Opinie

  1. Lida Odo ★★★☆☆

    Pani w recepcji od razu z pretensjami. Dobrze dzień dobry nie powiedziała a już mówiła o zakazach dotyczących imprez.

  2. Luna Lovegood ★★★★★

    Polecam to miejsce. Obiekt w spokojnej i cichej ulicy. Do plaży przyjemny spacerek (morze ani nie za blisko, ani nie za daleko, w sam raz na spacer). Pokoje czyste i zadbane. Ściany na tyle grube że nie słychać rozmów z sąsiadujących pokojów (po tylu różnych obiektach w których byłam, wiem że z tym jest problem). Właścicielka miła.

  3. Dominik Jakubczyk ★★☆☆☆

    + miła obsługa + możliwość parkingu + ciekawy TV w ramie obrazu w pokoju + Dobra lokalizacja - hałas z korytarza - cienkie ściany - grzyb w łazience w pod prysznicem - zakurzone firany przez które obudziłem się z zatkanym nosem - zaduch w pokoju Vibe z 2000 roku podsumowując.

  1. Magdalena ★★★★★

    Jakby można było dać więcej gwiazdek zrobiłabym to bez wahania, najlepsze miejsce na odpoczynek. Lokalizacja, czystość pokoi na wielki plus. Sz. Pani Właścicielko, dziękuję za wspaniałe posiłki i opiekę. Nie mówię do widzenia, lecz do zobaczenia! Pozdrawiam ❤️

  2. Dajana Wolska ★☆☆☆☆

    Najgorsze doświadczenie w moim życiu związane z noclegiem. Po przyjeździe okazało się, że nie mieli dla nas miejsca, mimo potwierdzonej rezerwacji! Booking nie potrafił nam pomóc, a ja spędziłam 3 godziny w samochodzie, próbując znaleźć cokolwiek na ostatnią chwilę. Na dodatek z mojego konta pobrano 1000 zł, a w sumie straciłam 1300 zł. Skandal i totalny brak profesjonalizmu. Zdecydowanie odradzam rezerwowanie w tym obiekcie – można zostać na lodzie i jeszcze stracić pieniądze.”

  3. Rafał Słowikowski ★★★★★

    Byłem już dwa razy i jestem zadowolony w odniesieniu cena do jakości. Obsługa miła, śniadania smaczne. Dobra lokalizacja dla osób biorących udział w Runmageddonie na plaży Kolibki.

  1. Griski ★★★☆☆

    Pokoje i lokalizacja fajne.Obsługa na początku pobytu miła ale niestety w ostatni dzień pobytu zostaliśmy potraktowani na zasadzie "idźcie sobie jak najszybciej". Czekaliśmy na ubera na korytarzu a szanowna Pani z obsługi stała nad nami i zachowywała się jakbyśmy conajmniej mieli coś ukraść.

  2. Lucyna Dzwonkowska ★★★★★

    Mile miejsce, zadbane. W pokoju czysto, tv. Łazienka z suszarką do włosów, ładna, czysta. Możliwość skorzystania z żelazka, lodówki. Blisko morza. Polecam.

  3. Sandra Jaworowicz ★★☆☆☆

    Pokoje, które zajmowaliśmy - Deluxe oraz apartament były przestronne, raczej słabo posprzątane, z ładnymi tarasami. Śniadania - standard - szynka, sery, kawa,herbata ( podane na dodatkowa prośbę gości), jajecznica i kiełbaski ( jedno do wyboru, bez dokładki, wyliczone). Za ta cenę można się spodziewać czegoś więcej. Obsługa pozostawia w mojej ocenie wiele do życzenia, my z rodzina nie wrócimy i raczej nikomu nie polecimy.

  1. Marta Balcerczyk ★★★★★

    Super miejsce. Usytuowane w mniej więcej w równej odległości między stacją Gdynia Orłowo a plażą. Bardzo cicho, nie dochodzą odgłosy ulicy. Pokój bardzo ładny-wszystko wygląda jak po niedawnym remoncie, a na pewno łazienka. W łazience suszarka, ręczniki, zestaw mini kosmetyków. W pokoju czajnik, kilka herbat, kaw i cukru w jednorazowych opakowaniach + filiżanki i szklanki. Podsumowując : bardzo czysto, bardzo ładnie, bardzo cicho z miłą obsługą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Willa Weneda?

Willa Weneda znajduje się przy Światowida 14, Orłowo, 81-543 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Willa Weneda?

Można skontaktować się z Willa Weneda pod numerem +48 586 684 797

Jak można dotrzeć do Willa Weneda?

Do Willa Weneda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements