Opinie

  1. Mariusz Nowak ★★★★★

    Bardzo czyste i przyjemne miejsce.

  2. Pawlo1981_ ★★★★★

    Obiekt położony blisko Starego Maneża, nie opodal również jest Gdańsk Główny i Centrum. Cały obiekt zadbany z dbałością o szczegóły, jeżeli chodzi o pokoje to materace nie były ani za twarde ani za mienkie, za oknem nie było zbytnio hałasu a cena również znalazło sie miejsce na ubrania, jak za cene którą dałem było ponad moje oczekiwania. Natomiast jeżeli chodzi o łazienki to jest jedną rzecz która może sie nie podobać każdemu ponieważ są współdzielone na korytarzu, choć nie sprawia to wielkiego problemu to warto to zaznaczyć, to samo również jest z kuchnią ale każdy ma własną szafkę na kluczyk aby schować swoje rzeczy. Miejsce 10/10

  3. Malgorzata Kurlowicz ★★★★★

    Właściciele bardzo sympatyczni i pomocni każdego dnia witali nas z uśmiechem. wytłumaczyli na początku gdzie blisko sklep ,tramwaj jaką linia dojechać, pokoje łazienki czysciutkie łozka bardzo wygodne okolica cichutka w tym samym miejscu sklep żabka ,minimalnie dalej kolejny sklep my z rodzinką po tygodniowym.pobycie byliśmy bardzo zadowoleni z odpoczynku.Na pewno przy kolejnym pobycie w Gdańsku wrócimy tam z radością Pozdrawiamy rodzinnie z pokoi 8,10,11 -Gorzów Wlkp

  1. Patrycja Sarosińska ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce z korzystną ceną. Blisko do komunikacji miejskiej. Obsługa na najwyższym poziome, bardzo dobry kontakt. Obsługa bardzo uprzejma, miła i z chęcią pomocy. W obiekcie fajne prosto urządzone pokoje. Na miejscu są ręczniki, suszarki, pralka, żelazko. Obiekt posiada dwie ogólnodostępne łazienki, duża dobrze wyposażona kuchnie. Bardzo czysto i wysoki poziom dbania o czystość każdego dnia. Polecam 100%. Będąc w Gdańsku z pewnością skorzystam ponownie bo warto.

  2. Jacek Staszczak ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na krótki wypad. Blisko przystanek tramwajowy/autobusowy żeby dostać się do samego centrum miasta.

  3. Maciej Furman ★★★★★

    Właściciel jest na miejscu podczas zakwaterowania, co daje komfort w zapoznaniu się z obiektem.Pokoje schludne, czyste, czysta pościel. Czysta łazienka i aneks kuchenny. Troszkę lokalizacja taka sobie, gdyż troszkę trzeba się przejść do najbliższych marketów. Ale ogółem duży plus.

  1. Karolina Bojanowska ★★★★★

    Wszystko ok,nie ma się do czego przyczepić. W pokoju czysto, świeża pościel, wykładzina czysta,przyjemny zapach od wejścia. Łazienki to samo, przyjemnie wejść pod prysznic. Okolica spokojna i cicha. Polecam.

  2. Aleksander Zawada ★★★★★

    Świetne miejsce na nocleg w Gdańsku. Doskonała, pomocną obsługa, czyste, schludne, widne pokoje. Łazienki i toalety umieszczone na korytarzu (prysznic, dwie umywalki i dwie kabiny toaletowe) przypadają na cztery pokoje i są utrzymywane w bardzo wysokiej czystości. Duża, funkcjonalna kuchnia dostępna dla wszystkich gości. Bardzo polecam. Świetne miejsce.

  3. Zofia ★★★★★

    Bardzo urokliwa i spokojna okolica, w pobliżu jest sklep spożywczy i bardzo niedaleko przystanek. Pokoje są świetnie wyposażone, czyste i naprawdę bardzo ładnie urządzone. Porządek panuje w całym obiekcie, jest też dostęp do kuchni, podczas pobytu niczego nam nie brakowało. Zdecydowanie polecam !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SEJF House?

SEJF House znajduje się przy Mieczysława Karłowicza 86, Strzyża, 80-275 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SEJF House?

Można skontaktować się z SEJF House pod numerem +48 883 086 086

Jak można dotrzeć do SEJF House?

Do SEJF House można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements