Poprzednim razem pizza była naprawdę w porządku, więc postanowiłam wrócić i zamówić coś na wynos. Niestety tym razem bardzo się zawiodłam. Przyszłam około 21:20, a starsza Pani pracująca w kuchni przywitała mnie niemiłą miną i bezczelnym tonem oznajmiła, że „oni już sprzątają”. W efekcie nawet nie złożyłam zamówienia i więcej już nie wrócę. Szkoda, że okazujecie taki brak szacunku do klientów, dzięki którym ta pizzeria w ogóle funkcjonuje.
Zdjęcia
Opinie
-
Jessica Seroka ★☆☆☆☆
-
Victor Macholl ★★★★★
Bardzo smaczna pizza. Przyjemnie było zjeść w malutkim ogródku restauracji. Niewiele napojów w menu - w zasadzie prawie żadnego wyboru. Ceny wysokie.
-
Magdalena ★★★★☆
Pizza Bekonia bardzo smaczna - rukola świetnie równoważy tłustość bekonu. Pizza Kurkowa mnie osobiście niestety zawiodła, kiełbasa do niej użyta nie była zbyt smaczna w mojej opinii i psuła smak pizzy. Sos czosnkowy był mało wyrazisty, nie czuć "ukąszenia" czosnku,jeśli jednak ktoś lubi sos z tylko lekkim posmakiem czosnku to polecam.
-
Fixerka Xxx ★★★★★
Zamawiam obiady z Pizzeria U Skrzypka dość często i zawsze jestem zadowolona. Dania są naprawdę smaczne, a porcje bardzo duże, co sprawia, że na pewno się najem. Smaki są zawsze dobrze dopasowane, a jedzenie świeże. Pizzy jeszcze nie próbowałam.
-
Paweł Szymański ★★☆☆☆
Może mieliście gorszy dzień, ale... Tagiatelle z łososiem niejadalne - może kwestia gustu, choć próbowali wśród nas wszyscy. Carbonara trochę lepiej. Zamawialiśmy też pizzę, połowa rodziny skończyła męczyć makaron, a reszta czekała kolejne 25 minut na pizzę. Stolik zamawiający po nas otrzymał swoje wypieki wcześniej. Mówi się, że na dobre jedzenie warto poczekać - to w tym przypadku nie było na co. Margerita niesmaczna, a diabelska była PŁYNNA (choć za grosz nie była ostra, więc diabelskość w nazwie odnosi się do jakości wypieku). Nie dało się tego jeść inaczej, niż sztućcami, parząc sobie twarz cieknącymi, spadającymi fragmentami. Całości niech dopełni ciepłe piwo (lodówki wyłączone) i chorobliwie wyjący dźwięk alarmu z komputera (nie wiem, czy to nowe zamówienie online, czy co innego, ale straszyło co kilka minut). Niestety, nie mogę polecić tej restauracji.
-
Andzela Katafi ★★★★☆
Dobre jedzenie. W weekend czas oczekiwania na obiad to około 1 godzina, na pizzę 30 min. Pizzę mogły by być mniej suche.
-
Michal C ★☆☆☆☆
Najgorsza pizza jaką jadłem. Zmieńcie nazwę na plackarnie a nie pizzerie. Juz nawet mi nie chodzi o to że była spalona. Tego nie można nazwać pizzą. Tragedia .
-
Pola Majewska ★★★★★
Jedzenie za każdym razem pyszne. Zamawiając jedzenie w niedziele wiedzieliśmy, ze czas oczekiwania będzie dłuższy o czym Pani nas poinformowała, na przeprosiny dostaliśmy sok (duży plus). Podczas dostawy okazało się, że zabrakło części zamówienia Pani odbierająca zamówienia telefoniczne stanęła na wysokości zadania, brakujące jedzenie dojechało, było w ilości x3 dodatkowo dostaliśmy na przeprosiny małą pizze Dziękujemy bardzo
-
Tomek Zet ★★★★★
Mieszkam w pobliżu i bardzo lubię odwiedzać ten lokal. Jedzenie jest zawsze świeże i smaczne czy to pizza czy dania obiadowe. Obsługa miła i uśmiechnięta. Serdecznie polecam.
-
Adam Nowak ★★☆☆☆
Jedzenie dobre , ale porcje to są jaja kiedyś było dużo taniej i więcej dzisiaj ceny mocno do góry i coraz mniejsze porcję dajecie , tu więcej tu mniej , porcja dla dziecka tyle samo co dla dorosłego
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria U Skrzypka?
Pizzeria U Skrzypka znajduje się przy Świętokrzyska 22, 80-180 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria U Skrzypka?
Można skontaktować się z Pizzeria U Skrzypka pod numerem +48 534 105 106
Jak można dotrzeć do Pizzeria U Skrzypka?
Do Pizzeria U Skrzypka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku