Typowa imprezownia, jedni kończą ryki i wrzaski o 3 w nocy, następni wracają i kontynuują imprezę do 6 rano. Nie zmrużysz oka. Wróciłem z grzybicą stóp. Na plus lokalizacja, panie sprzątające robią co mogą, obsługa i kontakt z właścicielem ok.
Zdjęcia
Opinie
-
Marek Marek ★★☆☆☆
-
Szymon Duliński ★★★☆☆
Miejsce do spania jest, woda w kranie. Mało przestronne jak na 4 osoby, nie ma własnego aneksu kuchennego, cały budynek dosyć obskurny, auta nie ma gdzie zaparkować. Polecam!
-
Witek Androsiuk ★☆☆☆☆
Witam. Nie polecam tej spełnienia. Grzyb na ścianie w łazience. Brak kontaktu z właścicielem. Woda z.prusznica leję się na podłogę. Nie ma gdzie powiesić mokrego ręcznika. Brudna podłoga. To co jest na zdjeciach to tylko fotoszop . Cena tez nie jest rewelacyjna jak na to miejsce . Omijać szerokim łukiem!!!
-
Patrycja Majchrzak ★☆☆☆☆
Cena 350 zł za pokój 2 os jedna noc przy takich warunkach jest szokująca. Po wejściu gdy usiadłam na łóżko zapadło sie po czym sie okazało że połowy desek nie ma. Bardzo brudny pokój podłoga nie myta co najmniej z miesiąc aż stopy sie przyklejały, tony kurzu i pajęczyn. Cienkie ściany, słychać nawet jak goście obok zapalają światło w pokoju. Akurat trafiliśmy na polskich wieśniaków którzy od 18-3.30 głośno puszczali muzykę, śpiewali oraz trzaskali czym popadnie oczywiście nikogo tam nie było zeby pilnował porządku. MASAKRA! Omijać szerokim łukiem.
-
Vix3r Gaming ★☆☆☆☆
Willa pod Grzybem… Pomijając fakt, że pokój wyglada jak bunkier to w łazience ma się własnego grzyba. Widok przez okno?.. jaki widok widać tylko beton i pseudo roślinkę(przynajmniej ma się ją na własność). Konstrukcja całego budynku się rozpada, wszystko poniszczone(włącznie z płytkami na wejściu, o które się można potknąć).Nasz pokój wyglądał jakby nikt tam nie sprzątał, wszędzie kurz i brud. Zdjęcia zamieszczone na bookingu nie oddają aktualnego stanu willi. Niby jest internet ale jednak nie - nie działa. Za taką cenę to już naprawdę lepiej pójść gdzie indziej. Podsumowując „czuje się oszukany..” i nie polecam!
-
Olga S. ★★★★☆
Bardzo miła obsługa. Śniadania smaczne serwowane od 8. Jak się chce zjeść wcześniej, to trzeba dać znać i będzie. Pokój czysty. Łóżko wygodne. Łazienka mogłaby być odnowiona. Parking jest. Blisko do morza i centrum. Cicho, bo z dala od ulicy. Atrakcyjne cenowo. Polecam wszystkim.
-
redlalka ★★☆☆☆
Gdy robiłam rezerwację było napisane, że w cenie jest śniadanie którego nie było bo ponoć się na nie nie zapisałam. Łazienka pozostawia wiele do życzenia, należałoby przeprowadzić remont, lustro na wysokości 1,70 tylko dla bardzo wysokich. W całym obiekcie nie wolno palić bo grozi kara 200 zł czego podczas rezerwacji nie wiedziałam bo nigdzie nie ma o tym żadnej informacji. Parking góra na 3 auta. Pani właścicielka no cóż chyba robi to z przymusu bo na pewno nie z przyjemności... średnio przyjemna. Lokalizacja ok całkiem nie daleko do morza.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Willa Karat II?
Willa Karat II znajduje się przy 3 Maja 31, 81-743 Sopot, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Willa Karat II?
Można skontaktować się z Willa Karat II pod numerem +48 534 693 585
Jak można dotrzeć do Willa Karat II?
Do Willa Karat II można dotrzeć, korzystając z poniższego linku