Opinie

  1. Damian Rabczewski ★★★★★

    Mój pobyt w Villa Pallas w Gdańsku był bardzo udany. Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, a dojazd do Starego Miasta i głównych atrakcji Gdańska jest szybki i wygodny dzięki dobrym połączeniom komunikacyjnym. Oferowane pokoje były komfortowe i dobrze wyposażone, a bezpłatne Wi-Fi działało bez zarzutu — co było dla mnie dużym plusem podczas pracy zdalnej. Personel recepcji był wyjątkowo pomocny i zawsze chętny do udzielenia wskazówek oraz poleceń lokalnych miejsc. Dodatkowym atutem był ogólnodostępny parking oraz przyjemna atmosfera całego obiektu. Zdecydowanie polecam Villa Pallas jako świetne miejsce na pobyt podczas wizyty w Gdańsku i chętnie tu wrócę przy kolejnej okazji!

  2. Natalia Waldek ★☆☆☆☆

    Bardzo brudne i śmierdzące pokoje. Pościel śmierdziała, była wygnieciona, łazienka wg nie posprzątana po poprzednich lokatorach. W pokoju śmierdziało, grzyb był , obsługa bardzo nie miła. Nie polecam , nie wiadomo co można do domu przywieźć

  3. vilka P (xkivi) ★★☆☆☆

    Plusy: • tanio, • blisko przystanków autobusowych, • w miarę czysto. Minusy: • nieprzyjemna drapiąca pościel, • wygnieciona, zbrylona poduszka, • niewygodne materace z nierównymi, skrzypiącymi sprężynami, • rozpadająca się kabina prysznicowa, • pojemnik na mydło pod prysznicem chyba tylko dla wątpliwej ozdoby, • okno w naszym pokoju wychodzące na ulicę i wejście do obiektu, a brak jakichkolwiek rolet czy zasłony przyciemniających - jedynie dwie warstwy cienkiej firanki. Pomijam samą głośność ulicy, bo na to hotel nie bardzo ma wpływ, ale dla osób z lżejszym snem może być to uciążliwe. Nie wrócimy :(

  1. Krystian Zalewski ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM!!!!! Wchodząc do pokoju zastałem cegłę pod kaloryferem żeby nie spadł, niewygodne brudne i zniszczone łóżko ( również poduszki) brak wygody a o czystości nie wspomnę już, wszędzie grzyb mokro i wilgotnie, a w nocy co najlepsze zobaczyliśmy mysz, tak mysz prawdziwa żywa mysz, ogólnie omijajcie szerokim łukiem, jedyne co jest w miarę ok to lokalizacją, chodź nie polecam wieczorem łazić tam, dość niebezpiecznie jest. Pozdrawiam.

  2. Pat Km ★☆☆☆☆

    Około miesiąca temu spałam w tym hotelu jedną noc po operacji, zostawiając tam ważne leki. Niestety opuszczając hotel zostawiłam tam leki o czym poinformowałam jeszcze tego samego dnia. Poprosiłam obsługę o wysyłkę leków, poinformowałam że opłacę paczke tak samo oplaciłabym fatygę. Jestem z miasta oddalonego o 200km i nie byłam w stanie wrócić po leki, do tego chodziłam o kulach i nie było możliwości bym w jakikolwiek sposób po nie wróciła. Było to dla mnie bardzo istotne bo zostały tam zastrzyki przeciwzakrzepowe bez których po operacji mogłabym umrzeć, a nie miałam możliwości od ręki wypisać kolejnej recepty- zrealizowałam poprzednią. Niestety leki do mnie nie dotarły za co jest mi bardzo przykro. Szczęśliwie przeżyłam, ale mogło być różnie.

  3. Klaudia Milena ★☆☆☆☆

    Villa w nazwie to chyba fanaberia właścicieli, byłam w obiekcie służbowo, niestety przed rezerwacją nie zapoznałam się z komentarzami, czego teraz żałuję. Wizyta pod prysznicem zostanie traumą na długo. Niestety ograniczony kontakt z włascicielką obiektu tylko pogorszył sprawę. Obiekt po za ładną recepcją którą widać na zdjęciu nie ma nic innego do zaoferowania. Jeśli chcecie spać w survivalowych warunkach to polecam, jeśli chcecie odpocząć to omijać szerokim łukiem. Ps parking na 5 aut, reszta musi sobie poradzić na okolicznych chodnikach.

  1. Matt Wuu ★★★★☆

    To już moja trzecia wizyta w tym miejscu. Według mnie cena jest adekwatna do jakości. Jest może kilka niedociągnięć ale ciężko znaleźć coś lepszego w Gdańsku w tej cenie. Mimo wszystko jest parking, w każdym pokoju jest prywatna łazienka, pokoje nie są też w jakiś bardzo złym stanie. Myślę, że jeszcze odwiedzę ten obiekt.

  2. Stiv Janko ★★☆☆☆

    Łazienka odpada kratka wentylacyjna, kabina nice zamyka się, Brodzik zakamieniony aż zmienił kolor, spłuczka nie działa. W pokoju brak klosza na żarówkę, ogrzewanie nie działa więc dali farelki, cienkie ściany i wszytko słychać, drzwi nie mają uszczelek i walą o futrynę za każdym razem jak gdzieś ktoś otwiera drzwi. Jeżeli właściciel nie zmieni podejścia to nie wróżę mu kolorowej przyszłości

  3. Monika Miarczyńska ★☆☆☆☆

    To była moja druga wizyta w "Villi" w przeciągu pół roku. Warunki diametralnie się pogorszyły. Pokój zwyczajnie był brudny. Słuchawka od prysznica była podtrzymywana na foliowym worku, dozownik na mydło wyglądał jakby nie był myty od pół roku. Na toalecie były włosy. Nie wspominając już o szczotce do toalety, której widok generował odruch wymiotny. Na środku jednego z materacy w pokoju była wygnieciona dziura, która uniemożliwiała normalny wypoczynek. Stan pokoju został zgłoszony do obsługi. Szczotka do czyszczenia toalety została wymieniona następnego dnia, pozostałe rzeczy nie zostały ruszone. Materac również, mimo zapewnień Pani Recepcjonistki nie został wymieniony na inny. Za tę cenę nikt nie oczekiwał luksusów, jedynie porządku i miejsca w którym można się komfortowo wyspać. Niestety, tego Villa Pallas nie zapewnia. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Villa Pallas?

Villa Pallas znajduje się przy Schuberta 57, 80-171 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Villa Pallas?

Można skontaktować się z Villa Pallas pod numerem +48 731 667 335

Jak można dotrzeć do Villa Pallas?

Do Villa Pallas można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements