Bylem przestrassony opiniami, ale sie odwazylem zamowic. 2 pizze duze kosztowaly 100 zl. Malo czy duzo, cene znalem. Przyjechalo w 30 min. Cieple i smaczne. Pierwszy raz jadlem w dominos. Osobiscie polecam, jedynia cena, wieksza niz u konkurencji.
Zdjęcia
Opinie
-
Ciepły wiatr ★★★★★
-
Patryk ★☆☆☆☆
Złożyłem zamówienie online. Po poprawnym przetworzeniu płatności (środki zostały pobrane z konta, otrzymałem mailowe potwierdzenie, że płatność się powiodła) pojawił się błąd na stronie. Zadzwoniłem na numer podany na stronie — nikt nie odbierał. Następnie zadzwoniłem do lokalu. Sprzedawca był zdziwiony, że dzwonię i pytał, skąd mam numer, po czym odesłał mnie do centrali. Po 2 godzinach od pobrania pieniędzy nie mam ani zamówienia, ani zwrotu środków. Brak kontaktu i całkowity brak odpowiedzialności.
-
Dawid Jaszczerski ★☆☆☆☆
Serdecznie nie polecam, pizza jak na sieciówkę nie jest zła jednakże podejście do klienta i dbałość o dostarczenie zgodnego ze złożonym zamówienie i czas to dramat. (Sytuacja ma już miejsce 2 raz) Pizza zamówiona, bez pieczarek z podwójną cebulą, cebuli na pizzy brak, po telefonie powiedzieli, że pizzy nie wymienią bo wziąłem gryza (dopiero po nim zorientowałem się o braku cebuli) dali kody, olałem sytuację, natomiast dzisiaj sytuacja się powtórzyła, specjalnie przed jedzeniem sprawdziłem pizze, znów cebuli brak, po telefonie pizze wymienią ale czas oczekiwania to powyżej godziny, brak jakiegokolwiek zadośćuczynienia w postaci zwykłego kodu zniżkowego czy puszki coli, nie wspominam już o tym, że 20-30min spóźnienia to już standard. Nie wiem jak drugi raz można dostarczyć nie zgodne zamówienie gdzie nawet na froncie pudełka jest naklejka z tym co powinno się na niej znaleźć. Nie polecam.
-
Martyna U ★★★★★
Odkąd pierwszy raz zamówiliśmy stąd pizzę, nie zmieniliśmy pizzeri od dłuższego czasu. Jedzenie zawsze ciepłe, grube ciasto to obłęd, konsystencja znakomita, sama pizza również, najbardziej polecam pepperoni.
-
Marko Polo ★★☆☆☆
Niestety cena jakiś kosmos zwykła sieciówka a pizze podchodzą już po 60 zł ze średnią. Sorry ale nie!
-
Patrycja Matyskieła ★☆☆☆☆
Zamówienie przyjechało zimne i pomylone. Kontakt z restauracją praktycznie zerowy - pomagała mi Pani na infolinii. W ramach rekompensaty za pomylone zamówienie otrzymaliśmy pizzę gratis lecz nie ma w tym nic pozytywnego ponieważ pizze były bardzo bardzo słabe. Słabej jakości składniki, słabo wypieczone ciasto. Czas oczekiwania na dostawę to żart biorąc pod uwagę to, że pizzeria znajduje się niedaleko miejsca, z którego składaliśmy zamówienie. Ogólnie rzecz biorąc nie polecam.
-
Marcin Kaminski ★☆☆☆☆
1,5 godziny oczekiwania, dostarczona pizza prawie zimna i niesmaczna, skladniki kiepskiej jakosci, kontakt tylko przez infolinię w Warszawie. Nigdy więcej.
-
Vasemir ★☆☆☆☆
Jedzenie ogolnie ok pizza smaczna tylko nie podają rozmiarów na stronie i finalnie zapłaciłem prawie 50zl za pizze dla dziecka co według mnie jest po prostu skandalem
-
Patrycja Plenis ★★★★★
Pizza zamówiona wcześniej z określoną godziną dostawy. Przyjechała punktualnie pomimo Światowego Dnia Pizzy. Pizza dotarła gorąca i pyszna. Ciasto smaczne, dużo składników, fajnie wypieczona co widać na zdjęciach. Z pewnością wrócimy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Domino's Pizza?
Domino's Pizza znajduje się przy Józefa Żylewicza 2, 80-288 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Domino's Pizza?
Można skontaktować się z Domino's Pizza pod numerem +48 222 101 010
Jak można dotrzeć do Domino's Pizza?
Do Domino's Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku