Opinie

  1. Kasia Wypych ★★★★★

    Piękne pokoje, pyszne śniadanie i wspaniała obsługa. Do dyspozycji basen, rowery, auto elektryczne.Blisko do morza. Wyjątkowo klimatyczne miejsce z sympatycznymi ludźmi. Mamy nadzieję, że wrócimy tutaj jeszcze nie raz. Pozdrawiamy!

  2. Agnieszka R ★★★★★

    W Małej Anglii byliśmy trzeci ( i na pewno nie ostatni raz) Tutaj wszystko się zgadza, piękne duże pokoje, świetna śniadania, super lokalizacja na codziennie wschody słońca, świetna strefa spa, cudowne masaże i zabiegi. na miejscu dostępne bezpłatnie elektryczne rowery, elektryczne samochodziki. Obsługa w każdym obszarze idealna- nic nie stanowi problemu. Świetne miejsca, aby po prostu się zrelaksować.

  3. Katarzyna Sobotka ★★★★★

    Drugi raz byliśmy w tym hotelu , co świadczy o tym że nam się podoba ;). Bardzo ładny hotel, pokoje czyściutkie, dobrze wyposażone, dużo ręczników. Basen klimatyczny.Przepyszne śniadania, zestawy śniadań można zmieniać wedle uznania, Panie nie robią z tego problemu, produkty świeże, przepyszne herbatki zimowe :) na terenie hotelu dostępne są rowery elektryczne. Polecamy bardzo :))

  1. Anna Burkiewicz ★★☆☆☆

    Przyjechaliśmy do hotelu po 21wszej musieliśmy zapłacić za cały pobyt z gory(niestety)8tys za 7nocy.Gdyby nie ten fakt szukalibyśmy innego hotelu.Pokoj był brudny,zniszczony i śmierdział jak brudny strych.Zglosilismy ten fakt i panie posprzątały następnego dnia.Dzień przed naszym wyjazdem rodzina przyjechała do Sopotu więc chcieliśmy zostać 1 noc dłużej za symboliczną opłata (cena sniadan,parkingu itd)w ramach rekompensaty za stan pokoju.Pani na recepcji zaproponowała 500zl.i dodała, że skoro nam sie pokoj nie podobał to może lepiej żebyśmy już pojechali i szukali czegoś innego.Szok.Dodam tylko ,że wymeldowaliśmy sie w poniedziałek ,a kolejni goście byli we wtorek więc pokoj był wolny.Anna Binkowska-Burkiewicz

  2. Mikołaj Cyrus ★★★★★

    Świetny hotel, jesteśmy miłe zaskoczeni przede wszystkim darmową możliwością wypożyczenia rowerów czy małych samochodzików elektrycznych. Obsługa przemiła, świetna lokalizacja. Pokoje ładne, czyste. Śniadania również bardzo dobre lecz trochę mały wybór (4 zestawy). Ładnie zaprojektowany basen, sauna oraz jacuzzi.

  3. lidia maciejewska ★★★★★

    Wyjątkowe miejsce.Jestem oczarowana apartamentem nr.17...pieknie,klimatycznie,oświetlenie robi wrażenie,.....łazienka mega-duza,pięknie oświetlona,prysznic,duża wanna z hydromasażem i telewizorem...śniadania pyszne i obfite...obsługa miła i uprzejma...strefa relaksu-basen,jackuzzi i sauna-warto spędzić tam trochę czasu...wszystko na plus....z pewnością tu wrócę,bo warto,wreszcie miejsce inne niż bezosobowe hotele

  1. Agnieszka Potratz ★★★★★

    Serdecznie polecam ten hotel. Byliśmy z mężem i synkiem od 14 do 16 lutego. Pokoje czyste, zadbane, łazienka w naszym pokoju fenomenalna. W łazience duża wanna z małym telewizorkiem. Dla osób, które preferują szybki prysznic- on również był obecny w łazience. W łazience ręczniki, ręczniki na basen, szlafroki, nawet malutki ręczniczek do makijażu. Wystrój pokoju również niecodzienny, widać, że właściciele dbają o każdy szczegół. Śniadania wspaniałe, każdy znajdzie coś dla siebie, porcje są duże. :) Nawet nasz ośmiomiesięczny synek polubił tamtejsze jedzonko. :) Super rozstawione stoliki, pomimo obecnosci innych osób na sali człowiek czuje się bardzo kameralnie. :) Przepyszne desery, sernik i gofry wymiatają. ❤️ Strefa spa super, obsługa na szóstkę z plusem, zarówno Pani na recepcji jak i Panie wykonujące zabiegi. Szczególnie pozdrawiamy panią Julyje (mam nadzieje, że nie pokręciłam imienia), masaż u tej Pani był super! ❤️ Panie na recepcji głównej miłe, sympatyczne i bardzo życzliwe. :) Synka oczarowała pani w długich czarnych włosach. :) Bardzo polecam tam pobyt, napewno będziemy wracać. ❤️

  2. Agnieszka Xyz ★★★★★

    Ten hotel to bajka. Apartament cudowny, piękne oświetlenie, pokój deluxe z balkonem- nie widać morza, ale słychać jego szum, prawdziwy relaks, morze 3 minuty pieszo. W pokoju bardzo duża wanna, a oprócz tego kameralny basen z jacuzzi i sauną, w tym piękne ciemne światełka. Odwiedziłam wiele hoteli, ale ten jest wyjątkowy.

  3. Abra Kadabra ★★★★★

    Świetne miejsce, strefa SPA jest genialna, można tam wypocząć. Śniadania są przepyszne, Panie z restauracji są bardzo pomocne i sympatyczne, zresztą jak wszystkie:) Ogromny plus za to, że to miejsce psiolubne, jednak koszty za psa bardzo wysokie 100 zł a podróżujemy z dwoma i tak naprawdę piesek nic tam nie dostaje, miski, koca itp. Jeździmy w różne miejsca i to jedna z najwyższych oplat na jakie natrafiliśmy za pieska. Myślę jednak, że tam wrócimy bo faktycznie super miejsce, bardzo blisko plaży, czuliśmy się tam bardzo komfortowo:) Brak windy to jednak mały minus kiedy mamy pół bagażnika walizek, jednak na recepcji Pani uprzedza, że mogą pomóc z wniesieniem więc i tu jest rozwiązanie:) Polecamy!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apartamenty Mała Anglia?

Apartamenty Mała Anglia znajduje się przy Grunwaldzka 94, 81-771 Sopot, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apartamenty Mała Anglia?

Można skontaktować się z Apartamenty Mała Anglia pod numerem +48 587 650 157

Jak można dotrzeć do Apartamenty Mała Anglia?

Do Apartamenty Mała Anglia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements