Super miejsce jeśli podróżujesz z rodziną. Lokalizacja super
Zdjęcia
Opinie
-
joanna błaszczyk-cichoszewska ★★★★★
-
Magdalena ★★★☆☆
Standard taki sobie, niedosprzątane przestrzenie (kurz na lampachobrazach) mieszkanie do remontu a kwoty wcale nie małe. Właściciel miły pomocny.
-
Agnieszka K ★☆☆☆☆
Ostrzegam - Jedna wielka porażka. Zdjęcia na stronie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Zapomnieli dodać, że to pokoje w kamienicy, zamki do wymiany, wszędzie brudno. W łazience jakaś zasłona przy prysznicu - cała łazienka zalana i nawet nie ma czym tego posprzątać. Pokoje to jakieś nieporozumienie, w szafie dykta z tyłu odpada, 1/3m ciasno. Po prostu jedno wielkie OSZUSTWO. Nie dałabym za to nawet 10zl za noc. Na szczęście udało się szybko zrezygnować i załatwić coś innego o 100 razy lepszego w tej samej cenie ...
-
Patrycja ★☆☆☆☆
Pokoje nie przypominają tych ze zdjęć na booking. Mimo, że na pierwszy rzut oka wydawały się czyste, okazało się że wszędzie zalega pełno kurzu. Łazienki były nieprzyjemne. Kamień i brud. Największym problemem była jednak temperatura w mieszkaniu. Było bardzo zimno. Dostaliśmy kaloryfer elektryczny, lecz nie działał on zbyt sprawnie. Co do plusów: Wielkość pokoju była optymalna dla 2 osób, kuchnia w pełni wyposażona, w pobliżu sklepy i świetny bar mleczny. Blisko do Monciaka (10 minut), 5 minut na plażę i koło 13 na Molo. Jednak nie polecam na dłuższe wyjazdy.
-
Natalia Hołody ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam i ostrzegam wszystkich przed tym lokum! Brudno, pokoje małe - ledwo mieści się łóżko, problem z brakiem ciepłej wody - co w przypadku lokalizacji nad morzem jest "dośc" kłopotliwe, utrudniony kontakt z obsługą, podejście do wynajmujących aroganckie, olewcze i nieprofesjonalne. Dodatkowo nie respektują zasad obowiązywania ciszy nocnej. Zdjęcia pokoi, które zamieszczają na serwisach typu booking nie oddają tego, co zastałam w mieszkaniu po przybyciu. Bardzo wygórowana cena za noclegi przy tak słabych warunkach. Nie, nie i jeszcze raz nie. Nigdy więcej takich miejsc.
-
Paweł Krakowiak ★☆☆☆☆
ceny bardzo wysokie w stosunku do standardu, każdy kogo pytałem podczas mojego pobytu był zdziwiony tym jak to miejsce wygląda w stosunku do zdjęć np ze strony booking. łazienki ciasne, ze słabą wentylacją, ciągły brak gwarantowanych środków typu papier toaletowy, pokoje miniaturowe - w moim było łóżko i około ~1-1,5m2 odsłoniętej podłogi do poruszania się... za 200 zł/noc ;), jednego wieczoru w sąsiednim pokoju wiercąc i stukając do godziny 23, Pan złota rączka naprawiał łóżko :), innego dnia od wieczora jednego dnia do 14 drugiego nie było ciepłej wody, telefony obsługi obiektu były wyłączone, udaliśmy się osobiście i usłyszeliśmy "trzeba było dzwonić" ;D
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sopockie Pokoje - Książąt Pomorskich 23?
Sopockie Pokoje - Książąt Pomorskich 23 znajduje się przy Książąt Pomorskich 81, Dolny Sopot, 81-800 Sopot, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sopockie Pokoje - Książąt Pomorskich 23?
Można skontaktować się z Sopockie Pokoje - Książąt Pomorskich 23 pod numerem +48 531 505 000
Jak można dotrzeć do Sopockie Pokoje - Książąt Pomorskich 23?
Do Sopockie Pokoje - Książąt Pomorskich 23 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku