Musze dać jedną gwiazdke bo zero nie mogę. Niestety pobyt w tym hotelu okazał się bardzo rozczarowujący. W pokoju i łazience było zimno, ponieważ ogrzewanie było wyłączone. Próby rozwiązania problemu nie przyniosły żadnego efektu — właściciel został poinformowany, jednak zareagował w sposób lekceważący i arogancki. Zamiast pomóc, sprawiał wrażenie, jakby prośba o włączenie ogrzewania była dla niego problemem. W arogancki, bezczelny sposób odzywa się do gości. Zero kultury i brak szacunku. Warunki w hotelu powinny zapewniać podstawowy komfort, a tu niestety go zabrakło. Nie polecam tego miejsca. Zimą omijajcie ten obiekt i wlaściciela z daleka.
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr ★☆☆☆☆
-
Anna Pawlik ★★★★☆
Pokoje zadbane czyste ,Pani która nas przyjmowała bardzo przyjemna .Szkoda tylko ze tak daleko od miasta .
-
Dominik Kucharski ★☆☆☆☆
Tragedia nikomu nie polecam tego obiektu. W tej noclegowni spędziłem jedna noc i zostałem oskarżony o palenie papierosów w toalecie, iż że mieliśmy balkon nikt w toalecie (przepraszam kiblu jak to nazwał właściciel) nie palił. O popsucie syfonu pod zlewem , iż że zlew został użyty może 5 razy ale pan stwierdził krzykiem podczas rozmowy telefonicznej że popsuliśmy podobno go rozbieraliśmy ( nie wiem po co). Jedna wielką tragedią. Właściciel cham jakich mało i proszę o nie odpisywanie na tą wiadomość bo widzę że zamiast przyjąć czyjąś krytykę to pan każdego oskarża i każdy winny tylko nie pan i pana obiekt
-
Yurii Bakalo ★★★★☆
Hotel czysty, współczesny pokój, wygodne łóżka i poszczel. Jest możliwość przyhowywania i zamykania rowerów. Przy rezerwacji zwróćcie uwagę na lokalizację hotelu (dla rowerzystów - hotel na wzgórzu). Wrażenie zostało zepsute po rozmowie z panią hotelową która była nie miła. Proszę też zwrócić uwagę na nieaktualne zdjęcia kuchni: NIE MA MOŻLIWOŚĆI PRZYGOTOWANIA JEDZENIA, A TYLKO PODGRZEWANIE W MIKROFALI. I jeżeli macie czas na segregacje i wynoszenie po sobie śmieci z pokoju, to hotel jest bardzo w porządku.
-
Luiza Wierzbicka-Bojar ★★★★★
Super lokalizacja. Pokój przestronny, czysto. Plus za możliwość korzystania z lodówki i świetnie wyposażonej kuchni. Polecam.
-
Ange Lika ★★★★★
Z hotelu korzystaliśmy już trzeci raz i na pewno jeszcze wrócimy. Byliśmy zarówno na Chyloni jak i na Witaminie. Pokoje są czyste i zadbane. Aneks kuchenny dobrze wyposażony. Obsługa bardzo miła. Bezpłatny parking. Oba budynki dobrze skomunikowane dla osób poruszających się zarówno autem jak i komunikacją miejską.
-
Pinku On Lyrics ★★★★★
Świetna obsługa! Wygodne pokoje, czysto i schludnie. Ale największy atut tego obiektu to obsługa i właściciele. Mega ludzie z ludzkim podejście i dobrym sercem co jest rzadkością w tych czasach. Pozdrawiam!
-
Zygmunt August ★★★★★
Korzystałem drugi raz z pensjonatu i na pewno jeszcze wrócę:) pokoje bardzo fajne i czyściutkie . Miła obsługa .. + za możliwość korzystania z lodówki która znajdują się na piętrze
-
Magdalena Węglarz ★★★★★
Był to nasz drugi pobyt i na pewno nie ostatni. Pokoje bardzo czyste. Obsługa bardzo miła. Jeśli czegoś nam zabrakło (papier toaletowy,mydło czy worki na śmieci ) wystarczyło poprosić i pani od razu przynosiła. Kuchnia jest niewielka ale czysta. Do centrum dojazd autobusem rewelacyjny.Malutki minus za czajnik przed pokojem mógłby być większy .Blisko do Biedronki i Lidla. Cicha okolica. Polecam gorąco !!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Eleven?
Eleven znajduje się przy Pionierów 11, Witomino-Leśniczówka, 81-645 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Eleven?
Można skontaktować się z Eleven pod numerem +48 697 967 330
Jak można dotrzeć do Eleven?
Do Eleven można dotrzeć, korzystając z poniższego linku