Opinie

  1. Anna Zawadzka ★★★★★

    Pan Łukasz to premium tego włoskiego miejsca. Jedzenie znakomite i bardzo włoskie. Zaczęliśmy po kaszubsku, od deseru, czyli przepysznego tiramisu. Jeśli zapragniecie Włoch, zatrzymajcie się przy Wrzeszczu i posmakujcie. Polecamy z serca

  2. Anna Dmoch ★★★★☆

    Na miejsce trzeba było trochę poczekać. Obsługa miła Dania podane w miarę szybko smak pizzy bardzo dobry pasty dobry Ceny średnie

  3. Michał PIOTROWSKI ★★★★★

    Pizzeria Maka I Kawa. Kiedyś chciałem wejść, jednak nigdy nie było mi po drodze aby spróbować. Nadażyła sie okazja. Zamówiłem pizze DIAVOLA na miejscu. Poszło dość sprawnie. Gotóweczka plus kontakt z obsluga to dziś duże zalety. A nie kiosk albo kod qr. Czas oczekiwania byl spory, bo i ruch był spory. Zamówienie dotarło. Pizza kwadratowa, w stylu rzymskim, ciasto dobre. Nie za suche, nie opadało mocno w dół i nie spadały dodatki. Plus. Delikatnie chrupkie na brzegach. Sos smaczny, pomidorowy, czuć przyprawy ostre. Pewnie pieprz cayen. Salami Piccante na każdym kawałku, papryczki jalapenio, sporo, do tego cebulka czerwona. Ogólnie bardzo smaczna kompozycja. Pizza jedna z lepszych jakie ostatnimi czasy jadlem. Polecam spróbować.

  1. Sławek “Suave” ★★★★★

    Najlepsza pizza w całym trójmieście! Nigdy nie miałem ulubionej pizzy ani pizzerii ale to się zmieniło dzięki temu miejscu. Gdy mieszkałem w okolicy to chodziliśmy tam co 2 tygodnie. Wyśmienite pizzę i makarony. Wszystkie składniki wysokiej jakości. Zdecydowanie polecam pizzę tartufo. Jedzenie po prostu pyszne i dobre drinki.

  2. Julia Żabicka ★★☆☆☆

    Nie jadłam tam żadnej pizzy, więc nie będę się wypowiadać. Najlepszy w tym lokalu był świeżo wyciskany sok pomarańczowy i wystrój. W sałatce Cezar bardzo suchy kurczak, foccacia z całej tej sałatki smakowała mi najbardziej. Plus za dużą porcję, ale jaki jest jej sens kiedy danie ciężko się je. Makaron nie wyróżniający się, zwyczajny. Obsługa dziwna. Wiem, że był duży ruch, ale pani w błękitnej koszuli która nas obsługiwała roztaczała wokół siebie taką nieprzyjemną atmosferę, że od razu rzuciło się to w oczy. Nie był to zbytnio przyjemny pobyt i raczej tam nie wrócimy. A szkoda bo z zewnątrz lokal przyciąga.

  3. Weronika Olejnik ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie i solidne porcje. Zamówione dania: Pasta Porcini, salatka Cezar i pizza Nduja. Makaron z borowikami przepyszny. Duża ilość grzybów i boczku. Sos nie był mdły, za co duży plus. Salatka z bardzo dużą ilością kurczaka - świetnie przyrządzony. Pizza nie w naszym stylu, bo dla nas zbyt cienka, ale ogólnie jeśli chodzi o smak to była bardzo dobra. Zarówno ciasto jak i składniki. W każdym daniu czuć było świeżość i dobrą jakość składników. Obsługa miła i uśmiechnięta. Ze względu na małe zamieszanie, manager podarował nam kawę w ramach przeprosin - bardzo ładne zachowanie :)

  1. A ★★☆☆☆

    Byłam w Mąka i kawa w stacji food hall, złożyłam zamówienie, przy odbiorze sprawdziłam zawartość pudełka, wróciłam się do Pani która wydała mi zamówienie i mówię, że ta pizza jest spalona, czy mogłabym prosić o niespaloną, na to jedna Pani mówi, że ta pizza powinna tak wyglądać, bo inaczej by ciasto w środku było surowe, często stamtąd zamawiam pizzę i zawsze była pyszna i niespalona, niestety tym razem się zawiodłam, jeżeli ktoś źle zrobi jedzenie powinno być ono wymienione nikt nie chce jeść spalonej pizzy, jeżeli płaci. Może Pani która wydawała pizza lubi taką spaloną, ale raczej większość, lubi dobrze przygotowaną pizzę, która jest dobrze zrobiona, a nie spalona. Gdy przyszłam do domu i chłopak otworzył karton to powiedział, spalona więc to nie tak, że tylko ja to widziałam. Zjedliśmy pizzę bo nie chcieliśmy żeby się zmarnowała, ale co chwilę musieliśmy odkładać spalone elementy. Niestety restauracja traci gwiazdki za obsługę, jesteśmy tylko ludźmi i gdy Ja bym tam pracowała i jeżeli bym widziała, że pizza jest spalona to na pewno bym przyznała się do Swojego błędu. Sami oceńcie czy mielibyście ochotę zjeść taka pizzę

  2. Patryk P. ★★★★★

    Pizza bardzo dobra, idealnie wypieczona, cienkie ciasto, chrupiąca. Dodatków zaskakująco dużo jak na pizzę włoską. Wino domowe również smaczne. Mimo bardzo dużego ruchu i sporej ilości osób wewnątrz lokalu pizza podana bardzo szybko. W godzinach szczytu warto przygotować się na oczekiwanie na wejście do środka. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mąka i Kawa Gdańsk Metropolia?

Mąka i Kawa Gdańsk Metropolia znajduje się przy Jana Kilińskiego 4, 80-452 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mąka i Kawa Gdańsk Metropolia?

Można skontaktować się z Mąka i Kawa Gdańsk Metropolia pod numerem +48 533 383 334

Jak można dotrzeć do Mąka i Kawa Gdańsk Metropolia?

Do Mąka i Kawa Gdańsk Metropolia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements