Opinie

  1. Szymon Kaczyński ★☆☆☆☆

    pizza salami z pizzerii zapiecek to jedna z najgorszych pizz jakie jadłem na terenie gdańska. Dużym, i w sumie jedynym plusem pizzy jest szybkość z jaką została zrobiona, bo po 20 minutach mogłem już odebrać pizze (zamówienie z odbiorem osobistym). Nie wiem kto był na tyle zmyślny żeby dać pomysł kładzenia pizzy na folii aluminiowej w pudełku na wynos, ale dzięki tej inwencji pizza ta nie tyle co była lekko miękka, ale aż wilgotnawa w niektórych miejscach. Jeśli chodzi o dodatki to ser średni do przeżycia, na uwagę zasługuje za to salami, którego jakość mogła widzieć najniższe sfery półek twojego lokalnego sklepiku między blokami, obrzydlistwo do zdjęcia z pizzy. Gdy odbierałem pizze w lokalu było spokojnie i cicho, mógłbym zrozumieć jakość wypieku jeśli restauracja byłaby zatłoczona ale posiadając czas w zanadrzu tak spartolić placka to w głowię się nie mieści. W tej pizzeri definitywnie już składać zamównia nie mam zamiaru, opinia dla ludzi którzy też się zastanawiali czy warto spróbować

  2. AmeliaŁucja Mielcarek ★☆☆☆☆

    Pani Marzena to był skarb wiedziała zawsze co klient oczekiwał ale, gdy oddała swoją pizzerie nie ważne z jakiego powodu ale to już nie jest ta sama pizzeria . pizze przyjeżdżają zimne dania do końca nie zrobione mięsa na w pół surowe surówki pewnie supermarketów a ziemniaki strach mówić i wszystko zimne .

  3. Archangel ★★☆☆☆

    Zawsze była taka gruba Polska że dało się najeść i człowiek wiedział że będzie warto zamówić a nie samemu ugotować. Niestety teraz pizza jest tak cienka że jak odebrałem opakowanie to myślałem że jest puste. Chciałbym żeby to była moja krzepa ale to wersja Carbon Fiber pizzy. Czuć kiedy coś nie jest zrobione z sercem i właśnie tak było tutaj. Przywrócicie końcówki, grube ciasto, dużo składników i podnieście te ceny trochę żeby się wam to opłacało i będzie dalej super. :) Wierzę w was. Każda pizza to wizytówka więc warto żeby przepis systematycznie przewyższał oczekiwania. Spróbujcie włoską i polską pizzę dodać do menu Ciekawe co będzie się lepiej schodziło

  1. A S (Faatcat) ★☆☆☆☆

    Przed zmianą właścicieli potrawy zawsze były smaczne i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Niestety po zmianie osób zarządzających jakość dań wyraźnie spadła, dlatego nie mogę już polecić tego lokalu.

  2. Collie Rythmo ★☆☆☆☆

    Jakość zamówienia i obsługa dzisiaj to jakiś żart. Surowy kotlet, wymiana nie dania na samego kotleta już bez zapiekania z żurawiną. Od dobrych paru lat zamawiam z tego lokalu dania obiadowe ze względu na to że było blisko i pysznie. Niestety to co się dzisiaj stało (z tego co rozumiem - po zmianie właściciela) zakończy moją przygodę z tym lokalem na długo, a może i na dobre. Zamówienie na dwa dania obiadowe przyszło w podanym na stronie czasie, ale kotlet zapiekany z żurawiną był surowy w środku. Zdarza się, choć jaki kucharz nie potrafi przyłożyć widelca do kotleta żeby sprawdzić czy nie jest on zupełnie surowy w środku? Dzwonię, mówię co się dzieje, nie dostaję żadnych przeprosin tylko glebokie westchnięcie. Poprawią zamówienie. Ok. Niech będzie. Po 35 minutach dostałem samego kotleta w pudełku. Bez żadnego zapiekania z żurawiną ani innego dodatku. Pierwsze pudełko po takim czasie już zimne. Rozumiem, że mam takiego kotleta zjeść z zimnym puree na którym leżał surowy w środku kotlet? A żurawinę i dodatki odkleić z surowego i przykleić na zwykły? A może podsmażyć sobie puree albo zjeść kotleta w kanapce? Dołączam zdjęcia. Takie przepraszam za surowe jedzenie to jakiś nieśmieszny żart. Nie mam czasu na dzwonienie i wypraszanie o pełne danie za które zapłaciłem..

  3. Michał R ★★★★★

    Bardzo dobra pizza. Pyszne ciasto! Oj będziemy wracać. Polecam!

  1. Aleksandra Chorążyczewska ★★★★★

    Pizza była przepyszna i bardzo duża. Przytulny lokal z milą obsługą :)

  2. Piotr Chęć ★☆☆☆☆

    Pizza salami... po 1 plasterku na kawałek, czas oczekiwania na dowóz 2,5h mieszkam 500m od pizzeri... jakiś żart.

  3. Agata Literska ★★★★★

    Zadzwoniliśmy i poprosiliśmy o przygotowanie wybranych przez nas pozycji obiadowych na określoną godzinę. Zgodnie z prośbą jedzenie zostało przygotowane na czas. Otrzymaliśmy spore porcje i było bardzo smacznie. Obsługa miła i uśmiechnięta. Na pewno jeszcze tu wrócimy. Być może następnym razem skusimy się na pizzę ;)

  1. marek dzban ★☆☆☆☆

    Pizza słaba ma mało smaku i oszczędzają na składnikach. Pizza jako zapchaj dziurę Jest ok, ale jako obiad jestem bardzo zawiedziony pizza jest blada i słabo doprawiona. Polecał bym kupić nowy piec który równomiernie podgrzewa pizzę oraz używać czegoś takiego jak sól może pieprz albo oregano. Nie warto kupować z tego miejsca zwłaszcza że w okolicy jest kilka dobrych pizzeri.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Zapiecek?

Pizzeria Zapiecek znajduje się przy ul. Bulońska 16, 80-288 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Zapiecek?

Można skontaktować się z Pizzeria Zapiecek pod numerem +48 583 459 600

Jak można dotrzeć do Pizzeria Zapiecek?

Do Pizzeria Zapiecek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements