Sam pobyt w hotelu na jedną noc oceniam na plus, głównie ze względu na lokalizację oraz możliwość relaksu po śniadaniu w strefie SPA. Szkoda natomiast, że ta strefa saun zamykana jest dość wcześnie, jeśli chodzi o komfort w pokoju jest ok, natomiast bez większego zachwytu, w pokoju było dość zimno, no a gwiazdkę odejmuje za śniadanie, ponieważ śniadanie oraz jego obsługa pozostawia niestety wiele do życzenia.
Zdjęcia
Opinie
-
Amanda Szymczuk ★★★★☆
-
Mariusz Szczerbak ★★★★★
Pobyt w hotelu przerósł moje oczekiwania w stosunku do ceny jaką mi zaproponowano za pokój ze śniadaniem. Pokój duży czysty dobrze wyposażony. Łazienka w bardzo dobrym stanie. A rano do dyspozycji duży wybór smacznych produktów w restauracji na śniadaniu. Polecam wizytę w tym hotelu w szczególności obsługę Pana Mariusza który podczas rozmowy telefonicznej zaproponował najkorzystniejszą ofertę a na miejscu wzorowo przeprowadził proces zameldowania.
-
Paweł Wieckowski ★★★★★
Stosunek ceny do jakości 10/10 . Bardzo elegancki pokój i obsługa na recepcji . Wszystko jasno i przejrzyście wysłane dodatkowo w sms . Parking , strefa spa i jakuzzi wysokiej jakości . Na recepcji ciasteczka i owoce gdy zgłodniejesz o każdej porze :) Gorąco polecamy i pozdrawiamy Serdecznie Pana Mateusza z recepcji ( dba o gości jak nikt ) Polecam ten hotel w 100 %. Będziemy wracać :)
-
Dziecięca Przestrzeń ★★★★★
Jako stała klientka tego miejsca chciałabym odnieść się do opinii P. Doroty , ponieważ zupełnie nie odzwierciedla ona moich doświadczeń. Korzystam regularnie z usług pani Katarzyny oraz zespołu fizjoterapeutów i za każdym razem spotykam się z pełnym profesjonalizmem, rzetelnym wywiadem i indywidualnym podejściem do klienta. Pani Katarzyna posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, zawsze dokładnie tłumaczy przebieg zabiegu oraz dobiera odpowiednią pielęgnację do potrzeb skóry. Wnętrze jest czyste, zadbane i sprzyja relaksowi. Z pełnym przekonaniem polecam to miejsce — od lat korzystam i regularnie polecam je rodzinie oraz znajomym.
-
Dorota Dorota ★☆☆☆☆
Byłam dziś na zabiegu Spa w tym hotelu /voucher za 300 zł/ pani nie potrafiła podać sensownego zabiegu ani na twarz ani na ciało w końcu zaproponowała zabieg z vit C za 250 zł a za resztę mogę dokupić coś jeszcze To nie był zabieg to był koszmar ogólnie dziwny zapach k kurz wszędzie że zaczęłam kaszleć !! Potem po 2 minutach już na łóżku rzuciła mi na twarz coś o żrącym zapachu spirytusu mówiąc że to peptydy bardzo głęboko wnoszące !! Poczułam się odurzona i poprosiłam o przerwanie i zmycie To zmyła czułam silne szczypanie i mrowienie i zastosowała maskę z algami na 20 minut po czym wyszła i zmyła Koniec Spytałam o rozliczenie to usłyszałam że ten zabieg kosztuje 290 zl i koniec żadnego rozliczania nie ma Zero wywiadu czy mogę mieć alkohol na moją cerę i w ogóle żadnego wywiadu Byłam bardzo rozczarowana czułam się bardzo źle po tym zabiegu i wręcz oszukana taką maskę z algami sama mogę sobie położyć a nic więcej tam nie było koszt 300 zł NIE POLECAM!!! Nigdy tam nie wrócę i Nikoli nie polecę tego miejsca
-
Beata Stępkowska ★★★★★
Bardzo smaczne śniadania . Pokoje czyste . Dostępne ręczniki ,szlafroki i kapcie. Hotel położony blisko morza ,w cichej okolicy . Obsługa dyskretna ,pomocna i sympatyczna. W recepcji uzyskaliśmy wiele przydatnych informacji.
-
Elżbieta Ska ★★★★★
Bardzo przyjemny hotel, niewielki pokój 2 os.z wyjściem na ogromny taras,gdzie można posiedzieć pijąc kawę. Czysto, spora funkcjonalna łazienka. Wielki plus za pyszne śniadanie. Pomocna, miła recepcjonistka. Dla kucharza 5 za omlet! Napewno kolejny przyjazd będzie tutaj.
-
Karolina ★★★★★
Hotel 10 minut spacerem od molo w Orłowie. Śniadania bardzo dobre. Do użytku gości jacuzzi oraz sauny (podczas naszego pobytu była niestety czynna tylko jedna). Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Chcieliśmy skorzystać ze spa, ale się nie udało, ponieważ na miesiąc przed nie było już miejsc na zabiegi/masaże. Samo spa było czynne w soboty do 15, w niedziele zamknięte, co uważam za bezsensowe, bo w większości przypadków goście przyjeżdżają do spa na weekend.
-
Ragnar Lodbrok Viking ★★☆☆☆
Hotel słaby pod każdym względem. Widać,że brakuje pieniędzy na doinwestowanie. Jest znośny na jedną noc. Nie polecam w tej cenie,bo stosunek jakości do ceny nie jest odpowiedni. Zapłaciłem za dobę na dwie osoby ze śniadaniem 330zl,a moim zdaniem to koszt maksymalnie 200zl. Nigdy tam już nie wrócę. Hotel nie powinien mieć żadnej gwiazdki.
-
Joanna Lewandowska ★★☆☆☆
Od wejścia uderzenia „zapachu” chloru. Bardzo nieprzyjemne. Pokój dwuosobowy standard, może trochę mały, na jedną noc w zupełności. Ściany jakby z dykty, nie trzeba przysłowiowej szklanki żeby podsłuchać sąsiada ;) Łazienka niczego sobie, przestronna. Dziwny prysznic- słuchawka bardzo niepraktyczna. Dodatkowo na ciepłą wodę czekałam z 10min. Plus za bezpłatny parking dla gości hotelowych. Podsumowując na jedną noc ok, na dłuższy pobyt szukałabym innego hotelu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Kuracyjny?
Hotel Kuracyjny znajduje się przy Aleja Zwycięstwa 255, Orłowo, 81-525 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Kuracyjny?
Można skontaktować się z Hotel Kuracyjny pod numerem +48 586 677 823
Jak można dotrzeć do Hotel Kuracyjny?
Do Hotel Kuracyjny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku