Opinie

  1. Alina Leśniewska ★★★★★

    Przeszłam przez wiele salonów manicure w Poznaniu, ale Pani Anita bije wszystkich na głowę. Widać, że Pani ma bardzo duże umiejętności oraz doświadczenie w tym co robi. Wyjątkowa jakość wykonania, a na paznokcie nie można się napatrzeć, cudo cudo cudo! Pani doradzi i podpowie, wszystko wytłumaczy - pełny profesjonalizm. Dodatkowo przesympatyczna atmosfera, będę tutaj wracać i polecam każdemu! ;)

  2. Julianna Ilnicka ★★★★★

    Byłam po raz pierwszy u pani Anity na ściąganiu stylizacjii “do zera.” Nie zdałam sobie sprawy że zamiast żelu miałam nałożony akryl. Zabieg więc był trochę kłopotliwy ale pani Anita bardzo dokładnie zadbała o wszystko. Czuć że ma doświadczenie. Paznokcie wyglądają jak nowe. Lokal też bardzo fajnie urządzony i dostałam napój jak dotarłam na miejsce. Serdecznie polecam. Napewno wrócę.

  3. Agnieszka Melinger ★★★★★

    Polecam bardzo! Mam liche paznokcie i mega wrażliwe skórki, potrafiły krwawić po zwykłym manicure i boleć nawet po japońskim... U Pani Anity nic nawet nie zapiekło, chodzę regularnie i żadnego problemu. Jest czyściutko, atmosfera bardzo miła i spory wybór herbatki :D Nie zdarzyło sie, żebym wyszła niezadowolona.

  1. Klaudia Kowalik ★★★★★

    Korzystam z usług pani Anity już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona za każdym razem. Usługa wykonywana jest bardzo profesjonalnie wykonywana z dbałością o każdy szczegół a atmosfera panująca w salonie jest bardzo przyjemna kawka, sympatyczna rozmowa pomoc w wybraniu sytuacji, a na koniec przyjemny, pachnący cytrynami peeling i balsam. A tu jedna z wspaniałych stylizacji z pod rąk pani Anity. Serdecznie polecam odwiedzić jej salon.

  2. Kiyomi Chan ★★★★★

    Profesjonalizm widać gołym okiem, bardzo duże zaplecze merytoryczne i bezproblemowa odpowiedź na każde pytanie. Moje najdłużej, najlepiej wykonane paznokcie w życiu, wszystko odpowiednio dopasowane do płytki paznokcia. Serdecznie polecam!

  3. Rakseye ★★★★★

    Wreszcie mam kogoś kto nie boi się ciekawych pomysłów na paznokcie i poświęci im tyle czasu ile trzeba :D do tego obsługa super, a pazury trzymają się jak przyspawane. 100% polecam!

  1. Patrycja Paliwoda ★★★★★

    Szczerze polecam! Jeśli szukasz paznokci estetycznych, kreatywnych, a do tego zrobionych w bezpieczny sposób, to znalazłaś się w idealnym miejscu! Anita wie, co robi, a do tego ma smykałkę do wzorów od tej niepraktycznej strony ;) dodam jeszcze, że przeszłam długą drogę z reakcją alergiczną, więc nie oddam swoich paznokci w przypadkowe ręce, a u Anity zawsze wiem, że mogę jej w 100% zaufać. 10/10!

  2. sick lion ★★★★★

    Paznokcie zrobione z ogromną starannością. Pani Anita zawsze doradzi odpowiednio do klientki co i jak może zrobić. Jeśli coś nie pasuje - powie wprost i zaproponuje alternatywę. Szczerze polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Paznokcie Niepraktyczne Poznań?

Paznokcie Niepraktyczne Poznań znajduje się przy Chełmońskiego 4, Grunwald, 60-753 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Paznokcie Niepraktyczne Poznań?

Można skontaktować się z Paznokcie Niepraktyczne Poznań pod numerem +48 505 755 701

Jak można dotrzeć do Paznokcie Niepraktyczne Poznań?

Do Paznokcie Niepraktyczne Poznań można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements