Opinie

  1. RENA Rena ★☆☆☆☆

    Wczoraj mieliśmy ochotę zamowic pizze i to zrobiliśmy. Brak możliwości dowozu pizzy zmusiło nas aby odebrać ja osobiście co w sumie jest jakimś plusem bo mogliśmy zobaczyć lokal od środka. Było ponad 30 stopni i mieliśmy odebrac pizze o umówionej godzinie kiedy po nią przyslismy nie była gotowa co nas zdenerwowało bo lokal nie był klimatyzowany było gorąco jak w piekle . Zamówiliśmy margaritte i truflową które były słone wręcz sprzesolone , ciasto było twarde jak kamień, i chyba temperatura w lokalu spowodowało skwasniecie produktów, bo kleksy z maskarpone były zważone i dziwnie pachniały. Po konsumpcji doznałam bólu brzucha co spowodowały całonocne wymioty . Po prostu zatrułam sie ta pizza truflowa. Dodam jeszcze ze oliwa która dali do pizzy była zjełczala i to napewno wina ten temperatury która była w lokalu.

  2. Inez ★☆☆☆☆

    Bardzo niedobry chłodnik, okropnie gorzki, pad thai ze ścinek kurczaka, niepokrojone kawałki połączone błonami, leżał w marynacie dobry tydzień,co wpłynęło na to, że w ogóle jeszcze był zjadliwy, ale bardzo stary. Niestety to co zastałam w chłodniku- stara połówka jajka, wyglądające jak ugryziona? rozumiemy brak ruchu powoduje nadwyżki starych produktów w lodówkach, ale tu brak poszanowania ze strony kucharza, by podać coś takiego klientowi.. oczywiście po zjedzeniu pad thaia bóle brzucha, po małej ilości chłodnika i posmakowaniu także

  3. Wojciech Ludwin ★★★★☆

    Mam mieszane uczucia. Byliśmy w którąś niedzielę zjeść pizze (2 osoby). Na pizze czekaliśmy 50 min. Okazało sie ze opóźnienie wynika z tego, ze byla jakaś impreza rodzinna. I o tyle o ile nie mam z tym problemu, to uważam, ze warto żebyśmy dostali znać wczesniej ze będziemy tyle czekać, może byśmy zamówili zupę, zeby jakoś przetrwać to czekanie na głodnego. Wyczekana pizza była smaczna. Minus za brak Komunikacji ;( może w przyszłości jeszcze tu przyjdę.

  1. Art B ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre i apetycznie podane. Porcje odpowiedniej wielkości. Obsługa bez narzucania się. Idealnie na lunch. Dla poprawy klimatu nad ogródkiem rozstawiłbym jakąś pergolę. Ale to już marudzenie ;-) Warto dać szansę temu miejscu

  2. Krzysztof ★★★☆☆

    Całkowity czas oczekiwania na zamówienie: 144 minuty, czyli prawie 2,5 godziny, a miało być godzina- do półtorej. Nie uprzedzono mnie o wydłużającym się czasie zamówienia. Trasa ode mnie do pizzerii to niecałe 2 kilometry, według Google maps dojazd trwal 5-7 minut, więc albo zapomniano o moim zamówieniu, albo pizzeria ma za mało kierowców (najprawdopodobniej jedno i drugie). Dopiero jak zadeklarowałem niechęć zapłacenia pełnej kwoty za zamówienie wobec nadmiernie przedłużającego się czasu oczekiwania, przyznano mi rabat 15% co prawie pokryło koszt dostawy. Za zaistniałą sytuację przeproszono. Sama pizza była smaczna, dobre ciasto, ale mało dodatków.

  3. Piotr Mikulski ★★★★★

    Jedna z lepszych pizzerii w jakich jadłem - może śmiało konkurować z Włoskimi Pizzeriami. Zwłaszcza, że składniki importują bezpośrednio od Włoskich producentów. Co więcej w pizzerii jest rewelacyjna obsługa! Szczerze polecam każdemu - ja na 100% będę tam wracał!!!

  1. DODINAS ★★★★★

    Wspaniala pizza i robiona z sercem mimo, że nie widzialem jak byla robiona to smak o tym świadczy. Fajny przytulny lokal urządzony ze smakiem. Bardzo mila obsluga, pani z dzisiaj bardzo mila, czene dłuższe wlosy niech szef dba o takich pracownikow. Pozdrawiam Panią co nie lubi kart platniczych. Ceny na teraz do przyjecia ale nie najniższe. Wspaniale piwo i bardzo dobra kawa i dużo tej kawy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza dai Vicini?

Pizza dai Vicini znajduje się przy Wielkopolska 401, Wielki Kack, 81-531 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza dai Vicini?

Można skontaktować się z Pizza dai Vicini pod numerem +48 576 414 174

Jak można dotrzeć do Pizza dai Vicini?

Do Pizza dai Vicini można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements