Opinie

  1. Centrum Psychologii Kryminalnej ★★★★★

    Hotel bliziutko plaży, dobre śniadania, obsługa miła, pokoje czyste. W pokoju lodówka i sejf. Czepiać się nie będę, bo za bardzo nie ma czego, wszystko ok. Dodatkowo miejsce zwerzolubne. Można z psem, nawet do restauracji, co dla właścicieli zwierząt jest plusem. Plac zabaw dla dzieci w ogródku.

  2. Agnieszka Czapnik ★★★★★

    Miałam przyjemność być gościem hotelu Pomarańczowa Plaża. Obiekt usytuowany jest w spokojnej okolicy, tuż przy pięknej, sopockiej plaży. Pokój przytulny, czysty, z łazienką z udogodnieniami dla osób starszych/ niepełnosprawnych. Panie w recepcji pomocne, sympatyczne, zawsze uśmiechnięte. Śniadanie w formie bufetu, każdy znajdzie coś dla siebie zarówno na wytrawnie jak też na słodko. Ogromny plus za akceptację zwierząt. Menu dla psiaka w hotelowej restauracji to świetny pomysł. Dziękuję bardzo za kocyk dla pupila. Polecam! Chętnie wrócę.

  3. Beata Romaszewska-Ciągło ★★★★★

    Hotel położony blisko plaży, można skorzystać z leżaków hotelowych. Pokoje czyste, niestety było mi trochę zimno i musiałam dogrzewać się kaloryferem z łazienki. Powodem chłodu mógł być fakt, że to był pokój narożny z dużą ilością okien. Jeśli chodzi o łazienkę, to dosyć niemiłą przygodą był zimna woda lecąca z deszczownicy. Niestety nie dałam rady tak ustawić natrysku, aby uniknąć niechcianej kąpieli. Generalnie, oprócz tych drobnych niedogodności hotel i pokój oceniam bardzo dobrze. W recepcji jest miał obsługa, śniadania obfite. Będę wracać

  1. Joanna R ★★☆☆☆

    Byliśmy tydzień w tym hotelu.Położenie cudowne,w klapeczkach na plażę.Pokój odnowiony,czysty,łóżka bardzo wygodne. Minusy: Pokój mieliśmy mieć cichy,z widokiem na park.O godzinie 6.30 obudził nas huk rzeczy wyładowywanych do restauracji.Toczenie wózków po powyginanym chodniku,samochody dostawcze z zapalonym silnikiem...I tak codziennie.Pobódki między 6 a 7 rano.Hotel zapewnia leżaki na plaży ale jeśli wieje trzeba zamykać parasolki.Więc słońce grzeje,a parasolka musi być złożona.Kiedy nie wieje nad Bałtykiem?W ofercie hotelu jest taras z którego planowaliśmy korzystać.Okazało się,że taras jest w remoncie.Żadnej wzmianki na stronie nie było!Restauracja zachwala swój chleb wypiekany na miejscu.Fakt,jest pyszny,tylko kilka razy zabrakło go w trakcie śniadania.Mąż zamówił na obiad rybę z chlebem.Podano mu focaccię.Zapytaliśmy gdzie ten pyszny chleb?Do obiadu nie podają! Dlaczego?Nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Poduszki kluchy powinny być wymienione,nie nadają się do spania. Jeśli chodzi o obsługę hotelu,to brakowało uśmiechu, dzień dobry,jako gościom brakowało nam życzliwości,ze strony pracowników.

  2. Sebastian Morys ★★★★★

    Oceniamy hotel na 6+ . Bardzo dużym plusem możliwość pobyty z pieskiem bez żadnych problemów. Blisko plaża a na recepcji można wypożyczyć leżaki.

  3. Przemysław Zieliński ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z pobytu w hotelu. Ładny pokój z widokiem na morze, dobre śniadania oraz obiady. Lokalizacja ważna, że jest idealna. Trafiłem tu z polecenia i mogę śmiało polecić dalej. Pokój jest regularnie sprzątany i nie jest to takie tam ogarnięcie kurzu. Panie sprzątające nie odstawiają fuszery - wszystko się lśni :) . Miła obsługa na recepcji. Warto wpaść … ale Sopot lepiej odwiedzać w tygodniu niż w weekend

  1. Jacek Ziętek ★★★★☆

    Czytałem różne opinie na temat tego hotelu i wiele z nich jest przesadzona. Hotel ogólnie po remoncie, pokoje faktycznie mają pewne niedociągnięcia ale usytuowanie obiektu rekompensuje wszystkie drobne braki. Śniadanie z dużym wyborem dań, bardzo smaczny chleb z własnego wypieku oraz widok na zatokę pozostawiają dobre wspomnienia.

  2. Mariano Italiano ★☆☆☆☆

    Hotel odwiedziłem z sentymentu, w latach 2014/2016 byłem częstym gościem. Wtedy ten hotel tworzyli ludzie, przede wszystkim restauracja. Kiedyś wyglądem przypominał ośrodek PRL na czasy, ale miało to swój klimat !!! Obecnie do remontu wykorzystano najtańsze dostępne chyba materiały, wszystko wyglada na zniszczone :( ale najbardziej zawiodłem się śniadaniem (17.03.2023), obsługa szufladkuje ludzi… goście wchodzący na śniadania z ulicy są obsługiwani natychmiast i z uśmiechem, natomiast gościom hotelowym obsługa nie proponuje ciepłych dań mimo ze są w cenie śniadania. Zero jakiegokolwiek zainteresowania. Nigdy więcej moja noga tam nie stanie, nienawidzę takiego podejścia.

  3. Maria Gilowska ★★★☆☆

    W hotelu spędzałam urlop w styczniu. Pokój ładny i czysty. O tej porze roku trochę zimny (panie wstawiły grzejnik). Kołdry za wąskie (140 cm). Restauracja ładna i ciepła (kominek) z widokiem na morze. Śniadania dobre. Duży wybór. Brawo za owoce. Ekspres do kawy wymaga wymiany na nowy. Kawa niesmaczna. Bardzo miła i pomocna obsługa hotelowa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Pomarańczowa Plaża (Hotel Bursztyn)?

Hotel Pomarańczowa Plaża (Hotel Bursztyn) znajduje się przy Emilii Plater 19, 81-777 Sopot, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Pomarańczowa Plaża (Hotel Bursztyn)?

Można skontaktować się z Hotel Pomarańczowa Plaża (Hotel Bursztyn) pod numerem +48 515 263 115

Jak można dotrzeć do Hotel Pomarańczowa Plaża (Hotel Bursztyn)?

Do Hotel Pomarańczowa Plaża (Hotel Bursztyn) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements