Znakomita burgerownia do której na pewno będę wracał. Zawsze w burgerowni której nie odwiedzałem nigdy wcześniej, biorę podstawowego burgera i fryty. I tutaj było pysznie, świetnie wysmażony i doprawiony kotlet, sos mega, bulecza mniam i świeże warzywka. Fajna i uśmiechnięta obsługa, którą pozdrawiam. Wystrój lokalu bardzo fajny: dużo gadżetów popkulturowych. Jeżeli lubisz burgery to musisz odwiedzić te miejsce.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Szczygielski ★★★★★
-
agnieszka wojtczak ★★★★★
Trafiliśmy tu przypadkiem ( przyjechaliśmy na koncert i znaleźliśmy na opiniach-także ludzie dawajcie opinie!) od wejścia boski klimat- dla rocznika 80tego łezka w oku się kreci i niesamowity powrót do przeszłości chociażby dzięki zdjęciom z kadrów filmów tamtych lat. Właściciel - na luzie, bez spiny i dobry doradca - posłuchajcie go w poradach- wie co gada;-) jedzenie - majstersztyk. Smacznie, pyszne sosy, mięsko idealnie usmażone , duża porcja, bekon i cheddar mmmmm no i na koniec : piwa kraftowe, które idealnie pasują do tego miejsca! Moje top i 6/6
-
Anna ★★★★★
Świetne jedzenie i świeże składniki! Wrapy są pełne soczystego kurczaka i chrupiących warzyw, a grillowany kurczak z frytkami smakuje wyśmienicie. Sałatka idealnie dopełnia całość, a sos jest aromatyczny i kremowy. Obsługa szybka, a podanie bardzo estetyczne. Zdecydowanie polecam.
-
kuba palich ★★★★★
Lokal cofa nas w czasie do szalonych lat 80 i 90. Urządzony na zasadzie muzeum pełnego gadżetów, plakatów, ikonicznych postaci z lat 80 i 90. Jedzenie zamawia się przy barze. Jest ono bardzo smaczne i w rozsądnej cenie. Porcje spore i dobrze przygotowane. Obsługa bardzo miła i pomocna. Sporo stolików i miejsc siedzących nawet na zewnątrz. Polecam odwiedzić.
-
Bartłomiej (Bartek) ★★★★★
Bardzo dobre burgery, niepozorna burgerownia na pawilonie, fajny klimacik, krótko mówiąc polecam bardzo, wysokie oceny to potwierdzają :)
-
Andrzej ★★★★★
Burger do wyboru z bułką maślaną i wieloziarnistą. Ja wybrałem wieloziarnistą i był smaczny. Nugets + frytki dla dzieci 15 pln. Czas oczekiwania na miejscu OK 10-15 minut.
-
Michał Pierzchała DJ Redman ★★★★★
Najlepszy Burger w Gdańsku! Świetna jakość i smak, ceny również przystępne! Oby tak dalej Panowie, będziemy odwiedzać zawsze jak tylko najdzie Nas ochota na burgera ! :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Burger Story?
Burger Story znajduje się przy Gdyńska 4, Żabianka, 80-340 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Burger Story?
Można skontaktować się z Burger Story pod numerem +48 790 258 666
Jak można dotrzeć do Burger Story?
Do Burger Story można dotrzeć, korzystając z poniższego linku