Pokoju czyste, duży wybór śniadań każdy coś znajdzie. Hotel jest wart polecenia. Jedyny minus to jedzenie restauracyjne. Zamówiliśmy pizzę oraz fondant. Niestety, pizza była na jakimś cieście chlebowym, a deser sam w sobie był smaczny tylko wszytko popsuła pasta orzechowa.
Zdjęcia
Opinie
-
Daryna Tsots ★★★★☆
-
Joanna Kadziola ★★★★★
Świetny hotel w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum. Pokoje nowoczesne, czyste i bardzo wygodne. Obsługa na najwyższym poziomie, uprzejma, pomocna. Śniadania pyszne i różnorodne. Zdecydowanie polecam!
-
Natalia Sobotka ★★★★★
Smaczne śniadanie, czyste, przyjemne pokoje, sympatyczna i profesjonalna obsługa. Lokalizacja obiektu szczególnie dogodna - w pobliżu stacja kolejowa i przystanki tramwajowe. Świetny hotel, bardzo polecam:)
-
Artur Jastrzębski ★★★★★
Bardzo dobry hotel, menu w barze bardzo obszerne i przystępne cenowo. Jedzenie jak w najlepszej restauracji na mieście. Nie wiem jak to robią ale: Pan Kamil na barze późnym wieczorem bardzo mily i uśmiechnięty. Pani na śniadaniu mimo że ręce palą się od pracy była uśmiechnięta i życzliwa ( co nie zawsze jest normą). Hotel czysty, bardzo dobra lokalizacja. Nie pracuje dla Hiltona ale mam doświadczenie w hotelarstwie i wiem o czym piszę, nie wiem czy to tylko pracownicy czy dyrekcja ale tu wszyscy dbają o dobrą atmosferę i zapewne mimo wielu trudów nie pokazują swoich problemów przy kontakcie z gośćmi. Tak trzymać i gratulacje...... Jedyny minus i uwaga, proponuje zmontować listwy odbojowe na piętrach i ściany będą jak nowe......
-
Katarzyna Kuf ★★★★★
Bardzo przyjemny hotel – czysto, cicho, a obsługa wyjątkowo miła i pomocna. Śniadania pyszne i różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Choć lokalizacja nieco oddalona od centrum i morza, to miejsce jest świetnie skomunikowane – w pobliżu tramwaje, autobusy i SKM. Zdecydowanie polecam!
-
Andrew K ★★★★★
Najlepsze sniadanie (bardzo urozmaicone) ze wszystkich hoteli Hampton (a nawet niektorych Garden In lub DT) w jakich do tej pory bylem. Pokoje bardzo czyste i przestrzenne, hotel w pieknej lokalizacji blisko centrum i plaż. Bardzo pozytywnie zaskoczony, na pewno jeszcze wrócę!
-
Andrzej G. ★★★★★
Bardzo miła obsługa , uprzejma i pomocna, bardzo dobre urozmaicone śniadania, atrakcyjna cena pobytu, klimatyzacja w pokoju,blisko do Centrum, obok hotelu park oliwski, dobre miejsce wypadowe dla zmotoryzowanych, słodka niespodzianka na łóżku to drobny ale bardzo miły gest, że od razu zrobiło się od wejścia sympatycznie; mały minus to brak możliwości otworzenia okna (można było tylko uchylić) oraz brak balkonu, oraz hałas jakby od bramy garażowej otwieranej i zamykanej, a może to dostawy do Lidla, który jest w tym samym budynku, ale to szczegóły... W nocy cisza i spokój;)
-
Katarzyna Wiese ★★★★★
Świetna lokalizacja hotelu - blisko komunikacji miejskiej i stacji Gdańsk Oliwa. Piękny park obok, Lidl na dole budynku. Czyste i duże pokoje, wygodne łóżka i ku mojemu zaskoczeniu łóżka jednoosobowe były naprawdę duże :) 3km do plazy jelitkowo, wiec dla łazików idealna opcja na spacer. pyszne śniadania, możliwość zrobienia gofrów co tez jest na duży plus. Bardzo miła i pomocna obsługa! Z minusów to mały parking, ale e uliczce obok jest parking miejski, a kawałek dalej strzeżony, więc dało radę zaparkować mimo pełnego obłożenia w hali hotelu :)
-
wgrxxx ★★★★★
Hotel w dobrej lokalizacji! Przestronny pokój zrobiony w nowoczesnym stylu z wygodnymi łóżkami i działającą klimą! Czysto, plus za room service, Panie codziennie ogarniały pokój, łazienkę. Strasznie długi korytarz żeby dojść do pokoju który był na końcu;) Mega śniadania, "na wypasie", jest naprawdę duży wybór i bardzo smacznie. Dobra lokalizacja, rewelacyjnie skomunikowana z centrum Gdańska jak i resztą Trójmiasta, blisko do morza. W okolicy parking strzeżony w dobrej cenie. Blisko do sklepu który jest w tym samym budynku a do którego w ciągu dnia do późnego wieczora słychać jak są realizowane dostawy, ale w nocy na szczęście jest spokojnie, można się wyspać. Cena za to wszystko uczciwa. Zdecydowanie polecam!
-
Kamil Twardowski ★★☆☆☆
Jedna gwiazdka za lokalizację, druga za serwis kawowy i mydło w dozowniku pod prysznicem. Śniadanie słabe, nie działała klimatyzacja w pokoju, kiepsko z czystością (plamy na wykładzinie, lekki grzyb w łazience) cena nieadekwatna do standardu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa?
Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa znajduje się przy Aleja Grunwaldzka 507, Oliwa, 80-320 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa?
Można skontaktować się z Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa pod numerem +48 587 178 100
Jak można dotrzeć do Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa?
Do Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku