Pani w recepcji od razu z pretensjami. Dobrze dzień dobry nie powiedziała a już mówiła o zakazach dotyczących imprez.
Zdjęcia
Opinie
-
Lida Odo ★★★☆☆
-
Luna Lovegood ★★★★★
Polecam to miejsce. Obiekt w spokojnej i cichej ulicy. Do plaży przyjemny spacerek (morze ani nie za blisko, ani nie za daleko, w sam raz na spacer). Pokoje czyste i zadbane. Ściany na tyle grube że nie słychać rozmów z sąsiadujących pokojów (po tylu różnych obiektach w których byłam, wiem że z tym jest problem). Właścicielka miła.
-
Dominik Jakubczyk ★★☆☆☆
+ miła obsługa + możliwość parkingu + ciekawy TV w ramie obrazu w pokoju + Dobra lokalizacja - hałas z korytarza - cienkie ściany - grzyb w łazience w pod prysznicem - zakurzone firany przez które obudziłem się z zatkanym nosem - zaduch w pokoju Vibe z 2000 roku podsumowując.
-
Magdalena ★★★★★
Jakby można było dać więcej gwiazdek zrobiłabym to bez wahania, najlepsze miejsce na odpoczynek. Lokalizacja, czystość pokoi na wielki plus. Sz. Pani Właścicielko, dziękuję za wspaniałe posiłki i opiekę. Nie mówię do widzenia, lecz do zobaczenia! Pozdrawiam ❤️
-
Dajana Wolska ★☆☆☆☆
Najgorsze doświadczenie w moim życiu związane z noclegiem. Po przyjeździe okazało się, że nie mieli dla nas miejsca, mimo potwierdzonej rezerwacji! Booking nie potrafił nam pomóc, a ja spędziłam 3 godziny w samochodzie, próbując znaleźć cokolwiek na ostatnią chwilę. Na dodatek z mojego konta pobrano 1000 zł, a w sumie straciłam 1300 zł. Skandal i totalny brak profesjonalizmu. Zdecydowanie odradzam rezerwowanie w tym obiekcie – można zostać na lodzie i jeszcze stracić pieniądze.”
-
Rafał Słowikowski ★★★★★
Byłem już dwa razy i jestem zadowolony w odniesieniu cena do jakości. Obsługa miła, śniadania smaczne. Dobra lokalizacja dla osób biorących udział w Runmageddonie na plaży Kolibki.
-
Griski ★★★☆☆
Pokoje i lokalizacja fajne.Obsługa na początku pobytu miła ale niestety w ostatni dzień pobytu zostaliśmy potraktowani na zasadzie "idźcie sobie jak najszybciej". Czekaliśmy na ubera na korytarzu a szanowna Pani z obsługi stała nad nami i zachowywała się jakbyśmy conajmniej mieli coś ukraść.
-
Lucyna Dzwonkowska ★★★★★
Mile miejsce, zadbane. W pokoju czysto, tv. Łazienka z suszarką do włosów, ładna, czysta. Możliwość skorzystania z żelazka, lodówki. Blisko morza. Polecam.
-
Sandra Jaworowicz ★★☆☆☆
Pokoje, które zajmowaliśmy - Deluxe oraz apartament były przestronne, raczej słabo posprzątane, z ładnymi tarasami. Śniadania - standard - szynka, sery, kawa,herbata ( podane na dodatkowa prośbę gości), jajecznica i kiełbaski ( jedno do wyboru, bez dokładki, wyliczone). Za ta cenę można się spodziewać czegoś więcej. Obsługa pozostawia w mojej ocenie wiele do życzenia, my z rodzina nie wrócimy i raczej nikomu nie polecimy.
-
Marta Balcerczyk ★★★★★
Super miejsce. Usytuowane w mniej więcej w równej odległości między stacją Gdynia Orłowo a plażą. Bardzo cicho, nie dochodzą odgłosy ulicy. Pokój bardzo ładny-wszystko wygląda jak po niedawnym remoncie, a na pewno łazienka. W łazience suszarka, ręczniki, zestaw mini kosmetyków. W pokoju czajnik, kilka herbat, kaw i cukru w jednorazowych opakowaniach + filiżanki i szklanki. Podsumowując : bardzo czysto, bardzo ładnie, bardzo cicho z miłą obsługą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Willa Weneda?
Willa Weneda znajduje się przy Światowida 14, Orłowo, 81-543 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Willa Weneda?
Można skontaktować się z Willa Weneda pod numerem +48 586 684 797
Jak można dotrzeć do Willa Weneda?
Do Willa Weneda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku