Opinie

  1. Piotr ★☆☆☆☆

    Musze dać jedną gwiazdke bo zero nie mogę. Niestety pobyt w tym hotelu okazał się bardzo rozczarowujący. W pokoju i łazience było zimno, ponieważ ogrzewanie było wyłączone. Próby rozwiązania problemu nie przyniosły żadnego efektu — właściciel został poinformowany, jednak zareagował w sposób lekceważący i arogancki. Zamiast pomóc, sprawiał wrażenie, jakby prośba o włączenie ogrzewania była dla niego problemem. W arogancki, bezczelny sposób odzywa się do gości. Zero kultury i brak szacunku. Warunki w hotelu powinny zapewniać podstawowy komfort, a tu niestety go zabrakło. Nie polecam tego miejsca. Zimą omijajcie ten obiekt i wlaściciela z daleka.

  2. Anna Pawlik ★★★★☆

    Pokoje zadbane czyste ,Pani która nas przyjmowała bardzo przyjemna .Szkoda tylko ze tak daleko od miasta .

  3. Dominik Kucharski ★☆☆☆☆

    Tragedia nikomu nie polecam tego obiektu. W tej noclegowni spędziłem jedna noc i zostałem oskarżony o palenie papierosów w toalecie, iż że mieliśmy balkon nikt w toalecie (przepraszam kiblu jak to nazwał właściciel) nie palił. O popsucie syfonu pod zlewem , iż że zlew został użyty może 5 razy ale pan stwierdził krzykiem podczas rozmowy telefonicznej że popsuliśmy podobno go rozbieraliśmy ( nie wiem po co). Jedna wielką tragedią. Właściciel cham jakich mało i proszę o nie odpisywanie na tą wiadomość bo widzę że zamiast przyjąć czyjąś krytykę to pan każdego oskarża i każdy winny tylko nie pan i pana obiekt

  1. Yurii Bakalo ★★★★☆

    Hotel czysty, współczesny pokój, wygodne łóżka i poszczel. Jest możliwość przyhowywania i zamykania rowerów. Przy rezerwacji zwróćcie uwagę na lokalizację hotelu (dla rowerzystów - hotel na wzgórzu). Wrażenie zostało zepsute po rozmowie z panią hotelową która była nie miła. Proszę też zwrócić uwagę na nieaktualne zdjęcia kuchni: NIE MA MOŻLIWOŚĆI PRZYGOTOWANIA JEDZENIA, A TYLKO PODGRZEWANIE W MIKROFALI. I jeżeli macie czas na segregacje i wynoszenie po sobie śmieci z pokoju, to hotel jest bardzo w porządku.

  2. Luiza Wierzbicka-Bojar ★★★★★

    Super lokalizacja. Pokój przestronny, czysto. Plus za możliwość korzystania z lodówki i świetnie wyposażonej kuchni. Polecam.

  3. Ange Lika ★★★★★

    Z hotelu korzystaliśmy już trzeci raz i na pewno jeszcze wrócimy. Byliśmy zarówno na Chyloni jak i na Witaminie. Pokoje są czyste i zadbane. Aneks kuchenny dobrze wyposażony. Obsługa bardzo miła. Bezpłatny parking. Oba budynki dobrze skomunikowane dla osób poruszających się zarówno autem jak i komunikacją miejską.

  1. Pinku On Lyrics ★★★★★

    Świetna obsługa! Wygodne pokoje, czysto i schludnie. Ale największy atut tego obiektu to obsługa i właściciele. Mega ludzie z ludzkim podejście i dobrym sercem co jest rzadkością w tych czasach. Pozdrawiam!

  2. Zygmunt August ★★★★★

    Korzystałem drugi raz z pensjonatu i na pewno jeszcze wrócę:) pokoje bardzo fajne i czyściutkie . Miła obsługa .. + za możliwość korzystania z lodówki która znajdują się na piętrze

  3. Magdalena Węglarz ★★★★★

    Był to nasz drugi pobyt i na pewno nie ostatni. Pokoje bardzo czyste. Obsługa bardzo miła. Jeśli czegoś nam zabrakło (papier toaletowy,mydło czy worki na śmieci ) wystarczyło poprosić i pani od razu przynosiła. Kuchnia jest niewielka ale czysta. Do centrum dojazd autobusem rewelacyjny.Malutki minus za czajnik przed pokojem mógłby być większy .Blisko do Biedronki i Lidla. Cicha okolica. Polecam gorąco !!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Eleven?

Eleven znajduje się przy Pionierów 11, Witomino-Leśniczówka, 81-645 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Eleven?

Można skontaktować się z Eleven pod numerem +48 697 967 330

Jak można dotrzeć do Eleven?

Do Eleven można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements