Bywamy w tym obiekcie i chętnie byśmy wrócili. Ale czy nadal jest czynny? Bo przechodziłam przypadkiem obok i cicho głucho jakby był w remoncie ;(. Docenialiśmy obiekt za rozsądną cenę ale czy nadal taka zostanie i czy nadal istnieje?
Zdjęcia
Opinie
-
Gercia Gercia ★★★★★
-
Blake ★★★★★
Szukając miejscówki w Sopocie trafiliśmy na Pensjonat Eden. Od razu urzekła nas architektura budynku i jego klimat. Jest to pensjonat z "duszą", w którym można się zakochać. Właściciele starają się utrzymać wystrój w starym, przedwojennym stylu - zarówno wykończenie, jak i umeblowanie. Nam to jak najbardziej odpowiadało. Co do obsługi to zasługuje ona na ocenę celującą. Wykupiliśmy sobie śniadanka w formie bufetu, które były w domowym stylu, czyli bardzo smaczne i serwowane, po prostu, w takiej domowej atmosferze. Jeżeli chodzi o lokalizację, to lepszej nie znajdziecie - blisko do plaży, blisko do mola, blisko do "Monciaka", wszędzie blisko. Cenowo pensjonat wypada też bardzo dobrze - opłaty za pokój i śniadanie w bardzo przystępnej cenie. Szczerze polecamy tą miejscówkę! My na pewno będziemy tu wracać. Pozdrowienia dla obsługi pensjonatu!!!
-
Syla Toruń ★★★☆☆
W moim pokoju śmierdziało papierosami .Wogole był nieprzyjemny zapach. Mało przytulnie ,a przecież to tak klimatyczne wnętrza.Mają potencjał. Widac brak dbałości o szczegoly(poluzowana deska WC,brak mydła w toalecie , niedziałający pilot od tv ,który odbiera jeden kanał tv. (Na jednej głośności ) Dobre ,obfite śniadania i miła obsługa w jadalni . Lokalizacja fenomenalna i nietuzinkowy styl kamienicy -willi Eden ,która jest po prostu zaniedbana.
-
Aleksander Bohr ★★★★★
Lokalizacja świetna! Byłam pierwszy raz w życiu nad Bałtykiem...(Całe życie odwiedzalam kraje środziemnorza). W porównaniu z klimatami np morza Egejskiego totalna odskocznia.....zabytkowa (poniemiecka?) willa....jak z książek Agathy Christie..."klatka schodowa" przypomina sceny z filmu Omen....zadbana drewniana podłoga, starodawne szczegóły dodają uroku...przede wszystkim czysto!! Jak na tak zabytkowy budynek nie czuć stęchlizny...łazienka czysta do cna....bardzo przyjemne wnętrza....entuzjastom hotelu all inclusive z Turcji czy Grecji może nie przypaść do gustu....ale jeżeli ktoś czytał dużo książek w dzieciństwie klimat tego miejsca spodoba się napewno.
-
Daria Wokulska ★★★★☆
Bardzo dobra lokalizacji , wszędzie blisko a spokojne miejsce. śniadania bardzo dobre , obfitość potraw i niektóre własnej produkcji bardzo smaczne. Serdeczna, miła obsługa, pomocna zawsze ,zwłaszcza Pani Mariola codziennie z dobrym słowem i uśmiechem dla każdego. Cudowna czytelnia , tarasu możliwość zrobienia kawy o każdej porze. Jedynie przydałby się mały remont pokojów i łazienek. Ale to mały minus. Ogólnie urokliwe i klimatyczne miejsce . Można się przenieść w czasie.
-
Renata Skrzypczak ★★★★☆
Ładny, zabytkowy budynek, sprzęty, meble wszystko prosi się o renowacje. Byc może covid odbija swój ślad a być może nikt się tym nie przejmuje bo i tak chętnych będzie na maxa. Łóżka super wygodne, czysta pościel, czysta łazienka. Balkony to dla osób palących ogromny plus bo nie trzeba wychodzić na zewnątrz. Fantastyczna lokalizacja kilka kroków Monciak tyleż samo plaża. Smaczne, estetycznie przyrządzone śniadania. Przesympatyczny personel, zawsze grzeczni z uśmiechem służą pomocą. Prym wiedzie p. Małgosia z recepcji profesjonalistką w każdym calu odpowie na każde pytanie, pomoże, poradzi gdzie pójść, jak trafić. Byłoby pięknie moc być wszędzie tak obsłużonym. Chętnie tam zatrzymam się w przyszłości. Polecam
-
Marta H ★☆☆☆☆
Kolejny mój pobyt w tym miejscu. I po raz pierwszy takie rozczarowanie. Jedyny plus to wyjątkowy pokój, duży, narożny i z balkonem. Ale niestety pokój nie został posprzątany, kubki były nie umyte, pościel nie zmieniona i pozostawiono nawet zaplamiona serwetę. Dodatkowo w pokoju żyły sobie pająki i to w kilku miejscach. Niestety również śniadanie nas rozczarowało. Ani wędliny, ani nabiał nie był uzupełniany na bieżąco, pieczywo tez nie zostało uzupełnione (niestety nie każdy może jeść ciemne pieczywo a jasne nie bylo dokładane). Z perspektywy ostatniego pobyty niestety nie mogę polecić.
-
Agula Komraus ★★★★☆
Miejsce na pewno wymaga odświeżenia, ale jest to hotel z "duszą " dawnych lat. Śniadania smaczne, nic nie brakowało i obsługa na wysokim poziomie. Wszystkie panie przemiłe i pomocne... Plusem jest lokalizacja. Wszystko praktycznie pod nosem no i za rogiem morze...
-
Izabela Zawłocka ★★★★★
Klimatyczny hotel we wspaniałej lokalizacji, pokoje ciepłe i przytulne. Smaczne śniadania i miła obsługa. Pieski mile widziane. Będziemy wracać, polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Eden w Sopocie?
Hotel Eden w Sopocie znajduje się przy Księdza Augustyna Kordeckiego 4, Dolny Sopot, 81-722 Sopot, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Eden w Sopocie?
Można skontaktować się z Hotel Eden w Sopocie pod numerem +48 585 511 503
Jak można dotrzeć do Hotel Eden w Sopocie?
Do Hotel Eden w Sopocie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku