Opinie

  1. Helena Malczewska ★★★★☆

    Pokój schludny i czysty. Lokalizacja super. Odejmuję gwiazdkę za wyjątkowo krótkie łóżka, zamiast 200cm mają 180! Warto na to zwrócić uwagę!

  2. Konstanty Konecki ★★★★★

    Idealne położenie. Pokój doskonale przygotowany. Kawa, wybór herbat, woda mineralna. Przyjazna obsługa, widok z okna na Długi Targ w słońcu i w świetle lamp. Do zobaczenia w przyszłym roku!

  3. Jolanta Czapska ★☆☆☆☆

    W Lutym zrobiłam rezerwację na lipiec gdy trwa Jarmark. 12 maja dostałam smsa od hotelu że moja rezerwacja została anulowana. Nie wiedziałam czy rzucić telefonem, czy się rozpłakać. Ponieważ rodzina nastawiona czeka na wyjazd. Zadzwoniłam do hotelu przeprosili ze to ich wina ponieważ nie zdjęli ogłoszenia z booking i ktoś zrobił rezerwację. Nie są w stanie nic zrobić. Więc ostrzegam i nie polecam.

  1. Whale Rider ★★★★★

    Położenie wspaniałe naprzeciw Neptuna , czyli w sercu Starówki. W tej kategorii cenowej nie ma sobie równych. Nastrojowe pokoje.

  2. Mateusz Kowalczyk ★★☆☆☆

    Pokoje małe,okna nieszczelne słychać hałas z ulicy.W pokoju nie działał telewizor/monitor z tunerem TV dostępne było 5-6 kanały bez ogólnych jak TVN,Polsat. Łazienka mała z niedziałającym kranem woda się rozbryzguje,jakby sitko było do wymiany (właściciel żałuję chyba kase na zakup perlatora).W kabinie zepsuta słuchawka prysznicowa- rozbryzguje woda. Roleta w pokoju niedziałająca,trzeba ręcznie zwijać co jest absurdalne. W recepcji przy zgłoszeniu problemu powiedziano,że tak ma być.Nie polecam rodzinom z dziećmi ze względu na hałas.

  3. Felutka Nutka ★★★★★

    Rewelacyjna lokalizacja zaledwie kilkadziesiąt metrów od Fontanny Neptuna. Z okien widoczna rzeczona fontanna, Dwór Artusa, Brama Zielona i Długi Targ. Wnętrza urządzone stylowo, ale komfortowo. Czysty i zadbany pokój oraz łazienka z pełnym wyposażeniem (ręczniki, środki czystości, a nawet wybór różnych herbat). Nasz pobyt był w listopadzie - w pokoju było ciepło i przyjemnie. To wszystko za bardzo przystępną cenę. Najszczerzej polecam! P.s. Wszystko mi się podobało, ale ponieważ jest to samo centrum Starego Miasta trzeba być przygotowanym (zwłaszcza w weekendowe wieczory i noce) na dobiegające z ulicy hałasy imprezowiczów ;)

  1. Agata ★★★★★

    Ładny pokój na ostatnim piętrze, "z duszą", piękne drewniane meble wygodne łóżka i spora łazienka. Jest czajnik i zestaw do parzenia herbaty. Lokalizacja to dodatkowy atut, bardzo blisko Długiego targu. Okna są trochę nieszczelne i hałas z ulicy może przeszkadzać, zależy od dnia, ale na dole jest bar z karaoke, więc w piątki i soboty do późna trwa tam zabawa i ludzie nie dbają o ciszę nocną (nie jest to wina Domu Schummanów, ale warto wziąć pod uwagę jak ktoś lubi ciszę i spokój). Minusem są śniadania. Są w piekarni Pellowski zaraz obok, polecam poczytać opinie tego miejsca przed opłaceniem noclegu wraz ze śniadaniem. Ja tego nie zrobiłam i żałuję. Chyba lepiej zapłacić za sam nocleg, a na śniadanie iść gdzieś indziej

  2. Krzysztof Syrycki ★★★★☆

    Spędziłem w pokojach parę dni. Niesamowitym plusem jest położenie w samym centrum miasta z widokiem na Neptuna i Ratusz. Dla niektórych osób minusem może być hałas ale trudno aby go nie było w centrum półmilionowego miasta. Pokój był czysty ale dość mały. Łazienka lśniła. Kontakt z obsługą był sprawny i bezproblemowy. Polecam to miejsce na krótkie wypady.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pokoje Gościnne Dom Schumannów?

Pokoje Gościnne Dom Schumannów znajduje się przy Długa 45, 80-827 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pokoje Gościnne Dom Schumannów?

Można skontaktować się z Pokoje Gościnne Dom Schumannów pod numerem +48 583 015 272

Jak można dotrzeć do Pokoje Gościnne Dom Schumannów?

Do Pokoje Gościnne Dom Schumannów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements