! ;) żabka jakich wiele a jednak przyjemniejsza
-
Jarosław Cz. ★★★☆☆
Sklep, jakich płazów wiele. Obsługa miła. Na plus,że można paczkę odebrać. Rzadko zaglądam, bo tani nie jest, a jeszcze kombinują z etykietami cenowymi i przy kasie czasem zonk... Zamiast upraszczać, to... ech...szkoda słów. Starsi ludzie mają kłopot.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Rdestowa 10, Dąbrowa, 81-577 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku