Opinie

  1. KRISKAROLEK123 Gruda ★★★☆☆

    Hotel kameralny, blisko morza - 2 minuty. Pokój przestronny, czysty. Pieknie przystrojony na świeta. Mila niespodzianka na powitanie. Sala do zabaw dla dzieci dosc fajna. Niestety Animacje to tragedia, Panie prowadza za kare zero zaangażowania. Basen malutki bez RATOWNIKA, kola i makarony oraz deski moze 6 szt. Wiec lepiej wziazc swoje. Jedzenie sprawia wrazenie nieswiezego. Bułki twarde jak kamień. Niestety po kolacji musieluśmy dojesc w restauracji. Pobyt uważm za udany bo byla piekna pogoda, byl to czas spedzony z rodzina. Mamy dosć duze porownanie z innymymi hotelami miejscami i to mamy zaliczone, natomiast najgorsze było jedzenie. Pozdrawiam.

  2. Key Account Manager ★★★★★

    okres wiateczny spedzony w bardzo milej.i przyjemnej atmosferze, pracownicy mili i pomocni a jedzenie zaczynajac od sniadan naprawde bardzo dobre ! duzy wybor i brak monotoni.. lokalizacja rowniez bardzo dobra, 2min od plazy i kilka minut do centrum gdanska, z pewnoscia uwazamy ze hotel spelnil nasze oczekiwania i mamy nadzieje ze kiedys do niego wrocimy ! pozdrawiamy !

  3. Kinga K ★★★★☆

    Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie bardzo dobre. Blisko morza a także blisko restauracje, sklepy. Odejmuję gwiazdkę za sale zabaw. Niestety sporo zniszczonych zabawek oraz brak akcesoriów do kuchenek. Ogólnie bardzo polecam przyjechać do hotelu. Na pewno przyjedziemy jeszcze raz!!

  1. Aleksandra Dymorz ★★★☆☆

    Jedzenie zimne i czas oczekiwania 1,5 h tragedia. Obsługa w restauracji tragedia. Brak zainteresowania klentem, nie zbierają naczyń, kelnerka je podczas obsługi gości na sali. Po zgłoszeniu zimnego steka został ponownie przez kuchnię przygotowany i przyniesiony. Inne dania zamawiane w tym samym czasie tj polendwiczka czy burgery również były zimne w środku ale nie upomnieliśmy się z uwagi na głód. Do Tatara nie podali zoltka gdzie jest to istotne. Po upomnieniu pani przyniosła. Było uprzedzone że zostanie podane za godzinę ale zostało podane 1,5h. Reszta super. Lokalizacja, obsługa w recepcji.

  2. Tomasz Piotrowski ★★★☆☆

    Spędziliśmy weekend w hotelu Prawdzic. Na początek plusy: świetna lokalizacja dla ludzi lubiących odpoczynek. Do centrum 10km. Mieliśmy apartament w willi. Super sprawa, duży, cisza bo jest to oddzielny budynek. Jednak plusy te zostały przyćmione przez wielkie minusy, pierwszy to bardzo słaba obiadokolacja, pieczona ryba która po pobycie w pojemniku stała się gotowaną. Zimne frytki. Bardzo mały wybór. Kolejnym minusem brak smaku jeśli chodzi o śniadania. Wybór dosyć duży jednak kucharzowi zdecydowanie brakuje smaku. Wszystko jałowe i nieprzyprawione. Czarę goryczy przelała czterodaniowa uroczysta kolacja. Jedzenie było przepyszne jednak ktoś kto wymyślił wejście do sali gdzie prowadzone są animacje przez restaurację powinien poważnie się nad tym zastanowić. W ciągu kolacji non stop chodzą goście z dziećmi. Co minutę otwierane są drzwi gdzie gra muzyka i słychać dziecięce krzyki. Kolacja w takich warunkach traci swój sens.

  3. Justyna Jaruzel ★★★★★

    Spędziłam z córką kilka dni w tym hotelu i nasz pobyt oceniam na znakomity. Wszystko nam się podobało, pokoje przestronne, czyste i ładnie urządzone, wewnątrz wystarczająca strefa SPA - sauna, jacuzzi, solanka, mały basen. Sala zabaw dla dzieci z małpim gajem była niczym błogosławieństwo :) Bardzo blisko morza, świetna baza wypadowa na spacery. Super komunikacja - przystanek autobusowy pod samym hotelem - rewelacja jak się nie chce jeździć wszędzie autem. Jedzenie pyszne, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa baaaardzo sympatyczna. Nie mam się do czego przyczepić. Pozdrawiam :)

  1. Agnieszka L ★★★★☆

    Hotel jak najbardziej zasługuje na 4 gwiazdki! Warto zaznaczyć, że byliśmy po za sezonem (marzec). Na początku odstraszał nas remont jednej części budynku, lecz to tylko złudne pierwsze wrażenie. Pokoje schludne, wystarczające dla pary i bardzo dokładnie sprzątane. Śniadania dobre, lecz monotonne. Co do obiadokolacji, to trochę poszaleli z ceną, lecz zawsze pysznie pachniało. W hotelu był mały ruch, co było dla nas bardzo korzystne- pusty basen, jacuzzi (niestety była awaria) i tężnia z saunami [18+] (warto sprawdzać tężnie raz na jakiś czas, bo zdarzało się, że maDki zostawiały tam dzieci i relaksowały się w saunach). Świetna lokalizacja, do plaży raptem trzy minutki i spokój od zatłoczonego Gdańska. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta (denerwowała nas jedna pani, prawdopodobnie jakaś menagerka z jadalni, traktowała jak intruzów [może ze względu na wiek?], a do innych klientów [starszych małżeństw, czy rodzin z dziećmi] zawsze była miła i pomocna). Hotel posiada także salę zabaw dla dzieci, dzięki temu można spokojnie zostawić swoje pociechy i iść w spokoju zjeść śniadanie, lub napić się kawy (co niestety skutkuje tupaniem i krzykami o 7 rano na parterze). Chyba jedyną rzeczą, która nas mocno zawiodła (po za monotonnymi śniadaniami) to brak miejsc parkingowych za bramą, za którą jednak zapłaciliśmy. Bardzo dziękujemy za przyjęcie nas poza sezonem, było nam bardzo miło!

  2. Gosia Bontkiewicz ★★★☆☆

    Pobyt od czwartku do niedzieli. Po pierwszej dobie dałabym 5 tkę. Niestety nasz syn rozbił sobie głowę o źle zabezpieczoną wadę na małpim gaju. Nikt ale to nikt nie zwrócił na to uwagi że to z winy hotelu się stało. Całe szczęście obyło się bez wizyty w szpitalu ale o mało brakowało. Po zgłoszeniu tego animatorce oczywiście zabezpieczono ten wystający metalowy hak ale żadnego słowa przepraszam co uważam nam się należało bo naprawdę najedliśmy się strachu. Dodam że córka i inna dziewczynka również się w to uderzyły a pewnie takich dzieci było więcej. Na basenie zimna woda pod prysznicem nie da rady umyć tam dzieci . Śniadania smaczne. Restauracja ok. Miła obsługa. Zupy pizza bardzo dobra. Sprzątanie i wymiana ręczników na plus. Sauny klimatyczne polecam. Lokalizacja bardzo dobra. Ogólnie czysto ciepło w pokojach.

  3. Tadeusz Kosowski ★★★★★

    Mieliśmy okazję spędzić wigilię i Boże Narodzenie 2022. Mile zostaliśmy zaskoczeni tym iż zameldowano nas w pokojach już o godzinie 9.30 rano. Obsługa w recepcji bardzo miła. Pokoje bardzo ładne, czyste. Basen i strefa relaksu również bez zarzutu. Posiłki bardzo dobre. Każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Lokalizacja ekstra . Mile wspominamy spędzony czas . Polecamy ten hotel

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Prawdzic Resort & Conference?

Prawdzic Resort & Conference znajduje się przy Piastowska 198, 80-341 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Prawdzic Resort & Conference?

Można skontaktować się z Prawdzic Resort & Conference pod numerem +48 585 535 015

Jak można dotrzeć do Prawdzic Resort & Conference?

Do Prawdzic Resort & Conference można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements