obsługa strasznie nie miła, w łazienkach ne można się normalnie wykąpać ponieważ nie ma zamków tylko zwykla firanka, pościele są w pleśni, strasznie głośno w sąsiednich pokojach, grzyb na materacu. Obsługa strasznie nie miła gdy poszedłem Wymienić pościel z grzybem to na mnie nakrzyczeli. Na pewno nie wrócę w to miejsce.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał ★☆☆☆☆
-
Ola Fecyk ★★☆☆☆
Schronisko i pokoje adekwatne do ceny. Pokoje raczej czyste, pościel bywa dziurawa. Obsługa TRAGICZNA. Jako klient czułam się tam niechciana, a wszystkie kontakty z personelem były problemem. Była tam tylko jedna uprzejma pani recepcjonistka. Raczej nie polecam.
-
Eug. G. ★☆☆☆☆
W hotelu przez całą dobę działa bardzo głośna wentylacja, która zamienia życie w sąsiednim domu w piekło. Przez ten hałas nie da się spać i ciągle boli głowa. Jestem pewna, że nie są tu przestrzegane żadne normy sanitarne. Szanowny hostelu, zróbcie coś ze swoją wentylacją!
-
Tom ★★★★★
Super lokalizacja pokoje czyste, pościel swieżo odebrana z pralni. Do dyspozycji kuchnia z jadalnia. ( jak lubisz gitowac to indukcja ma dwa palniki, lodówka jest jedna wspólna), pralnia oraz sala konferencyjna . Toalety oraz łazienki wspólne na korytarzu i dodatkowe na dole obok kuchni.
-
aleksandra ★★☆☆☆
miejsce kompletnie niezachęcające do powrotu pomimo swojej świetnej lokalizacji. panie z obsługi zachowują się jakby siedziały tam za karę, bardzo nieprzyjemne w kontakcie i niechętne do jakiejkolwiek pomocy. pani o jasnych włosach robiąca dziwne miny i traktująca nas od początku z uprzedzeniem. pokoje są powierzchownie sprzątane, podłogi brudne. zasady skonstruowane tak jak na wycieczce szkolnej w szkole wojskowej. miał to być przyjemny wyjazd a czułyśmy się sterroryzowane i z dyskomfortem wchodziłyśmy w jakąkolwiek interakcję z obsługą która powinna być mile nastawiona do gościa - podsumowując nie polecam :)
-
szy90 ★☆☆☆☆
z zewnątrz wygląd słaby, w pokojach trochę lepiej. Pani od stołówki wredna. Na zasłonami do okien dziwne plamki. Kołdry magicznie znikają z łóżek. Chleb był nie świeży przez kilka dni. Zero prywatności w łazienkach, nie da się zamknąć drzwi. Nie polecam.
-
Kasia ★★★☆☆
Lokalizacja jest dobra, jest bardzo blisko do wielu rzeczy. Pani od stołówki niemiła, łatwo się denerwuje i jeżeli ci zabranie łyżki to i tak ci jej nie da. Jest bardzo wredna, że aż nieprzyjemnie chodzić coś zjeść. Chleb był czerstwy przez kilka dni, a pani wsypuje do płatków cukier ze stołu. Prysznice głównie z zasłonami, 2 są zamykane, ale nie ma tragedii. Pokoje są okej, jednak na materacach można spotkać jakieś dziwne plamki, tak samo jak na pościeli. Schronisko bardziej dla zwiedzających.
-
Ja Ty ★☆☆☆☆
Witam. Z gory chciałbym zaznaczyc tragiczne warunki, pokoje porywnywalne do sal w szpitalach. Na poduszkach krew, sciany osmarowane nieznana substancja. Jednej pani z recepcji zalecam zaprzestania komunikacji z ludźmi lub ewentualnie wyjsc spod przysłowiowego kamienia. Pozdrawiam
-
Blow and Sky ★★★★☆
Schronisko spełnia swoje standardy jak na ten rodzaj zakwaterowania. Bardzo miła i pomocna obsługa. Nie polecam jednak komuś, kto szuka ciszy. Ciągła obecność dzieci z wycieczek szkolnych sprawia, że można o tym zapomnieć. Jednak coś za coś. Tu są niskie ceny i bardzo dobra lokalizacja. Trzeba się przyzwyczaić do ciągłej obecności tłumów dzieci. Przydałoby się parę rzeczy poprawić. Np. krany dozujące wodę, co jest kompletną pomyłką, wymienić drzwi na takie, które cicho się zamykają. Bezustanne walenie nimi przez tabuny dzieci może przyprawić o ból głowy. Duży plus natomiast to kuchnia, zawsze dostępna, w której można ugotować llub podgrzać obiad. W koło mnóstwo sklepów, czynnych również w niedzielę więc można się zaopatrzyć. Ogólnie w sam raz dla niezbyt wymagających.
-
OLGA Zet ★★★☆☆
Ogólnie to fajnie niestety pościel dość cienka więc polecam zabrać coś gróbego do spania (przynajmniej wtedy kiedy tutaj jestem) i materace od łóżek są też cienkie (patrz poprzedni nawias) ale ogólnie to warunki są spoko no i jest stołówka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkolne Schronisko Młodzieżowe?
Szkolne Schronisko Młodzieżowe znajduje się przy Wałowa 21, 80-858 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szkolne Schronisko Młodzieżowe?
Można skontaktować się z Szkolne Schronisko Młodzieżowe pod numerem +48 583 012 313
Jak można dotrzeć do Szkolne Schronisko Młodzieżowe?
Do Szkolne Schronisko Młodzieżowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku