Na wyświetlaczu podawana jest cena bez opakowania. Niezależnie od tego, czy zamówienie jest na wynos, czy na miejscu, zawsze doliczany jest koszt kartonu. Pomimo nie otrzymania wyjaśnień od obsługi przygotowana pizza była smaczna.
Zdjęcia
Opinie
-
Bartosz Grudzień ★★☆☆☆
-
Aleksandra Dudek ★☆☆☆☆
Kolejny raz dowóz opóźniony. Jaki jest cel pisania czasu dostawy, jeśli ma się on nijak z rzeczywistością? Z pół godziny robi się 1,5h. Nie warto. Największym plusem sieciówki był czas dostawy, a 1,5h to ja wolę poczekać na dobrą, włoską pizzę.
-
MOWIE JAK JEST ★★★☆☆
Niestety dobra pizza w Dominos skończyła się kilka lat temu podobnie jak w PizzaH. Teraz jest to „coś” z gigantycznymi brzegami z czerwoną mazią udającą pomidory, wyrobem seropodobnym udającym mozzarellę do tego kilogram mąki kukurydzianej którą podsypują pizze. Nie wygląda to apetycznie i tak samo słabo smakuje. Oczywiście nie ma już darmowego sosu za to jest opłata 2 zł za pudełko… Jeśli mam być szczery to już lepiej smakuje pizza mrożona którą można zrobić w domu za 1/5 tej ceny. Jeśli nic nie zrobią z jakością to niedługo znikną z rynku
-
Rocky ★☆☆☆☆
Dzisiaj lokal zdobył rekord skoczni, prawie 4 godziny oczekiwania na dowóz. Rozumiem że jest dużo zamówień ale chociaż klientowi należy się jakakolwiek informacja o szacowanym czasie oczekiwania. Miły pan z infolinii poinformował mnie po 1.5h że pizza dojdzie za około 30 minut. Po kolejnej godzinie zadzwoniła partnerka, i tym razem magicznie czas zwiększył się do godziny. Finalnie podeszło pod prawie 4h. Poprostu tragedia. Chociaż plus taki że była ciepła. Nie pozdrawiam
-
Monika K ★☆☆☆☆
Zamówienie złożyłam z informacją, że czas oczekiwania to ok. 30 minut. Niestety rzeczywistość była zupełnie inna – pizza dotarła po 3 godzinach. Dzwoniłam kilkukrotnie na infolinię – po godzinie powiedziano mi, że dostawa będzie w ciągu 20 minut, później w ciągu 30 minut, a przy kolejnym telefonie usłyszałam, że „nie wiadomo kiedy przyjedzie”, bo lokal ma najprawdopodobniej ogromne opóźnienia. Pizza, gdy już dotarła, była ciepła i smaczna, a w ramach przeprosin dodano 2 sosy gratis – za co dziękuję. Mimo wszystko – trzygodzinne oczekiwanie zupełnie odebrało apetyt i przyjemność z zamówienia. Z Dominos jako siecią nie mam problemu – ale z tego konkretnego lokalu niestety już nie zamówię i nie polecam. Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która skarży się na czas dostawy – wcześniejsze opinie również o tym wspominają, a moja sytuacja tylko to potwierdza. Mam nadzieję, że lokal wyciągnie wnioski – i że klient nie będzie musiał czuć się ignorowany przez kilka godzin.
-
Eliza Kasprowicz ★☆☆☆☆
To jakiś żart, zamówiłam dużą pizze za 52zl to co przyjechało nazwane powinno być maksymalnie średnią pizzą, pizza była zimna. Gdy odbierałam zamówienie nie wierzyłam własnym oczą myślałam że zaszła pomyłka. Przy zamawianiu nigdzie nie było podanej informacji ile cm ma pizza, okazuje się że 35.. ostatni raz zamówiłam pizze z tej sieci. Trochę ździerstwo jak za tą cenę. Takim sposobem duże sieci tracą klientów, co zresztą widać po pozostałych opiniach
-
Patryk ★☆☆☆☆
Słabo, pizza w dostawie. W sumie przyjechała zimna bez smaku. Jak na mega wielką to rozmiar serio słaby jak za taką cenę. Pierwszy ale ostatni raz..... zamówiłem. Bardzo słabo.
-
zalcino ★☆☆☆☆
Katastrofa, serio. Nie wiem jak można w 2023 coś takiego serwować jako pizza. To poziom tych mrożonek z Biedronki, a nawet niżej. Dramat i nigdy więcej :)
-
Syczewski ★☆☆☆☆
Zamówienie od 4 grudnia Gdańsk. Ul Piotrkowska 2E. Zamówiłem 2 średnie pizzy z sosem czosnkowym, grube ciasto, + ananas . Otrzymałem 2 pizzy ciasto cienkie Pizzy są zimne Opóźnienie 30minut Ananasa brak! Sos kurczę POMIDOROWY !! Tyle błędów w jednym zamówieniu ! Masakra
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Domino's Pizza?
Domino's Pizza znajduje się przy Nieborowska 10, 80-034 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Domino's Pizza?
Można skontaktować się z Domino's Pizza pod numerem +48 222 101 010
Jak można dotrzeć do Domino's Pizza?
Do Domino's Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku