Byliśmy na Sylwestra w tym hotelu. Przytulny, jameralny, bardzo czysto. Miła obsługa. Smaczne jedzenie. Muzyka w miarę. DJ zaczął świetnie i do 23.00 można było potańczyć. Niestety później włą CC zyła mu się weselna nuta i nie zważając że bawi się tylko kilka osób ciągnął po północy to samo. Wytrzymaliśmy do 1.30 i opuściliśmy hotel. Gdyby nye ten jeden zgrzyt byłoby super.
Zdjęcia
Opinie
-
Marzenna Sz ★★★★☆
-
Basia Kur ★☆☆☆☆
Hotel z zewnątrz ładny, pokoje małe ale spoko, woda w kranie zimna mimo puszczani jej 30 min , w pokojach raz zimno raz gorąco, jedzenie na stołówce obrzydliwe jajcarzach z wodą, jedzeni nie donoszą jeżeli się skończy, na 200 gości w hotelu podano 20 pierogów, pościele wyprane jakimś dziwnym proszkiem lub wodą brudną prze co wszyscy dostaliśmy wysypki nie polecam
-
Joanna Stańczak ★★★★☆
13/14 września 2025 mieliśmy w Hotelu Renusz towarzyskie spotkanie naszej dawnej klasy. Organizacja wymagała wcześniejszych ustaleń z kierownictwem, które zawsze odbywały się w miłej atmosferze i ze zrozumieniem naszych potrzeb i oczekiwań. Zamówiony obiad był smaczny, zimny bufet obfity i urozmaicony. Pokoje widne, czyste, świeża pościel. Dostępna woda butelkowana, czajnik, kawa i herbata. Śniadanie w formie stołu szwedzkiego w pełni zadowalające. Wnętrze zapewniało miejsce do posiedzenia w większej grupie i możliwość spokojnych rozmów. Na zewnątrz również było rozstawionych wiele stolików dla osób chcących spędzić czas na powietrzu. Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z wyboru miejsca i mamy zamiar spotkać się tam również w przyszłym roku. Mogę polecić ten hotel zarówno na pobyt weekendowy, jak i dłuższy. Atutem jest również to, że osoby niezmotoryzowane mogą dotrzeć na miejsce autobusem komunikacji miejskiej z Gdańska w ciągu niespełna 30 min., a przystanek znajduje się przy hotelu.
-
Magda Pl ★★☆☆☆
Minusy: -Na dzień dobry powitała nas bardzo chamsko i niegrzecznie pani szefowa -Bylismy świadkami jak nieprzyjmie odzywa się do pracowników -Rezerwowalismy pokój z dwoma łóżkami a na miejscu pokój z 1 łóżkiem. Znaleziono nam pokój a pani szefowa powiedziała że to pokój najgorszy i awaryjny. Nie kompletu ręczników -Cena za noc od osoby 225 zl - obsługa lekko nieporadna - rowery bez przerzutek -Stosunek ceny do jakości nieadekwatny Plusy: -Dobre śniadanie -lokalizacja
-
edyta e.lawniczek ★★★★★
Hotel czysty, pokoje ladne, lokalizacja super(między Wisłą a morzem), śniadania różnorodne i smaczne, obiady w restauracji też (nie ma stałej karty, tylko codziennie jest cos świeżego ugotowanego). Jednak na największy plus w tym miejscu zasługuje obsluga! Pani Monika- wspaniala ,cudowna dziewczyna uwijajaca się ze wszystkim jak szalona a przy tym zachowująca optymizm. Jej koleżanka blondyneczka (o imie nie spytalam) również cudowna, ciepła-wpuściła nas wczesnjej do pokoju abyśmy juz mogli sie z dzieckiem przebrac i odpocząć po drodze. Pan kucharz ,który uslyszal moja rozmowę ze nie ma pasty rybnej ,która tak mi smakowała poleciał zrobić specjalnie dla mnie i przyniósł nam do stolika! To bardzo miłe jak traktowani sa goście w tym hotelu! Wspaniala przyjazna atmosfera . Nie było dane nam skorzystac z sauny czy sali fitness z powodu zalania piwnicy natomiast to jie wpływa na moja ocenę. Bardzo polecam wszystkim ,którzy chcą miło spędzić czas.
-
Piotr DZIKER ★★★★★
Hotel na wyspie nieopodal mostu zwodzonego. Super miejsce niedaleko Gdańsk. Do centrum Gdańska autem ok 25 minut. Na plażę z hotelu ok 15 minut lasem. Dobre śniadanie - szwedzki stół. Pomocna obsługa. Czyste pokoje. Parking. Polecam
-
Martyna Z ★☆☆☆☆
Masakra. Mało profesjonalna obsługa w restauracji, pani zachowywała się jakby pracowała tam za karę. Informacja ze Spa jest nieaktualna. Po zameldowaniu okazało się, ze nie ma SPA… już od roku. Łazienka dramat… nie wrócę tam i zdecydowanie nie polecam.
-
Karolina Gawron ★★★★★
Byliśmy co prawda na jedną noc, ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Miły personel, pokoje czyste i przytulne. Łóżka bardzo wygodne, pościel mięciutka. Piękny widok z okna na martwą Wisłę, w pobliżu sklepik. Śniadanie smaczne (w formie szwedzkiego stołu), każdy coś wybierze. Polecam
-
Adrian Nowak ★☆☆☆☆
Fatalny pensjonat. Zapłaciliśmy 420 zł za pokój dwuosobowy w pensjonacie. Spłuczka nie działa, odpływy pourywane, śniadanie fatalne.. nie ma dostępu do pomieszczenia z kubkami o talerzykami, a było to nam potrzebne gdyż znajomi przyjechali z małymi dziećmi. W pokoju nie ma nic szklanek, sztućców nie ma nic. A jeszcze w pokoju spotkaliśmy skarpetkę po innych turystach. Hotel może oferuje lepsze warunki, ale pensjonat który oddzielony jest od hotelu ma wiele do Życzenia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Renusz?
Hotel Renusz znajduje się przy Nadwiślańska 56, Wyspa Sobieszewska, 80-680 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Renusz?
Można skontaktować się z Hotel Renusz pod numerem +48 583 080 786
Jak można dotrzeć do Hotel Renusz?
Do Hotel Renusz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku