Opinie

  1. Smakosz (Smakosz) ★★★★★

    Byłem drugi raz. Za pierwszym zjadłem super Dębna - słaba ! Teraz zestaw na śniadanie i tu zaskoczenie. Zupa mega kanapka i zestaw ryb. Dużo i dobre.

  2. pajacykjoob ★★★★★

    Po wyjeździe z zatłoczonego Trójmiasta i kolejek po kilkadziesiąt osob do przyzwoitego jedzenia bardzo blisko masz super miejsce na przepyszną rybkę w kilku wydaniach, nie ma zaskoczenia przy rachunku bo przy kasie od razu płacisz za zamówienie, duże porcje, bardzo sympatyczna obsługa, świetny klimat POLECAM!!!

  3. Jacek Jacek ★★★★★

    Świetne miejsce żeby zjeść rybę smażona, wędzoną, pieczoną. Można też kupić rybę na wynos. Duży parking. My zdecydowaliśmy się na zupę rybną. Jedna była zupą łagodną druga ostrą. Zaskoczyła duża ilość mięsa z ryby, różnego rodzaju. Zupa ciekawie podana.zupa rybna w cenie 29 złotych. Polecam to miejsce.

  1. Milka ★★★★★

    Wspaniałe miejsce. Wróciliśmy tu po roku bo było pysznie i nadal jest. Zupa rybna - przyznam, że ogólnie nie jestem fanką, natomiast tu jest wyjątkowa. Aromatyczna, z dużymi kawałkami różnych ryb. Dorsz i sandacz z pieca z dodatkami - to była uczta. Porcje są duże a jedzenie znakomite. Bataty pychota. Ceny przystępne. Zdecydowanie polecam wszystkim, nawet osobom przyjeżdżającym w inną część Gdańska. Warto tu przyjechać!!!

  2. Mariusz ★★★★★

    Klimatyczny lokal zrobiony w drewnie. Przemiła obsługa stara się by klient był zadowolony. Jednak okazuje się że lokal broni się sam doskonałą kuchnia. To kolejne moja wizyta która udowadnia że jakość produktów i porcje w całkowicie racjonalnej cenie to istny kunszt. Myślę e nie zdarzyło mi się w Polsce mimo wielu podróży jest tym w którym ryba smakuje doskonale . Jest czysto ,pysznie i chce się wracać. Będąc w Gdańsku warto wyskoczyć tutaj na rybę. Zupa tak treściwa jak nigdzie indziej

  3. Ewelina Kostro ★★★★★

    Prawdziwa Bałtycka Biesiada. Jedzenie pięknie podane, a smaczne wszystko. Świeże! Na przystawkę wzięliśmy śledzia, ale całe stoisko z wędzonkami zachęcało, gdyby nie to, że byliśmy rowerami to brałabym na wynos. Pierogi świetne. A dorsz - petarda. Wszystkie dodatki również pyszne. Stosunek ceny do jakości naprawdę super. Polecam! Z przyjemnością wrócę tam po i na pyszną rybkę ❤️

  1. Mateusz Gaworski ★★★★★

    Gorąco polecam! Świetna smażalnia ryb tuż przed wjazdem do Sobieszewa. Ryby świeże i naprawdę smaczne.Menu ograniczone do 5-6 rodzajów ryb-wszystkie w cenie 45zl jako zestaw z ziemniakami/frytkami plus zestaw surówek. Z góry wiemy ile płacimy,a porcje są naprawdę duże. Dodatkowo w ofercie mamy zupę rybną. Oferta dla dzieci ograniczona do 1 zestawu nagetsów z frytkami i surówką. Napoje też niezależnie czy sok, woda, napój gazowany,czy piwo 0% w jednej cenie. W tym samym miejscu można nabyć również wędzone ryby-biorac pod uwagę jak dużym cieszyły się zainteresowaniem wnioskuję że również są smakowite-ale napewno są wędzone na miejscu bo wędzarnia jest obok baru i widać czasami jak odbywa się proces. Naprawdę jeszcze raz gorąco polecam- jak będę ponownie wrócę napewno.

  2. Marta Mystkowska ★★★★★

    Byłam dwukrotnie i zaskoczona jestem stosunkiem jakości do ceny(teraz przy tej inflacji to wszędzie jest drożej) przepyszne ryby, jadłam flądrę i halibuta, nie ma panierki, która robi wagę, tylko obtoczone w mące, czyli płacisz za rybę, a nie paniere. Szczerze? to nie spotkałam się jeszcze z tak uczciwym podejściem w nadmorskiej, turystycznej jadłodajni. Jadam ryby minimum 2 razu w tygodniu i wiem co mówię, jest świeżo i smacznie. Cztery rodzaje surówek w bardzo oryginalnych odsłonach, np marchew w tak pysznej zalewie czy marynacie, że marchew podawana na słodko tradycyjnie może się schować, dużo czosnku, przepysznie. Grillowane młode ziemniaczki również na poziomie, no i liczba ozdób zaskakująco duża, świeża (plaster melona, pomarańczy, borówka, trochę kiełków i kwiat jadalny) za tę cenę? Gratuluję podejścia, ktoś tam się zna na rzeczy. A cena za zestaw to 45 zł. Chętnie wrócę jak tylko będę w pobliżu.

  3. streets_grammer _ ★★★★★

    Do Sobieszewa jeżdżę od lat czy to na ptasi raj, czy mewia łachę, czy to rowerem czy autem. Ilekroć tam przejeżdżałem niezależnie od pory roku zawsze widać tam spory ruch - dziś w końcu postanowiliśmy to wraz ze znajomymi sprawdzić. Najpierw rundka po ptasim raju a później obiad. Zdarzyliśmy jeszcze pojawić się przed obiadowa fala, chociaż i tak czekaliśmy ok 30min. Ale było warto! Wybór padł na karmazyna, halibuta oraz 2x łosoś. Wszystko w zestawie z fyrtkami/ziemiakami oraz surówkami. Ryby świeże, dobrze wysmażone, bardzo dobre. Surówki - szczerze dawno nie jadłem tak dobrych surówek, świetnie doprawione, soczyste, świeże, mega! Całość pięknie podana, aż chce się jeść. Stwierdzam że jak mam jeść rybe to już tylko tam. Może to nie jest restauracja z kelnerami w koszulach ale smak tu zdecydowanie jest, ceny są adekwatne do porcji i jakości. Poza obiadami duży wybór ryb wędzonych i różnych wyrobów. Napewno tu wrócimy!

  1. Michał Borowski ★★★★★

    Bardzo przytulne miejsce. Główny obiekt, drewniana chata, umeblowany jest w stylu łowieckiej chatki - gdzieś zawieszone jest poroże, gdzieś głowa jelenia, ale nie zabrakło również pianina, porcelany czy obrazów. Właściciel niezwykle sympatyczny, fachowiec kulinarny. Misiek przyjemność zjeść fiolet dorsza zapiekany w sosie chrzanowym z pieczonymi ziemniakami i warzywami - palce lizać! Gorąco polecam, sam to jeszcze na pewno zajrzę podczas kolejnej wizyty na Wyspie Sobieszewo!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bałtycka Biesiada?

Bałtycka Biesiada znajduje się przy Wiślana 17, 83-011 Wiślinka, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bałtycka Biesiada?

Można skontaktować się z Bałtycka Biesiada pod numerem +48 668 677 588

Jak można dotrzeć do Bałtycka Biesiada?

Do Bałtycka Biesiada można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements